X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη
Τηλ: 2461.034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


LINKS


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Κ12 - LEAGUE B [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(11η αγωνιστική)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ2 - 7
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)1 - 7
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ5 - 1
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ0 - 3
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (B)4 - 6
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ2 - 2
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β)12 - 2
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ (Β)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ0 - 3
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(12η αγωνιστική)

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ - ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (B) - ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ (Β)
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β) - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΙ ΑΦ/ΤΕΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
1 ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 31
0
0
88-15
10-1-0
53-10
5-1-0
35-5
5-0-0
2 ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 31
0
0
72-4
10-1-0
42-3
5-1-0
30-1
5-0-0
3 ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (B) 30
0
0
81-20
10-0-1
28-9
4-0-1
53-11
6-0-0
4 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ 27
1
0
72-19
9-0-2
38-7
5-0-0
34-12
4-0-2
5 ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ 24
0
0
49-16
7-3-1
25-7
5-1-0
24-9
2-2-1
6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ 21
0
0
31-26
6-3-2
15-19
2-2-2
16-7
4-1-0
7 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ 19
0
0
49-22
6-1-4
22-13
2-0-3
27-9
4-1-1
8 ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 17
0
0
26-29
5-2-4
15-15
3-1-2
11-14
2-1-2
9 ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β) 15
0
0
33-55
5-0-6
17-15
2-0-3
16-40
3-0-3
10 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) 13
0
0
31-42
4-1-6
11-22
2-0-3
20-20
2-1-3
11 ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ 12
0
0
25-47
4-0-7
5-25
1-0-4
20-22
3-0-3
12 ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 9
1
0
28-42
3-0-8
24-16
3-0-3
4-26
0-0-5
13 ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ (Β) 6
0
0
14-69
2-0-9
7-39
1-0-5
7-30
1-0-4
14 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 3
0
0
20-69
1-0-10
15-36
1-0-5
5-33
0-0-5
15 ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ 0
10
0
0-33
0-0-11
0-15
0-0-5
0-18
0-0-6
16 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 0
1
0
7-118
0-0-11
3-55
0-0-5
4-63
0-0-6

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

Σ.Σ. : α) Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ αποκλείστηκε από το πρωτάθλημα και έχει 10 μηδενισμούς.
β) ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ έχει 1 μηδενισμό.
γ) Σ.Σ. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ έχει 1 μηδενισμό
δ) Φ.Σ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Έχει 1 μηδενισμό.
Ε) Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ Β΄ έχει 1 μηδενισμό.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
28.09.2019  11.45
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 4
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
29.09.2019  13.00
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Δ:
E:
   
9 - 0
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ (Β)
Γήπ: Α.Α.
  
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
28.09.2019  11.45
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
   
2 - 9
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β)
Γήπ: Α.Α.
29.09.2019  12.30
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
28.09.2019  13.00
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
   
6 - 0
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (B)
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
29.09.2019  11.45
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Δ:
E:
   
7 - 2
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
29.09.2019  11.45
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
7 - 4

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
13.10.2019  12.30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
14 - 0
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
13.10.2019  11.45
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ (Β)
Δ:
E:
   
5 - 1
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
12.10.2019  13.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ:
E:
   
2 - 4
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
Γήπ: Α.Α.
  
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β)
Δ:
E:
   
0 - 3
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
12.10.2019  13.00
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
   
5 - 2
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
13.10.2019  10.30
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (B)
Δ:
E:
   
1 - 16
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
13.10.2019  13.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 7
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
13.10.2019  11.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
   
2 - 11

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
27.10.2019  11.45
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ (Β)
Δ:
E:
   
9 - 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
27.10.2019  11.00
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β)
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
27.10.2019  10.30
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
3 - 4
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
27.10.2019  11.00
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Δ:
E:
   
7 - 2
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (B)
Γήπ: Α.Α.
  
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
26.10.2019  12.30
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
   
0 - 6
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
27.10.2019  11.45
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
11 - 1
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
26.10.2019  10.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Δ:
E:
   
1 - 5

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
09.11.2019  13.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
7 - 2
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ (Β)
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
09.11.2019  10.30
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β)
Δ:
E:
   
2 - 4
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
09.11.2019  11.45
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 1
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
10.11.2019  11.45
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (B)
Δ:
E:
   
0 - 6
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
10.11.2019  13.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 5
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
Γήπ: Α.Α.
  
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
10.11.2019  12.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Δ:
E:
   
5 - 5
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
10.11.2019  13.00
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
   
1 - 7

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
24.11.2019  10.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β)
Δ:
E:
   
4 - 5
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
23.11.2019  12.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ:
E:
   
3 - 3
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (B)
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
23.11.2019  12.30
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ (Β)
Δ:
E:
   
12 - 1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
23.11.2019  10.30
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 4
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
23.11.2019  12.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
5 - 0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Γήπ: ΑΑ
24.11.2019  12.30
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: Α.Α.
  
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
24.11.2019  12.30
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
19 - 0

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
07.12.2019  12.00
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
   
3 - 2
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
07.12.2019  11.15
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
12 - 1
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
Γήπ: Α.Α.
  
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
07.12.2019  12.30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
3 - 1
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β)
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
07.12.2019  10.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (B)
Δ:
E:
   
6 - 7
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
07.12.2019  10.30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 1
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ (Β)
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
07.12.2019  12.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
   
2 - 9
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
08.12.2019  12.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Δ:
E:
   
3 - 0

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
22.12.2019  10.30
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (B)
Δ:
E:
   
0 - 8
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
21.12.2019  12.30
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 2
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
22.12.2019  10.30
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β)
Δ:
E:
   
7 - 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
21.12.2019  11.15
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ:
E:
   
2 - 3
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
21.12.2019  11.15
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ (Β)
Δ:
E:
   
1 - 3
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
21.12.2019  12.30
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 8
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
21.12.2019  11.15
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
4 - 1
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Γήπ: Α.Α.
  
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
Δ:
E:
   
3 - 0

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
19.01.2020  12.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
6 - 1
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (B)
Γήπ: ΑΑ
19.01.2020  10.30
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
19.01.2020  10.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Δ:
E:
   
3 - 1
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β)
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
19.01.2020  12.00
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
   
2 - 3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
18.01.2020  12.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
3 - 2
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ (Β)
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
19.01.2020  12.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
   
0 - 11
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Γήπ: Α.Α.
  
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
18.01.2020  12.00
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Δ:
E:
   
4 - 1

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
26.01.2020  10.30
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
   
0 - 10
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
25.01.2020  10.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 7
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
26.01.2020  12.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (B)
Δ:
E:
   
0 - 10
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
25.01.2020  11.15
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 17
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
26.01.2020  12.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β)
Δ:
E:
   
15 - 1
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
Γήπ: Α.Α.
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Γήπ: ΑΑ
26.01.2020  10.30
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ (Β)
Δ:
E:
   
3 - 0
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
25.01.2020  12.30
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ:
E:
   
1 - 3

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
08.02.2020  12.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
3 - 1
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
08.02.2020  12.30
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
   
8 - 1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
08.02.2020  11.15
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
15 - 0
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (B)
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
08.02.2020  11.15
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
   
3 - 6
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: Α.Α.
  
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β)
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
08.02.2020  10.00
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Δ:
E:
   
3 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
08.02.2020  12.30
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
2 - 2
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ (Β)
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
08.02.2020  12.00
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 12

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
22.02.2020  11.15
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
   
2 - 7
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
22.02.2020  11.15
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Δ:
E:
   
1 - 7
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
23.02.2020  12.30
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
   
5 - 1
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
Γήπ: Α.Α.
  
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
22.02.2020  10.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (B)
Δ:
E:
   
4 - 6
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
22.02.2020  12.30
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
   
2 - 2
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
23.02.2020  10.30
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β)
Δ:
E:
   
12 - 2
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ (Β)
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
22.02.2020  12.30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 3

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ:
  
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Γήπ:
  
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
Δ:
E:
-
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ:
  
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Δ:
E:
-
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
-
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (B)
Γήπ:
  
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ:
  
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ (Β)
Δ:
E:
-
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β)
Γήπ:
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ:
E:
-

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ:
  
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
Γήπ:
  
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Γήπ:
  
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
-
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ:
  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Δ:
E:
-
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Γήπ:
  
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
-
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ (Β)
Γήπ:
  
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ:
  
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (B)
Δ:
E:
-
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β)
Γήπ:
  
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
-

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
Γήπ:
  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ:
  
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Δ:
E:
-
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ:
  
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Γήπ:
  
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ (Β)
Δ:
E:
-
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ:
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ:
E:
-
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β)
Δ:
E:
-
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (B)
Γήπ:
  
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
-

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ:
  
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Δ:
E:
-
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ:
  
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
Δ:
E:
-
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Γήπ:
  
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
-
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ (Β)
Γήπ:
  
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ:
  
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
-
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β)
Γήπ:
  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Δ:
E:
-
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ:
  
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
-
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (B)
Γήπ:
  
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-



     

     

  

Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ 
v