Α΄ ΦΑΣΗ

Α/ΑΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡΚΑΝΟΝΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣΠΑΡΑΤΑΣΗΠΕΝΑΛΤΥ
109/09/201816:30ΑΝΩ ΚΩΜΗΣΑ.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣΜ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ0-3
208/09/201816:30ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣΦ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ2-5
309/09/201816:30ΣΕΡΒΙΩΝΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ3-0
408/09/201816:30ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ2-8
508/09/201816:30ΒΑΤΕΡΟΥΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥΑ.Ε.Π. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ0-4
626/09/201816:00ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΟΪΟΥΑ.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ3-2
709/09/201816:30ΓΑΛΑΤΙΝΗΣΑ.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ3-11-11-12-0
815/09/201816:30ΤΣΟΤΥΛΙΟΥΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥΜ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ5-2
909/09/201816:30ΚΡΟΚΟΥΑ.Ο. ΚΡΟΚΟΥΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ0-2
1026/09/201816:00ΠΕΡΔΙΚΚΑΑ.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ1-0
1109/09/201816:30ΑΙΑΝΗΣΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣΑ.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ2-4
1208/09/201816:30ΔΡΕΠΑΝΟΥΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ3-0

Άνευ αγώνα προκρίνονται στη β´ φάση : ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ , ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ , Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ και ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ.

B΄ ΦΑΣΗ

Α/ΑΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡΚΑΝΟΝΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣΠΑΡΑΤΑΣΗΠΕΝΑΛΤΥ
103/10/201815:30ΤΣΟΤΥΛΙΟΥΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥΑ.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ2-7
203/10/201815:30ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣΑ.Ε.Π. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝΦ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ1-2
310/10/201815:30ΒΕΛΒΕΝΤΟΥΑ.Ε. ΒΕΛΒΕΝΤΟΜ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ1-2
410/10/201815:30ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΟΪΟΥΑ.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ4-1
503/10/201815:30ΔΡΕΠΑΝΟΥΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ1-0
610/10/201815:30ΠΕΡΔΙΚΚΑΑ.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ0-1
703/10/201815:30ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΑΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ1-6
803/10/201815:30ΠΟΛΥΜΥΛΟΥΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ2-1

Γ΄ ΦΑΣΗ (ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ)

Α/ΑΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡΚΑΝΟΝΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣΠΑΡΑΤΑΣΗΠΕΝΑΛΤΥ
1
2
3
4

Δ΄ ΦΑΣΗ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ)

Α/ΑΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡΚΑΝΟΝΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣΠΑΡΑΤΑΣΗΠΕΝΑΛΤΥ
Α΄ ΓΥΡΟΣ
1
2
Β΄ ΓΥΡΟΣ
1
2

ΤΕΛΙΚΟΣ

Α/ΑΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡΚΑΝΟΝΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣΠΑΡΑΤΑΣΗΠΕΝΑΛΤΙ
1

wso shell wso shell Indoxploit Shell wso shell hacklink hacklink satışı hacklink deface mirror hacklink wso shell