Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α/ΑΗΜΕΡ/ΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ ΑΒΟΗΘΟΣ Β
120/01/201815:00ΧΑΡΑΥΓΗΣΜ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣΣΟΥΛΙΔΗΣ Ε.ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ Θ.ΠΡΑΧΑΛΗΣ Κ.
220/01/201815:00ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝΔΕΛΗΖΗΣΗΣ Α.ΣΠΕΝΤΖΑΣ Γ.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
320/01/201815:00ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣΚΟΥΤΣΩΝΑΣ Ν.ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ Κ.ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ Δ.
420/01/201815:00ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣΑ.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ Δ.ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Φ.ΜΠΕΛΤΣΟΥ Σ.
521/01/201815:00Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣΦ.Σ. ΚΟΖΑΝΗΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣΖΟΥΓΡΑΣ Δ.ΓΑΤΣΟΥ Δ.ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ Α.
621/01/201815:00ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΟΪΟΥΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ Κ.ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ Θ.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
721/01/201815:00ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥΠΕΛΕΤΙΔΗΣ Χ.ΔΡΑΓΩΓΙΑΣ Ε.ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ Α.
821/01/201815:00ΓΑΛΑΤΙΝΗΣΑ.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣΑ.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟΚΟΥΤΣΩΝΑΣ Ν.ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣΤΣΙΓΓΕΝΗΣ Μ.

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος Όμιλος

Α/ΑΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΟΗΘΟΣ ΑΒΟΗΘΟΣ Β
120/01/201815:00ΚΡΟΚΟΥΑ.Ο. ΚΡΟΚΟΥΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Χ.ΛΑΖΑΡΗΣ Α.ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ
221/01/201815:00ΑΥΛΩΝΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝΑ.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝΔΕΛΗΖΗΣΗΣ Α.ΚΡΙΚΕΛΗΣΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Α.
321/01/201815:00ΜΕΤΑΞΑΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑΑ.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ Κ.ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ Δ.ΣΥΚΟΣ Α.
421/01/201815:00ΑΙΑΝΗΣ ΠΑΛΑΙΟΑ.Ε. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠΑΡΤΟΥΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥΚΑΤΣΟΥΜΠΑΣ Α.ΣΠΕΝΤΖΑΣ Γ.ΣΙΑΣ Κ.
521/01/201815:00ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥΑ.Σ. ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥΤΣΟΥΛΗΣ Γ.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Θ.ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ Χ.
621/01/201815:00ΡΟΔΙΑΝΗΣΜ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ Α.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
ΡΕΠΟ: ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος Όμιλος

Α/ΑΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΟΗΘΟΣ ΑΒΟΗΘΟΣ Β
120/01/201815:00ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥΚΟΖΑΝΗ 2004ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ Ν.ΚΑΜΠΕΡΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ
220/01/201815:00ΒΑΤΕΡΟΥΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣΜ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣΚΕΧΑΓΙΑΣ Κ.ΣΥΚΟΣ Α.ΣΙΑΣ Α.
320/01/201815:00ΠΥΡΓΩΝΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝΖΟΥΓΡΑΣ Δ.ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ Θ.ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ Α.
420/01/201815:00ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥΑ.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ Κ.ΔΡΑΓΩΓΙΑΣ Ε.ΚΡΙΚΕΛΗΣ
521/01/201815:00ΠΕΤΡΑΝΩΝΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Χ.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Λ. ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ Ζ.
621/01/201815:00ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑΤΣΙΓΓΕΝΗΣ Μ.ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Σ.ΒΕΡΕΝΤΖΙΩΤΗΣ
ΡΕΠΟ: ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α/ΑΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
1ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
2ΔΡΕΠΑΝΟΥΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥΦ.Σ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΑΚ. ΠΟΔ. ΠΤΟΛ.
3ΑΡΓΙΛΟΥΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥΑ.Σ. ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ
4ΤΣΟΤΥΛΙΟΥΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
5ΕΡΑΤΥΡΑΣΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
ΑΝΑΒΛΗΘΕΝΤΑΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ14/01/201815:00ΑΡΓΙΛΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥΣΠΕΝΤΖΑΣ Γ.ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ Χ.ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΥΠΕΛΟΥ

Α/ΑΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗΔΙΑΙΤΗΤΕΣΒΟΗΘΟΣ ΑΒΟΗΘΟΣ Β