X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη | Τηλ: 2461 034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Κ12 - LEAGUE A [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(11η αγωνιστική)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ18 - 0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ2 - 1
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ0 - 3
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣΚΟΖΑΝΗ 20048 - 1
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ3 - 3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 27
0
70-17
9-0-1
39-3
4-0-0
31-14
5-0-1
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ 24
0
55-21
8-0-2
19-17
3-0-2
36-4
5-0-0
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ 21
0
38-21
7-0-3
22-11
4-0-1
16-10
3-0-2
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 19
0
34-11
6-1-3
9-5
2-0-3
25-6
4-1-0
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 18
0
34-36
6-0-4
20-24
3-0-3
14-12
3-0-1
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ 16
0
35-23
5-1-4
22-10
3-1-1
13-13
2-0-3
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 15
0
32-19
5-0-5
23-8
3-0-2
9-11
2-0-3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ 12
0
25-33
4-0-6
12-17
2-0-3
13-16
2-0-3
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 4
0
11-58
1-1-8
3-18
0-0-4
8-40
1-1-4
ΚΟΖΑΝΗ 2004 3
0
8-79
1-0-9
6-37
1-0-4
2-42
0-0-5
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ 1
-3
19-43
1-1-8
8-28
0-1-5
11-15
1-0-3

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

- Προκρίνονται στην ημιτελική φάση : ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ , ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ , ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ και ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ..

- Η ομάδα ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ έχει -3 βαθμούς από ποινές

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
13.10.2018  11.45
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 5
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
14.10.2018  13.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 9
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
14.10.2018  11.45
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
2 - 6
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
13.10.2018  11.45
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 5
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
13.10.2018  10.30
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
7 - 0

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
10.11.2018  12.30
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
4 - 4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
11.11.2018  11.15
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
4 - 6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
10.11.2018  12.30
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
3 - 1
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
10.11.2018  11.15
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
6 - 2
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
11.11.2018  10.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 5

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
24.11.2018  10.30
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
0 - 5
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
24.11.2018  10.30
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
6 - 0
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΕΠΣ (ΧΟΡΤΟ)
25.11.2018  12.30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
6 - 1
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
25.11.2018  10.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
1 - 0
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: ΕΠΣ (ΧΟΡΤΟ)
24.11.2018  12.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
1 - 16

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
08.12.2018  11.15
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
8 - 1
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
08.12.2018  12.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
2 - 1
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
09.12.2018  12.30
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
09.12.2018  12.30
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
11 - 1
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
08.12.2018  10.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
5 - 2

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
10.02.2019  12.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
2 - 4
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
09.02.2019  12.30
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 1
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
09.02.2019  12.30
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 8
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
10.02.2019  12.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
5 - 3
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
09.02.2019  11.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 7

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
02.03.2019  11.45
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
6 - 0
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
03.03.2019  13.00
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
8 - 0
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
03.03.2019  10.30
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
3 - 8
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
03.03.2019  13.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 5
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
02.03.2019  12.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 4

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
24.03.2019  13.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 9
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
24.03.2019  10.30
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
2 - 1
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
24.03.2019  13.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
4 - 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
24.03.2019  10.30
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
7 - 1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
24.03.2019  13.00
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
   
4 - 0

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
07.04.2019  12.30
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
1 - 2
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
07.04.2019  13.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 2
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
07.04.2019  13.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
3 - 5
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
07.04.2019  10.30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 2
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
07.04.2019  11.45
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
   
4 - 3

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
20.04.2019  12.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 4
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
21.04.2019  10.30
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
8 - 0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
20.04.2019  11.45
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 6
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
21.04.2019  13.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
1 - 5
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
20.04.2019  10.30
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 5

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
11.05.2019  13.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
3 - 1
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
11.05.2019  11.45
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
5 - 6
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
11.05.2019  11.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
3 - 2
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
11.05.2019  10.30
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 2
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
11.05.2019  12.30
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
3 - 1

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
18.05.2019  11.45
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
18 - 0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
19.05.2019  13.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
2 - 1
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: Α.Α.
  
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
19.05.2019  13.00
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
8 - 1
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
19.05.2019  13.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
3 - 3



        

     

  

Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ