Β΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία 1ος Όμιλος

Επιλέξτε την αγωνιστική ή την Ομάδα που σας ενδιαφέρει και πατήστε "Προβολή".

Ημερομηνία, Ώρα, Γήπεδο - Αγώνας Σκορ
25 Απριλίου 2018, 17:00 Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ
1 - 2
28 Απριλίου 2018, 17:00 ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ – Α.Ε.Κ. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
-:-
28 Απριλίου 2018, 17:00 ΚΡΟΚΟΥ
Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ – ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
-:-
28 Απριλίου 2018, 17:00 ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Σ. ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ – Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠΑΡΤΟΥ
-:-
28 Απριλίου 2018, 17:00 ΡΟΔΙΑΝΗΣ
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
-:-
29 Απριλίου 2018, 17:00 ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ – Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
-:-

Θέση   Ομάδα Π Ν Ι Η ΓκολΔιαφορά Βαθμοί
1 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ 23 18 3 2 61 - 2536 57
2 Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ 22 15 5 2 60 - 1149 50
3 Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ 22 10 7 5 35 - 1619 37
4 ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ 23 11 4 8 34 - 295 37
5 Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23 9 6 8 41 - 374 33
6 ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ 22 8 7 7 38 - 380 31
7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ 22 8 6 8 29 - 281 30
8 ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ 22 8 4 10 36 - 44-8 28
9 Α.Ε.Κ. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ 22 6 9 7 25 - 232 27
10 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ 23 6 3 14 41 - 67-26 21
11 Α.Σ. ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ 22 5 4 13 31 - 47-16 19
12 ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ 22 5 3 14 25 - 63-38 18
13 Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠΑΡΤΟΥ 22 3 5 14 31 - 59-28 14

Σ.Σ.:

Έκαναν το ρεπό του β´ γύρου : ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ , Α.Ε. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥ , ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ , Α.Ε.Κ. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ , ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ , ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ , Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ , Α.Σ. ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ , ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ , Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ και ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ.

α) ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ και ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ   έχουν από 1 αγώνα περισσότερο..

Ομάδα 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
1ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ - 1:1 0:2 2:0 5:2 -:- 3:1 4:2 3:1 5:1 4:1 5:0 3:0
2Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ 0:0 - 1:0 4:0 6:0 3:1 2:0 -:- 2:0 6:0 3:0 8:0 6:0
3Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ 0:1 2:1 - -:- 1:0 1:1 1:1 1:2 1:0 4:1 2:2 2:0 0:0
4ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ 1:4 1:1 1:0 - 2:1 1:2 1:2 2:2 1:0 1:2 1:0 1:2 1:1
5Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4:2 2:0 1:1 0:2 - 2:2 -:- 3:0 1:1 4:1 2:1 3:0 2:4
6ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ 2:2 0:2 -:- 2:6 1:1 - 1:0 1:2 1:1 2:1 4:0 4:1 2:0
7ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ 1:2 0:4 1:1 0:2 1:0 4:1 - 2:2 0:0 5:0 2:2 -:- 2:0
8ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ 1:2 2:2 1:0 0:1 1:0 1:2 0:1 - 0:5 4:2 -:- 3:2 3:0
9Α.Ε.Κ. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ 1:3 -:- 0:2 1:1 1:3 0:0 1:0 0:0 - 1:0 1:0 3:1 2:2
10ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ 2:3 1:1 1:6 0:3 0:0 4:2 0:1 4:3 0:4 - 4:2 6:2 6:2
11Α.Σ. ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ 1:2 0:2 1:1 1:2 1:2 1:3 1:0 0:3 1:1 5:4 - 5:2 -:-
12ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ 0:1 0:3 0:4 0:2 2:2 2:1 1:1 4:3 -:- 1:1 1:3 - 2:1
13Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠΑΡΤΟΥ 1:4 1:2 0:3 2:1 2:6 3:3 3:4 6:1 1:1 -:- 1:3 1:2 -