Α΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία

Επιλέξτε την αγωνιστική ή την Ομάδα που σας ενδιαφέρει και πατήστε "Προβολή".

Ημερομηνία, Ώρα, Γήπεδο - Αγώνας Σκορ
27 Ιανουαρίου 2018, 15:00 ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ
-:-
27 Ιανουαρίου 2018, 15:00 ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
-:-
27 Ιανουαρίου 2018, 15:00 ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
-:-
27 Ιανουαρίου 2018, 15:00 ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ – Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ
-:-
27 Ιανουαρίου 2018, 15:00 Δημ. ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ
-:-
27 Ιανουαρίου 2018, 15:00 ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ – Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ
-:-
28 Ιανουαρίου 2018, 15:00 ΒΑΤΕΡΟΥ
Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ – Π.Α.Ο. ΚΟΙΛΩΝ
-:-
28 Ιανουαρίου 2018, 15:00 ΑΙΑΝΗΣ
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ – Α.Π. ΒΟΪΟΥ - ΕΝΩΣΗ
-:-

Θέση   Ομάδα Π Ν Ι Η ΓκολΔιαφορά Βαθμοί
1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 18 15 2 1 59 - 950 47
2 Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ 18 15 0 3 44 - 2123 45
3 Α.Π. ΒΟΪΟΥ - ΕΝΩΣΗ 18 14 1 3 48 - 1731 43
4 Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ 18 13 1 4 37 - 1423 40
5 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 18 9 5 4 27 - 189 32
6 ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 18 8 3 7 30 - 282 27
7 Π.Α.Ο. ΚΟΙΛΩΝ 18 7 4 7 31 - 310 25
8 Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ 18 8 1 9 26 - 34-8 25
9 Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ 18 6 4 8 35 - 350 22
10 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 18 7 1 10 30 - 32-2 22
11 Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ 18 5 4 9 22 - 34-12 19
12 Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ 18 5 3 10 28 - 33-5 18
13 ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 18 4 4 10 18 - 28-10 16
14 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 18 4 4 10 18 - 30-12 16
15 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 18 5 0 13 32 - 56-24 15
16 ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 18 0 1 17 14 - 79-65 1

Σ.Σ. :

Ομάδα 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - 6:1 1:0 0:2 2:0 3:0 4:0 7:0 -:- 2:0 4:0 2:0 2:0 2:0 5:1 -:-
2Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ 0:1 - 2:1 2:1 2:1 5:2 4:1 -:- 2:1 3:1 4:0 3:0 0:1 1:0 4:2 4:2
3Α.Π. ΒΟΪΟΥ - ΕΝΩΣΗ 0:1 1:2 - 2:1 2:1 1:2 5:0 5:1 4:0 4:2 -:- 1:0 5:2 3:0 4:1 2:1
4Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ 2:0 1:2 0:2 - 0:1 3:0 1:1 1:0 4:3 2:0 3:0 2:0 2:0 3:2 -:- 2:0
5ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:2 0:2 1:2 1:0 - 0:0 1:1 2:1 2:1 2:0 1:1 2:0 -:- 1:0 4:3 4:0
6ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 0:3 -:- 2:1 0:3 0:0 - 1:1 3:0 1:2 1:3 2:0 3:4 2:0 1:0 2:1 5:0
7Π.Α.Ο. ΚΟΙΛΩΝ 0:4 1:4 0:2 1:3 1:1 1:1 - 4:0 3:0 2:3 2:2 3:0 3:1 -:- 3:1 3:1
8Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ 0:7 1:2 1:5 0:1 1:2 0:3 2:1 - 1:2 1:0 2:1 4:2 1:0 4:0 1:2 3:1
9Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ 2:2 1:2 2:2 3:4 1:2 2:1 -:- 2:1 - 0:1 0:2 2:0 0:0 2:2 2:4 8:1
10ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 0:2 0:3 2:4 0:2 0:2 3:1 3:2 0:1 1:0 - 3:4 -:- 2:1 0:1 4:2 8:1
11Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ 0:4 0:4 1:3 -:- 1:1 1:0 2:2 1:4 2:0 4:3 - 1:1 1:2 1:0 0:1 5:1
12Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ 3:3 0:3 0:1 0:2 -:- 4:3 0:3 2:4 2:3 1:0 1:1 - 0:0 2:3 4:1 6:0
13ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 0:5 1:0 2:5 0:2 0:0 -:- 1:3 0:1 0:0 0:0 2:1 0:0 - 2:3 1:2 3:0
14ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 0:2 0:1 -:- 0:2 0:1 1:1 0:2 0:0 2:2 1:0 0:1 3:2 3:2 - 4:1 2:2
15ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:5 2:4 1:4 0:5 2:4 3:4 1:3 -:- 4:2 2:3 1:0 1:4 2:1 1:4 - 3:2
16ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0:8 2:4 1:2 0:2 0:4 0:5 1:3 1:3 2:5 -:- 1:5 0:3 0:5 2:2 2:3 -