X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη | Τηλ: 2461 034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ




ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 3 και 4/11/2018
https://www.epskozanis.gr/article.asp?code=2052

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 03.11.2018

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
ΚΡΟΚΟΥ 15.00
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΜΠΕΛΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ- ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 15.00
Διαιτησία: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 15.00
Διαιτησία: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ- ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
ΣΕΡΒΙΩΝ 15.00
Διαιτησία: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ-ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ 15.00
Διαιτησία: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ 15.00
Διαιτησία: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ - ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ
ΡΟΔΙΑΝΗΣ 15.00
Διαιτησία: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΒΑΜΒΑΚΑΣ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΑΛΑΜΙΑΣ 15.00
Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ- ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
ΣΤΡΑΠΟΤΕΔΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 15.00
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΝΕΡΑΤΖΑΚΗΣ

ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ 15.00
Διαιτησία: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΓΚΑΝΤΟΥΝΑΣ

Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΡΔΑΣΣΑΣ 15.00
Διαιτησία: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 04.11.2018

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ 15.00
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
ΒΑΤΕΡΟΥ 15.00
Διαιτησία: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
ΜΕΤΑΞΑ 15.00
Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ - ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ 15.00
Διαιτησία: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΥΡΙΛΙΔΗΣ -ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ - ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
ΑΥΛΩΝ 15.00
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ 15.00
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ - ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
ΑΡΓΙΛΟΥ 15.00
Διαιτησία: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΕΚ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
ΑΙΑΝΗΣ (ΠΑΛΑΙΟ) 15.00
Διαιτησία: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ-ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ- ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΟΖΑΝΗ 2004 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
ΝΕΑΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ 11.00
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΣΑΣ
ΑΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 15.00
Διαιτησία: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ- ΒΕΡΕΝΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 15.00
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ- ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ- ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
ΠΥΡΓΩΝ 15.00
Διαιτησία: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ


---- Τέλος προγράμματος αγώνων της 04.11.2018 ----


        

     

Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ