Γ΄ Εθνική Κατηγορία – 3ος Όμιλος

Επιλέξτε την αγωνιστική ή την Ομάδα που σας ενδιαφέρει και πατήστε "Προβολή".

Ημερομηνία, Ώρα, Γήπεδο - Αγώνας Σκορ
1 Οκτωβρίου 2017, 16:00 Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ
Α.Ε.Π. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ
2 - 1
1 Οκτωβρίου 2017, 16:00 Δημ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΚΑΛΑΜΙΤΣΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ
1 - 1
1 Οκτωβρίου 2017, 16:00 Δ.Α.Κ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Α.Γ.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
0 - 1
1 Οκτωβρίου 2017, 16:00 Δημ. ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 2017 ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
2 - 1
1 Οκτωβρίου 2017, 16:00 Δημ. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ – ΝΕΟΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΛΕΥΚΑΔΑΣ
0 - 2
1 Οκτωβρίου 2017, 16:00 Δημ. ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ
Α.Ε. ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ – ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
0 - 0

Θέση   Ομάδα Π Ν Ι Η ΓκολΔιαφορά Βαθμοί
1 ΝΕΟΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΛΕΥΚΑΔΑΣ 24 15 6 3 41 - 1526 51
2 ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 2017 ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 24 15 2 7 45 - 2025 47
3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ 24 14 4 6 31 - 1813 46
4 ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 24 13 6 5 36 - 2412 45
5 ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 24 11 9 4 38 - 1523 42
6 Α.Ε. ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ 24 12 5 7 32 - 239 41
7 ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ 24 10 7 7 25 - 223 37
8 Α.Ε.Π. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ 24 7 6 11 25 - 36-11 27
9 ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 24 7 6 11 18 - 28-10 27
10 ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ 24 4 9 11 15 - 29-14 21
11 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΚΑΛΑΜΙΤΣΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 24 3 12 9 16 - 24-8 21
12 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ 24 3 5 16 17 - 44-27 14
13 Α.Γ.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑ 24 2 3 19 10 - 51-41 0

Σ.Σ. : 

α) Ο ΝΕΟΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΛΕΥΚΛΑΔΑΣ θα διεκδικήσει την άνοδο του στη Β΄ Εθνική Κατηγορία σε αγώνες μπαράζ με τους πρωταθλητές του 1ου , 2ου και 4ου ομίλου.

β) Υποβιβάζονται στην Α΄ Κατηγορία οι ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , Α.Ε.Π. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ , ΠΑΝΕΛΕΥΚΑΔΙΟΣ , ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ , ΑΣΤΗΡ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ και Α.Γ.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ .

γ) Α.Γ.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑ έχει -9 βαθμούς.

 

Ομάδα 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
1ΝΕΟΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΛΕΥΚΑΔΑΣ - 0:3 4:0 3:0 1:0 4:0 2:1 2:0 3:0 0:0 0:0 2:0 3:0
2 ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ 2017 ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 1:0 - 0:1 1:0 1:2 1:2 2:0 3:0 3:0 2:0 2:2 2:1 4:1
3ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ 1:1 2:1 - 2:0 0:0 0:1 3:1 3:0 0:1 2:1 2:0 1:0 1:0
4ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 1:2 1:0 2:1 - 1:1 2:1 1:1 4:1 3:0 0:0 1:1 5:1 1:0
5ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 1:2 2:0 3:0 4:0 - 1:0 0:1 1:1 2:2 5:1 3:1 3:0 3:0
6Α.Ε. ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ 1:3 3:2 2:1 1:1 0:0 - 2:2 1:0 1:0 0:0 1:0 1:1 3:0
7ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ 0:2 0:3 0:0 0:1 2:0 1:0 - 3:2 1:2 2:0 2:0 2:1 1:0
8Α.Ε.Π. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ 4:2 0:1 0:1 0:3 2:2 2:0 0:0 - 0:0 2:0 0:0 2:1 3:2
9ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 0:2 1:3 1:2 1:2 0:0 0:2 0:0 0:1 - 0:0 1:0 0:2 4:0
10ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ 0:1 0:1 0:0 1:3 0:2 0:4 0:0 2:1 0:0 - 2:0 3:0 3:0
11ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΚΑΛΑΜΙΤΣΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0:0 1:1 0:2 1:1 0:0 1:0 1:1 2:0 1:2 1:1 - 0:1 3:0
12ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ 1:1 1:5 0:3 1:2 0:3 1:3 0:1 2:2 0:2 0:0 0:0 - 0:1
13Α.Γ.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑ 1:1 0:3 0:3 0:1 0:0 0:3 0:3 1:2 0:1 3:1 1:1 0:3 -