X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη
Τηλ: 2461.034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


LINKS


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Κ10 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(1η αγωνιστική)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ - ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (Β)
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β) - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΙ ΑΦ/ΤΕΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ 0
0
0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
2 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ 0
0
0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 0
0
0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (Β) 0
1
0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
5 ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ 0
0
0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
6 ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 0
0
0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
7 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) 0
0
0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
8 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 0
1
0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
9 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β) 0
2
0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
10 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 0
0
0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
11 ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 0
0
0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
12 ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ 0
0
0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
13 ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ 0
0
0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

ΔΕΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΡΑΤΕΙΤΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
- Το ρεπό τους έκαναν οι: ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ, ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β', Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ, ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ, ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Β'
Σ.Σ. : α)ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β΄ έχει 2 μηδενισμόςβ)ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Β΄ και ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ έχουν από 1 μηδενισμό


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
29.09.2019  13.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
   
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
29.09.2019  11.45
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (Β)
Δ:
E:
   
-
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
29.09.2019  10.30
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
   
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
29.09.2019  13.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β)
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
29.09.2019  10.30
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
-
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
29.09.2019  11.45
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
   
-

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
12.10.2019  10.30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ
Δ:
E:
   
-
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
13.10.2019  12.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (Β)
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
13.10.2019  13.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Δ:
E:
   
-
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
13.10.2019  12.30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β)
Δ:
E:
   
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
13.10.2019  11.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
-
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
12.10.2019  11.45
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
   
-

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
27.10.2019  10.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
-
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
26.10.2019  13.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
26.10.2019  11.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
   
-
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
27.10.2019  11.45
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (Β)
Δ:
E:
   
-
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
26.10.2019  12.30
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
   
-
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
26.10.2019  11.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
-

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
09.11.2019  12.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ
Δ:
E:
   
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
10.11.2019  10.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Δ:
E:
   
-
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
10.11.2019  12.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β)
Δ:
E:
   
-
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
09.11.2019  10.30
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (Β)
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
10.11.2019  11.45
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
-
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
10.11.2019  10.30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
-

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
23.11.2019  10.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Δ:
E:
   
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β)
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
23.11.2019  11.15
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
-
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
23.11.2019  12.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
-
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
23.11.2019  10.30
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
-
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
24.11.2019  11.15
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
   
-
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: Α.Α.
  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (Β)
Δ:
E:
   
-

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β)
Γήπ: Α.Α.
  
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ
Δ:
E:
   
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
07.12.2019  10.30
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
-
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
08.12.2019  10.30
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
   
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
07.12.2019  10.30
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
-
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: Α.Α.
  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
-
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
08.12.2019  12.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
   
-

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
23.02.2020  10.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
-
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
23.02.2020  12.30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β)
Δ:
E:
   
-
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
23.02.2020  12.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Δ:
E:
   
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
23.02.2020  11.15
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
-
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
23.02.2020  10.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (Β)
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
22.02.2020  10.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
-

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ:
  
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ
Δ:
E:
-
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ:
  
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β)
Γήπ:
  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Γήπ:
  
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
-
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ:
  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (Β)
Δ:
E:
-
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
-

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ
Γήπ:
  
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ:
  
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ:
  
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (Β)
Γήπ:
  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β)
Δ:
E:
-
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ:
  
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ:
  
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ:
  
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ
Δ:
E:
-
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ:
  
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
-
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ:
  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (Β)
Δ:
E:
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β)
Γήπ:
  
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Γήπ:
  
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ:
  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
-

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ
Γήπ:
  
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (Β)
Γήπ:
  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ:
  
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
-
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ:
  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β)
Δ:
E:
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Γήπ:
  
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
-

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (Β)
Γήπ:
  
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ
Δ:
E:
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ:
  
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
-
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ:
  
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ:
  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ:
  
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β)
Γήπ:
  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Δ:
E:
-

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ:
  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (Β)
Δ:
E:
-
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ:
  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ:
  
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Γήπ:
  
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ:
  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β)
Δ:
E:
-



     

     

  

Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ 
v