Ε.Π.Σ Κοζάνης : Αρχική » Πρωταθλήματα » Α΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία

Α΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία

Επιλέξτε την αγωνιστική ή την Ομάδα που σας ενδιαφέρει και πατήστε «Προβολή».






Ημερομηνία, Ώρα, Γήπεδο – Αγώνας Σκορ
21 Ιανουαρίου 2017, α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
-:-
21 Ιανουαρίου 2017, 15:00 ΑΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
-:-
21 Ιανουαρίου 2017, 15:00 ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
-:-
21 Ιανουαρίου 2017, 15:00 ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ – Α.Ε.Π. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
-:-
22 Ιανουαρίου 2017, 15:00 ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
-:-
22 Ιανουαρίου 2017, 15:00 ΜΑΥΡΟΔΕΝΔΡΙΟΥ
Α.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ – Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ
-:-
22 Ιανουαρίου 2017, 15:00 Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ
Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ – Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
-:-
22 Ιανουαρίου 2017, 15:00 ΚΡΟΚΟΥ
Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
-:-

Θέση   Ομάδα Π Ν Ι Η Γκολ Διαφορά Βαθμοί
1 Α.Ε.Π. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ 15 12 3 0 38 – 4 34 39
2 Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ 15 9 3 3 31 – 20 11 30
3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 15 8 4 3 35 – 11 24 28
4 Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ 15 8 4 3 33 – 15 18 28
5 Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ 15 8 3 4 29 – 25 4 27
6 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 15 8 2 5 31 – 22 9 26
7 Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ 15 7 4 4 24 – 22 2 25
8 Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ 15 6 5 4 18 – 17 1 23
9 Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ 15 7 1 7 27 – 28 -1 22
10 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 15 6 3 6 21 – 28 -7 21
11 ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 15 5 3 7 19 – 23 -4 18
12 ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ 15 5 3 7 18 – 22 -4 18
13 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 15 4 5 6 19 – 19 0 17
14 Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ 15 1 2 12 9 – 42 -33 5
15 Α.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ 15 0 2 13 19 – 48 -29 2
16 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ 15 2 1 12 12 – 37 -25 1

Σ.Σ. :

α) Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ έχει -6 βαθμούς και αποβλήθηκε από το πρωτάθλημα .

Ομάδα 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 Α.Ε.Π. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ 1:1 2:1 -:- 1:1 2:0 6:0 2:0 2:0 -:- 1:1 3:0 4:0 3:0 2:0 7:0
2 Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ 1:1 1:2 1:0 2:2 1:0 1:2 -:- -:- 4:1 1:0 2:0 2:1 3:2 3:2 6:3
3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 1:2 2:1 0:0 4:0 0:0 1:2 3:0 2:0 2:2 5:0 4:0 2:2 5:0 -:- -:-
4 Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ 0:1 -:- 0:0 4:2 5:0 1:1 2:2 2:2 3:1 1:2 4:2 1:0 4:0 3:1 3:0
5 Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ 1:1 2:2 0:4 2:4 3:0 -:- 1:3 4:3 1:2 3:1 -:- 1:1 3:1 4:2 1:0
6 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:2 0:1 0:0 -:- 0:3 1:3 3:0 4:1 6:0 2:2 3:0 -:- 4:1 4:2 2:1
7 Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ 0:6 2:1 -:- 1:1 1:2 3:1 0:0 2:3 1:1 0:1 1:1 2:1 3:0 4:3 2:0
8 Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ -:- 1:1 0:3 2:2 3:1 0:3 0:0 3:0 2:1 1:1 0:2 2:0 2:0 2:1 0:0
9 Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ 0:2 3:2 0:2 2:2 3:4 -:- 3:2 0:3 2:1 2:1 0:2 0:2 2:0 6:1 3:0
10 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 0:1 1:4 2:2 1:3 2:1 0:6 -:- 1:2 1:2 1:0 1:0 2:2 2:1 4:2 2:1
11 ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 1:1 0:1 0:5 2:1 1:3 2:2 1:0 1:1 -:- 0:1 0:2 1:2 -:- 3:2 3:0
12 ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:3 0:2 0:4 2:4 0:1 0:3 1:1 2:0 2:0 0:1 2:0 0:0 5:0 -:- 2:1
13 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 0:4 1:2 2:2 0:1 1:1 1:2 1:2 0:2 2:0 2:2 -:- 0:0 -:- 4:0 3:0
14 Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ 0:3 2:3 0:5 0:4 1:3 1:4 0:3 0:2 0:2 1:2 0:3 -:- 0:0 1:1 3:2
15 Α.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ 0:2 2:3 0:4 1:3 -:- 2:4 3:4 1:2 1:6 2:4 2:3 2:2 0:4 1:1 0:2
16 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ 0:7 3:6 2:0 0:3 0:1 1:2 0:2 -:- 0:3 -:- 0:3 1:2 0:3 2:3 2:0

Scroll to top