X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη
Τηλ: 2461.034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


LINKS


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Κ16 [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(11η αγωνιστική)

ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ3 - 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ0 - 8
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ2 - 1
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ3 - 3
ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ3 - 2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΙ ΑΦ/ΤΕΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 25
0
0
47-16
8-1-1
28-8
4-0-0
19-8
4-1-1
2 ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 25
0
0
38-8
8-1-1
17-5
4-1-0
21-3
4-0-1
3 ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ 24
0
0
40-16
8-0-2
20-8
4-0-1
20-8
4-0-1
4 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ 20
0
0
35-14
6-2-2
15-5
3-1-1
20-9
3-1-1
5 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 19
0
0
33-20
6-1-3
15-7
4-0-1
18-13
2-1-2
6 ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ 16
0
0
30-13
5-1-4
25-3
5-0-1
5-10
0-1-3
7 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 13
0
0
27-22
4-1-5
14-19
1-1-4
13-3
3-0-1
8 ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 7
0
0
12-35
2-1-7
5-14
1-0-3
7-21
1-1-4
9 ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. 6
0
0
15-66
2-0-8
6-37
1-0-4
9-29
1-0-4
10 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 4
0
0
22-33
1-1-8
7-16
0-1-4
15-17
1-0-4
11 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1
0
0
2-58
0-1-9
1-26
0-1-4
1-32
0-0-5

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.



ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
17.10.2021  10.00
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Δ:
E:
   
2 - 0
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
17.10.2021  12.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
   
5 - 0
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
16.10.2021  12.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 3
ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.
Γήπ: ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
16.10.2021  10.00
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 10
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
16.10.2021  10.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
2 - 4

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
30.10.2021  12.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 5
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
31.10.2021  12.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 0
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
31.10.2021  10.00
ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.
Δ:
E:
   
4 - 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
31.10.2021  12.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
6 - 1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
30.10.2021  10.00
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 2

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
14.11.2021  09.45
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
5 - 2
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
13.11.2021  09.45
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
5 - 1
ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.
Γήπ: ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
13.11.2021  09.45
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Δ:
E:
   
0 - 9
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
13.11.2021  11.45
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
   
4 - 1
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
14.11.2021  11.45
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
3 - 1

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
12.12.2021  09.45
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
1 - 3
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
27.11.2021  11.45
ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.
Δ:
E:
   
8 - 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
27.11.2021  11.30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 9
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
12.12.2021  11.30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
2 - 4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
28.11.2021  11.45
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
   
8 - 2

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
13.02.2022  09.45
ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.
Δ:
E:
   
9 - 2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
18.12.2021  09.45
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
19.12.2021  09.45
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
2 - 1
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
18.12.2021  09.45
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
6 - 0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
19.12.2021  11.30
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Δ:
E:
   
6 - 3

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
20.02.2022  09.45
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
3 - 4
ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.
Γήπ: ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
19.02.2022  09.45
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 9
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
19.02.2022  11.45
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ:
E:
   
1 - 5
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
20.02.2022  11.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
20.02.2022  09.45
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
   
1 - 1

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
02.04.2022  10.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 0
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
26.02.2022  11.45
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
27.02.2022  11.30
ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.
Δ:
E:
   
8 - 2
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
26.02.2022  09.45
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Γήπ:
  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
4 - 0

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
19.03.2022  11.45
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
3 - 2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
20.03.2022  11.45
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
19.03.2022  11.45
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
19.03.2022  11.45
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Δ:
E:
   
3 - 4
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
20.03.2022  10.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
9 - 0

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ:
  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
3 - 4
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
02.04.2022  10.00
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
02.04.2022  12.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
5 - 3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: A.A.
02.04.2022  10.00
ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.
Δ:
E:
   
0 - 3
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
02.04.2022  12.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 0

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ:
  
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
1 - 6
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
10.04.2022  10.00
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Δ:
E:
   
2 - 2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
09.04.2022  10.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
8 - 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
10.04.2022  12.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
2 - 2
ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
10.04.2022  10.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 7

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Γήπ: ΑΑ
16.04.2022  10.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
17.04.2022  12.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 8
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
16.04.2022  12.00
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ:
E:
   
2 - 1
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
16.04.2022  10.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
3 - 3
ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.
Γήπ: ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
17.04.2022  12.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
3 - 2



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ 
v