X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη | Τηλ: 2461 034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Κ16

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(20η αγωνιστική)

ΚΟΖΑΝΗ 2004ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ1 - 3
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ2 - 4
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ3 - 1
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ7 - 0
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(21η αγωνιστική)

ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣΚΟΖΑΝΗ 2004
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 56
0
63-12
18-2-0
27-5
7-2-0
36-7
11-0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 48
0
87-22
16-0-4
49-13
8-0-2
38-9
8-0-2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 46
0
90-17
15-1-4
43-8
7-0-3
47-9
8-1-1
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ 45
0
72-17
15-0-4
37-10
8-0-2
35-7
7-0-2
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 30
-3
52-48
11-0-9
22-33
4-0-6
30-15
7-0-3
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 27
0
34-46
8-3-9
13-26
4-0-6
21-20
4-3-3
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 26
0
31-56
8-2-9
14-26
4-2-4
17-30
4-0-5
ΚΟΖΑΝΗ 2004 24
0
34-46
7-3-10
17-25
2-3-5
17-21
5-0-5
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ 21
0
26-58
7-0-12
12-31
3-0-7
14-27
4-0-5
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 9
-3
26-55
3-3-14
12-28
1-0-9
14-27
2-3-5
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ 7
0
31-98
2-1-16
16-44
1-1-7
15-54
1-0-9
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ 1
0
4-75
0-1-19
1-38
0-0-10
3-37
0-1-9

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

- Η ομάδα ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ έχει -3 βαθμούς από ποινές
- Η ομάδα ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ έχει -3 βαθμούς από ποινές

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
06.10.2018  12.30
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 1
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
07.10.2018  10.30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
6 - 0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
07.10.2018  12.30
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
06.10.2018  12.30
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
1 - 2
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
06.10.2018  10.30
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
1 - 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
06.10.2018  10.30
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
12 - 1

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
20.10.2018  10.30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
2 - 3
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
21.10.2018  10.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
20.10.2018  10,30
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
2 - 2
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
20.10.2018  10.30
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 2
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
21.10.2018  10.30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
   
4 - 0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
21.10.2018  10.30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 4

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
27.10.2018  10.30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
   
2 - 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
27.10.2018  10.30
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
1 - 2
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
27.10.2018  12.30
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
27.10.2018  10.30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
7 - 1
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
27.10.2018  12.30
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 8
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
27.10.2018  12.30
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
0 - 2

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
03.11.2018  12.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
03.11.2018  10.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
04.11.2018  10.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 4
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
04.11.2018  12.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
3 - 2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
04.11.2018  10.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
1 - 3
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
03.11.2018  10.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 2

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
18.11.2018  10.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
9 - 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
17.11.2018  10.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 4
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
18.11.2018  10.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
   
6 - 0
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: A.A.
03.03.2019  10.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
18.11.2018  12.00
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 1
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
17.11.2018  12.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 4

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
01.12.2018  10.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 1
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
01.12.2018  10.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
3 - 2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
02.12.2018  12.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
4 - 0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
02.12.2018  10.00
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
0 - 5
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
01.12.2018  12.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
3 - 1
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
01.12.2018  12.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
2 - 0

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
15.12.2018  10.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
7 - 2
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
16.12.2018  12.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 5
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
15.12.2018  12.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
7 - 1
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
16.12.2018  10.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
15.12.2018  10.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 1
16.12.2018  10.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 5

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
22.12.2018  13.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 1
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ)
22.12.2018  14.30
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
0 - 3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
22.12.2018  11.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
3 - 1
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
22.12.2018  11.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
2 - 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ)
22.12.2018  12.30
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ:
E:
   
5 - 0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ)
22.12.2018  10.30
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 10

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
02.02.2019  10.00
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
3 - 0
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
20.02.2019  17.30
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
4 - 1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
20.02.2019  15.30
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
3 - 1
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
02.02.2019  12.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 1
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
02.02.2019  10.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
4 - 1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
02.02.2019  12.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 5

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
10.02.2019  12.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 3
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
09.02.2019  10.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
2 - 3
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
09.02.2019  12.00
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 3
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ)
10.02.2019  10.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
10.02.2019  10.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
   
5 - 0
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
09.02.2019  12.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 9

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
24.03.2019  10.30
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 1
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
16.02.2019  11.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
16.02.2019  10.00
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
4 - 0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
16.02.2019  10.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
16.02.2019  12.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
12 - 0
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
17.02.2019  12.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 2

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
09.03.2019  11.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 5
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
09.03.2019  10.30
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 5
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
09.03.2019  10.30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
   
3 - 2
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
09.03.2019  10.30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 9
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
09.03.2019  12.30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 2
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
09.03.2019  12.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 6

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
16.03.2019  10.30
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
1 - 0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
07.04.2019  10.30
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
16.03.2019  10.30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
6 - 1
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
16.03.2019  12.30
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
16.03.2019  10.30
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
6 - 0
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
16.03.2019  10.30
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
5 - 1

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
30.03.2019  10.30
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 4
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
04.04.2019  17.30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
4 - 0
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
31.03.2019  10.30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
2 - 1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
30.03.2019  10.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 8
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
30.03.2019  12.30
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
7 - 3
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
30.03.2019  12.30
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
2 - 2

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
25.04.2019  10.30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 1
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
14.04.2019  10.30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
   
2 - 0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
13.04.2019  10.30
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
5 - 3
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
13.04.2019  12.30
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 9
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
13.04.2019  12.30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 2
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
14.04.2019  12.30
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
4 - 2

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
02.05.2019  18.30
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 6
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
02.05.2019  18.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
3 - 1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
02.05.2019  18.30
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
02.05.2019  16.30
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
5 - 1
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
02.05.2019  16.30
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
1 - 3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
02.05.2019  16.30
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 5

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
05.05.2019  10.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 0
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
04.05.2019  12.30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
2 - 3
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
05.05.2019  12.30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 5
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
04.05.2019  10.30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
   
1 - 1
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΑ
04.05.2019  12.30
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
04.05.2019  12.30
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 2

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
08.05.2019  16.30
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 9
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
08.05.2019  18.30
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
6 - 1
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
08.05.2019  16.30
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
2 - 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
08.05.2019  18.30
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
4 - 1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
08.05.2019  16.30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 2
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
08.05.2019  18.30
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ:
E:
   
4 - 1

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
15.05.2019  16.30
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
2 - 0
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
15.05.2019  18.30
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
2 - 0
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
15.05.2019  16.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 8
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
15.05.2019  18.30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
3 - 2
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
15.05.2019  16.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 6
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
15.05.2019  16.30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
   
4 - 0

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
18.05.2019  18.30
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 3
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
18.05.2019  16.30
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 4
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
19.05.2019  18.30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
18.05.2019  16.30
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ:
E:
   
3 - 1
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
19.05.2019  16.30
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
18.05.2019  18.30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
   
7 - 0

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ:
  
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
-
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Γήπ:
  
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
-
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ:
  
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
-
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ:
  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ:
  
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ:
  
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ:
  
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ:
E:
-
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ:
  
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
-
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ:
  
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
-
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ:
  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ:
  
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-



        

     

  

Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ