X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη | Τηλ: 2461 034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ




ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 13-14/4/2019
https://www.epskozanis.gr/article.asp?code=2195

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 13.04.2019

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπεδο:ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ Ώρα:17.00
Διαιτησία: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπεδο:ΠΥΡΓΩΝ Ώρα:17.00
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπεδο:ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ) Ώρα:17.00
Διαιτησία: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΕΚ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπεδο:ΑΙΑΝΗΣ (ΠΑΛΙΟ) Ώρα:17.00
Διαιτησία: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ-ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΟΖΑΝΗ 2004 - ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ
Γήπεδο:Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ Ώρα:17.00
Διαιτησία: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ-ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπεδο:ΡΟΔΙΑΝΗΣ Ώρα:17.00
Διαιτησία: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 14.04.2019

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ - Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπεδο:ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ Ώρα:17.00
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπεδο:ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ Ώρα:17.00
Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ-ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπεδο:ΒΑΤΕΡΟΥ Ώρα:17.00
Διαιτησία: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ Ώρα:17.00
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπεδο:ΜΕΤΑΞΑ Ώρα:17.00
Διαιτησία: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Γήπεδο:ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ Ώρα:17.00
Διαιτησία: ΚΑΤΣΟΥΜΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ-ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ




Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπεδο:ΚΑΛΑΜΙΑΣ Ώρα:17.00
Διαιτησία: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ-ΚΥΡΙΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπεδο:ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ Ώρα:12.00
Διαιτησία: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ


        

     

  

Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ