X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη
Τηλ: 2461.034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ




ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Γ ΕΘΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(15η αγωνιστική)

Τηλυκράτης ΛευκάδαςΘιναλιακός1 - 1
Απόλλων ΕυπαλίουΑΟ Ανατολής1 - 2
ΑΕΠ ΚαραγιαννίωνΜακεδονικός Φούφα2 - 1
Αχέρων ΚαναλακίουΑΕ Λευκίμμης2 - 0
ΠΑΣ ΠρέβεζαΑΕ Μεσολογγίου2 - 0
Αναγέννηση ΆρταςΣούλι Παραμυθιάς0 - 1
Αστέρας ΙτέαςΝαυπακτιακός Αστέρας0 - 3
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(16η αγωνιστική)

Απόλλων Ευπαλίου - Τηλυκράτης Λευκάδας
Θιναλιακός - ΑΕΠ Καραγιαννίων
ΑΟ Ανατολής - Αχέρων Καναλακίου
Μακεδονικός Φούφα - ΠΑΣ Πρέβεζα
ΑΕ Λευκίμμης - Αναγέννηση Άρτας
ΑΕ Μεσολογγίου - Αστέρας Ιτέας
Σούλι Παραμυθιάς - Ναυπακτιακός Αστέρας

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΙ ΑΦ/ΤΕΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
1 ΑΕΠ Καραγιαννίων 34
0
0
24-7
10-4-1
15-2
7-1-0
9-5
3-3-1
2 Αχέρων Καναλακίου 31
0
0
21-8
9-4-2
16-4
7-0-1
5-4
2-4-1
3 Αναγέννηση Άρτας 29
0
0
28-15
9-2-4
15-4
6-1-1
13-11
3-1-3
4 Σούλι Παραμυθιάς 27
0
0
13-9
8-3-4
10-4
5-2-0
3-5
3-1-4
5 Θιναλιακός 21
0
0
16-13
6-3-6
7-3
4-1-2
9-10
2-2-4
6 Τηλυκράτης Λευκάδας 21
0
0
14-12
5-6-4
11-6
4-3-1
3-6
1-3-3
7 ΑΟ Ανατολής 19
0
0
20-21
5-4-6
10-12
2-2-3
10-9
3-2-3
8 ΠΑΣ Πρέβεζα 19
0
0
9-11
4-7-4
6-3
3-4-1
3-8
1-3-3
9 Μακεδονικός Φούφα 19
0
0
14-18
5-4-6
9-7
3-3-1
5-11
2-1-5
10 Ναυπακτιακός Αστέρας 18
0
0
13-19
5-3-7
7-7
4-1-2
6-12
1-2-5
11 ΑΕ Λευκίμμης 16
0
0
11-17
3-7-5
5-8
1-4-2
6-9
2-3-3
12 ΑΕ Μεσολογγίου 14
0
0
15-17
4-2-9
13-4
4-2-1
2-13
0-0-8
13 Απόλλων Ευπαλίου 11
0
0
16-29
3-2-10
8-11
2-1-5
8-18
1-1-5
14 Αστέρας Ιτέας 9
2
0
11-29
2-3-10
6-12
2-2-4
5-17
0-1-6

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

Σ.Σ.: ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ έχει 3 μηδενισμούς.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τηλυκράτης Λευκάδας ΑΟ Ανατολής 1 - 0
Αναγέννηση Άρτας Αστέρας Ιτέας 3 - 0
ΠΑΣ Πρέβεζα Ναυπακτιακός Αστέρας 1 - 0
Αχέρων Καναλακίου Σούλι Παραμυθιάς 2 - 0
ΑΕΠ Καραγιαννίων ΑΕ Μεσολογγίου 1 - 0
Απόλλων Ευπαλίου ΑΕ Λευκίμμης 1 - 2
Θιναλιακός Μακεδονικός Φούφα 1 - 0

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Θιναλιακός Τηλυκράτης Λευκάδας 0 - 0
ΑΟ Ανατολής Απόλλων Ευπαλίου 2 - 4
Μακεδονικός Φούφα ΑΕΠ Καραγιαννίων 0 - 3
ΑΕ Λευκίμμης Αχέρων Καναλακίου 0 - 0
ΑΕ Μεσολογγίου ΠΑΣ Πρέβεζα 0 - 1
Σούλι Παραμυθιάς Αναγέννηση Άρτας 1 - 1
Ναυπακτιακός Αστέρας Αστέρας Ιτέας 1 - 0

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τηλυκράτης Λευκάδας Απόλλων Ευπαλίου 0 - 0
Αναγέννηση Άρτας ΑΕ Λευκίμμης 3 - 0
Αστέρας Ιτέας ΑΕ Μεσολογγίου 1 - 0
Ναυπακτιακός Αστέρας Σούλι Παραμυθιάς 1 - 0
ΑΕΠ Καραγιαννίων Θιναλιακός 2 - 0
Αχέρων Καναλακίου ΑΟ Ανατολής 3 - 0
ΠΑΣ Πρέβεζα Μακεδονικός Φούφα 0 - 1

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΠ Καραγιαννίων Τηλυκράτης Λευκάδας 2 - 0
Απόλλων Ευπαλίου Αχέρων Καναλακίου 1 - 1
Θιναλιακός ΠΑΣ Πρέβεζα 2 - 0
ΑΟ Ανατολής Αναγέννηση Άρτας 1 - 3
Μακεδονικός Φούφα Αστέρας Ιτέας 2 - 2
ΑΕ Λευκίμμης Ναυπακτιακός Αστέρας 1 - 1
ΑΕ Μεσολογγίου Σούλι Παραμυθιάς 1 - 0

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αναγέννηση Άρτας Απόλλων Ευπαλίου 3 - 1
Αστέρας Ιτέας Θιναλιακός 0 - 0
Ναυπακτιακός Αστέρας ΑΟ Ανατολής 0 - 4
Σούλι Παραμυθιάς Μακεδονικός Φούφα 0 - 0
ΑΕ Μεσολογγίου ΑΕ Λευκίμμης 0 - 0
Τηλυκράτης Λευκάδας Αχέρων Καναλακίου 0 - 1
ΠΑΣ Πρέβεζα ΑΕΠ Καραγιαννίων 0 - 0

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΣ Πρέβεζα Τηλυκράτης Λευκάδας 1 - 0
Αχέρων Καναλακίου Αναγέννηση Άρτας 3 - 2
ΑΕΠ Καραγιαννίων Αστέρας Ιτέας 2 - 1
Απόλλων Ευπαλίου Ναυπακτιακός Αστέρας 1 - 0
Θιναλιακός Σούλι Παραμυθιάς 1 - 0
ΑΟ Ανατολής ΑΕ Μεσολογγίου 1 - 0
Μακεδονικός Φούφα ΑΕ Λευκίμμης 1 - 0

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τηλυκράτης Λευκάδας Αναγέννηση Άρτας 3 - 1
Αστέρας Ιτέας ΠΑΣ Πρέβεζα 1 - 1
Ναυπακτιακός Αστέρας Αχέρων Καναλακίου 0 - 1
Σούλι Παραμυθιάς ΑΕΠ Καραγιαννίων 2 - 1
ΑΕ Μεσολογγίου Απόλλων Ευπαλίου 5 - 1
ΑΕ Λευκίμμης Θιναλιακός 0 - 4
Μακεδονικός Φούφα ΑΟ Ανατολής 1 - 1

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Ιτέας Τηλυκράτης Λευκάδας 1 - 2
Αναγέννηση Άρτας Ναυπακτιακός Αστέρας 2 - 0
ΠΑΣ Πρέβεζα Σούλι Παραμυθιάς 0 - 0
Αχέρων Καναλακίου ΑΕ Μεσολογγίου 1 - 0
ΑΕΠ Καραγιαννίων ΑΕ Λευκίμμης 0 - 0
Απόλλων Ευπαλίου Μακεδονικός Φούφα 1 - 2
Θιναλιακός ΑΟ Ανατολής 0 - 1

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τηλυκράτης Λευκάδας Ναυπακτιακός Αστέρας 1 - 1
Σούλι Παραμυθιάς Αστέρας Ιτέας 2 - 0
ΑΕ Μεσολογγίου Αναγέννηση Άρτας 3 - 1
ΑΕ Λευκίμμης ΠΑΣ Πρέβεζα 0 - 0
Μακεδονικός Φούφα Αχέρων Καναλακίου 0 - 0
ΑΟ Ανατολής ΑΕΠ Καραγιαννίων 0 - 1
Απόλλων Ευπαλίου Θιναλιακός 0 - 3

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σούλι Παραμυθιάς Τηλυκράτης Λευκάδας 1 - 0
Ναυπακτιακός Αστέρας ΑΕ Μεσολογγίου 2 - 1
Αστέρας Ιτέας ΑΕ Λευκίμμης 0 - 2
Αναγέννηση Άρτας Μακεδονικός Φούφα 1 - 0
ΠΑΣ Πρέβεζα ΑΟ Ανατολής 0 - 0
Αχέρων Καναλακίου Θιναλιακός 1 - 0
ΑΕΠ Καραγιαννίων Απόλλων Ευπαλίου 2 - 0

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τηλυκράτης Λευκάδας ΑΕ Μεσολογγίου 2 - 1
ΑΕ Λευκίμμης Σούλι Παραμυθιάς 0 - 1
Μακεδονικός Φούφα Ναυπακτιακός Αστέρας 2 - 1
ΑΟ Ανατολής Αστέρας Ιτέας 4 - 2
Θιναλιακός Αναγέννηση Άρτας 0 - 2
Απόλλων Ευπαλίου ΠΑΣ Πρέβεζα 3 - 0
Αχέρων Καναλακίου ΑΕΠ Καραγιαννίων 1 - 2

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ Λευκίμμης Τηλυκράτης Λευκάδας 1 - 1
ΑΕ Μεσολογγίου Μακεδονικός Φούφα 3 - 0
Σούλι Παραμυθιάς ΑΟ Ανατολής 3 - 2
Ναυπακτιακός Αστέρας Θιναλιακός 3 - 1
Αστέρας Ιτέας Απόλλων Ευπαλίου 3 - 1
Αναγέννηση Άρτας ΑΕΠ Καραγιαννίων 1 - 1
ΠΑΣ Πρέβεζα Αχέρων Καναλακίου 2 - 2

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τηλυκράτης Λευκάδας Μακεδονικός Φούφα 3 - 1
ΑΟ Ανατολής ΑΕ Λευκίμμης 2 - 2
Θιναλιακός ΑΕ Μεσολογγίου 3 - 0
Απόλλων Ευπαλίου Σούλι Παραμυθιάς 0 - 1
ΑΕΠ Καραγιαννίων Ναυπακτιακός Αστέρας 4 - 0
Αχέρων Καναλακίου Αστέρας Ιτέας 3 - 0
Αναγέννηση Άρτας ΠΑΣ Πρέβεζα 2 - 1

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Ανατολής Τηλυκράτης Λευκάδας 0 - 0
Αστέρας Ιτέας Αναγέννηση Άρτας 0 - 3
Ναυπακτιακός Αστέρας ΠΑΣ Πρέβεζα 0 - 0
Σούλι Παραμυθιάς Αχέρων Καναλακίου 1 - 0
ΑΕ Μεσολογγίου ΑΕΠ Καραγιαννίων 1 - 1
ΑΕ Λευκίμμης Απόλλων Ευπαλίου 3 - 1
Μακεδονικός Φούφα Θιναλιακός 3 - 0

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τηλυκράτης Λευκάδας Θιναλιακός 1 - 1
Απόλλων Ευπαλίου ΑΟ Ανατολής 1 - 2
ΑΕΠ Καραγιαννίων Μακεδονικός Φούφα 2 - 1
Αχέρων Καναλακίου ΑΕ Λευκίμμης 2 - 0
ΠΑΣ Πρέβεζα ΑΕ Μεσολογγίου 2 - 0
Αναγέννηση Άρτας Σούλι Παραμυθιάς 0 - 1
Αστέρας Ιτέας Ναυπακτιακός Αστέρας 0 - 3

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Απόλλων Ευπαλίου Τηλυκράτης Λευκάδας -
Θιναλιακός ΑΕΠ Καραγιαννίων -
ΑΟ Ανατολής Αχέρων Καναλακίου -
Μακεδονικός Φούφα ΠΑΣ Πρέβεζα -
ΑΕ Λευκίμμης Αναγέννηση Άρτας -
ΑΕ Μεσολογγίου Αστέρας Ιτέας -
Σούλι Παραμυθιάς Ναυπακτιακός Αστέρας -

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τηλυκράτης Λευκάδας ΑΕΠ Καραγιαννίων -
Αχέρων Καναλακίου Απόλλων Ευπαλίου -
ΠΑΣ Πρέβεζα Θιναλιακός -
Αναγέννηση Άρτας ΑΟ Ανατολής -
Αστέρας Ιτέας Μακεδονικός Φούφα -
Ναυπακτιακός Αστέρας ΑΕ Λευκίμμης -
Σούλι Παραμυθιάς ΑΕ Μεσολογγίου -

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Απόλλων Ευπαλίου Αναγέννηση Άρτας -
Θιναλιακός Αστέρας Ιτέας -
ΑΟ Ανατολής Ναυπακτιακός Αστέρας -
Μακεδονικός Φούφα Σούλι Παραμυθιάς -
ΑΕ Λευκίμμης ΑΕ Μεσολογγίου -
Αχέρων Καναλακίου Τηλυκράτης Λευκάδας -
ΑΕΠ Καραγιαννίων ΠΑΣ Πρέβεζα -

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τηλυκράτης Λευκάδας ΠΑΣ Πρέβεζα -
Αναγέννηση Άρτας Αχέρων Καναλακίου -
Αστέρας Ιτέας ΑΕΠ Καραγιαννίων -
Ναυπακτιακός Αστέρας Απόλλων Ευπαλίου -
Σούλι Παραμυθιάς Θιναλιακός -
ΑΕ Μεσολογγίου ΑΟ Ανατολής -
ΑΕ Λευκίμμης Μακεδονικός Φούφα -

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αναγέννηση Άρτας Τηλυκράτης Λευκάδας -
ΠΑΣ Πρέβεζα Αστέρας Ιτέας -
Αχέρων Καναλακίου Ναυπακτιακός Αστέρας -
ΑΕΠ Καραγιαννίων Σούλι Παραμυθιάς -
Απόλλων Ευπαλίου ΑΕ Μεσολογγίου -
Θιναλιακός ΑΕ Λευκίμμης -
ΑΟ Ανατολής Μακεδονικός Φούφα -

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τηλυκράτης Λευκάδας Αστέρας Ιτέας -
Ναυπακτιακός Αστέρας Αναγέννηση Άρτας -
Σούλι Παραμυθιάς ΠΑΣ Πρέβεζα -
ΑΕ Μεσολογγίου Αχέρων Καναλακίου -
ΑΕ Λευκίμμης ΑΕΠ Καραγιαννίων -
Μακεδονικός Φούφα Απόλλων Ευπαλίου -
ΑΟ Ανατολής Θιναλιακός -

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ναυπακτιακός Αστέρας Τηλυκράτης Λευκάδας -
Αστέρας Ιτέας Σούλι Παραμυθιάς -
Αναγέννηση Άρτας ΑΕ Μεσολογγίου -
ΠΑΣ Πρέβεζα ΑΕ Λευκίμμης -
Αχέρων Καναλακίου Μακεδονικός Φούφα -
ΑΕΠ Καραγιαννίων ΑΟ Ανατολής -
Θιναλιακός Απόλλων Ευπαλίου -

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τηλυκράτης Λευκάδας Σούλι Παραμυθιάς -
ΑΕ Μεσολογγίου Ναυπακτιακός Αστέρας -
ΑΕ Λευκίμμης Αστέρας Ιτέας -
Μακεδονικός Φούφα Αναγέννηση Άρτας -
ΑΟ Ανατολής ΠΑΣ Πρέβεζα -
Θιναλιακός Αχέρων Καναλακίου -
Απόλλων Ευπαλίου ΑΕΠ Καραγιαννίων -

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ Μεσολογγίου Τηλυκράτης Λευκάδας -
Σούλι Παραμυθιάς ΑΕ Λευκίμμης -
Ναυπακτιακός Αστέρας Μακεδονικός Φούφα -
Αστέρας Ιτέας ΑΟ Ανατολής -
Αναγέννηση Άρτας Θιναλιακός -
ΠΑΣ Πρέβεζα Απόλλων Ευπαλίου -
ΑΕΠ Καραγιαννίων Αχέρων Καναλακίου -

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τηλυκράτης Λευκάδας ΑΕ Λευκίμμης -
Μακεδονικός Φούφα ΑΕ Μεσολογγίου -
ΑΟ Ανατολής Σούλι Παραμυθιάς -
Θιναλιακός Ναυπακτιακός Αστέρας -
Απόλλων Ευπαλίου Αστέρας Ιτέας -
ΑΕΠ Καραγιαννίων Αναγέννηση Άρτας -
Αχέρων Καναλακίου ΠΑΣ Πρέβεζα -

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μακεδονικός Φούφα Τηλυκράτης Λευκάδας -
ΑΕ Λευκίμμης ΑΟ Ανατολής -
ΑΕ Μεσολογγίου Θιναλιακός -
Σούλι Παραμυθιάς Απόλλων Ευπαλίου -
Ναυπακτιακός Αστέρας ΑΕΠ Καραγιαννίων -
Αστέρας Ιτέας Αχέρων Καναλακίου -
ΠΑΣ Πρέβεζα Αναγέννηση Άρτας -



     

     

  

Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ