X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη | Τηλ: 2461 034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Κ12 - LEAGUE A

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(9η αγωνιστική)

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ0 - 4
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣΚΟΖΑΝΗ 20048 - 0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ0 - 6
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣΦΣ ΚΟΖΑΝΗ1 - 5
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣΑΚΑΔ ΠΟΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ1 - 5
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(10η αγωνιστική)

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΚΟΖΑΝΗ 2004ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗΑΚΑΔ ΠΟΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 21
0
46-12
7-0-1
21-3
3-0-0
25-9
4-0-1
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ 21
0
47-15
7-0-1
14-11
3-0-1
33-4
4-0-0
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 18
0
30-6
6-0-2
8-3
2-0-2
22-3
4-0-0
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ 18
0
34-18
6-0-2
19-10
3-0-1
15-8
3-0-1
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 15
0
31-16
5-0-4
23-8
3-0-2
8-8
2-0-2
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ 12
0
29-19
4-0-4
16-6
2-0-1
13-13
2-0-3
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 12
0
24-34
4-0-4
12-23
2-0-3
12-11
2-0-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ 9
0
21-29
3-0-5
10-16
1-0-3
11-13
2-0-2
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ 4
0
19-40
1-1-7
8-25
0-1-4
11-15
1-0-3
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 4
0
10-37
1-1-6
3-18
0-0-4
7-19
1-1-2
ΚΟΖΑΝΗ 2004 0
0
4-69
0-0-8
3-35
0-0-4
1-34
0-0-4

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
13.10.2018  11.45
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 5
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
14.10.2018  13.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 9
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
14.10.2018  11.45
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
2 - 6
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
13.10.2018  11.45
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 5
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
13.10.2018  10.30
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
7 - 0

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
10.11.2018  12.30
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
4 - 4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
11.11.2018  11.15
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
4 - 6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
10.11.2018  12.30
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
3 - 1
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
10.11.2018  11.15
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
6 - 2
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
11.11.2018  10.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 5

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
24.11.2018  10.30
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
0 - 5
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
24.11.2018  10.30
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
6 - 0
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΕΠΣ (ΧΟΡΤΟ)
25.11.2018  12.30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
6 - 1
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
25.11.2018  10.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
1 - 0
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: ΕΠΣ (ΧΟΡΤΟ)
24.11.2018  12.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
1 - 16

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
08.12.2018  11.15
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
8 - 1
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
08.12.2018  12.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
2 - 1
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
09.12.2018  12.30
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
09.12.2018  12.30
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
11 - 1
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
08.12.2018  10.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
5 - 2

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
10.02.2019  12.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
2 - 4
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
09.02.2019  12.30
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 1
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
09.02.2019  12.30
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 8
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
10.02.2019  12.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
5 - 3
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
09.02.2019  11.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 7

6.5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
02.03.2019  11.45
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
6 - 0
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
03.03.2019  13.00
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
8 - 0
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
03.03.2019  10.30
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
3 - 8
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
03.03.2019  13.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 5
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
02.03.2019  12.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 4

7.5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
07.04.2019  12.30
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
1 - 2
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
07.04.2019  13.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 2
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
07.04.2019  13.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
3 - 5
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
07.04.2019  10.30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 2
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
07.04.2019  11.45
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
   
4 - 3

8.5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
07.04.2019  12.30
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
1 - 2
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
07.04.2019  13.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 2
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
07.04.2019  13.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
3 - 5
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
07.04.2019  10.30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 2
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
07.04.2019  11.45
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
   
4 - 3

9.5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
-
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ:
  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ:
  
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ:
  
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ:
  
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
-

10.5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
-
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ:
  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ:
  
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ:
  
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ:
  
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
-



        

     

  

Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ