X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη | Τηλ: 2461 034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

K14 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(6η αγωνιστική)

ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ15 - 0
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ1 - 0
Μ ΑΛΕΞ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ0 - 11
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ0 - 4
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣΑΚΑΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ4 - 2
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(7η αγωνιστική)

ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ-ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ-ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ-ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΚΑΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-Μ ΑΛΕΞ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ-ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ 15
0
30-2
5-0-0
7-2
2-0-0
23-0
3-0-0
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ 13
0
21-4
4-1-1
8-2
2-1-0
13-2
2-0-1
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ 12
0
27-9
4-0-1
18-4
3-0-0
9-5
1-0-1
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ 12
0
16-10
4-0-2
3-7
2-0-1
13-3
2-0-1
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 12
0
12-8
4-0-2
7-6
2-0-1
5-2
2-0-1
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ 7
0
28-8
2-1-2
24-2
2-0-1
4-6
0-1-1
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ 6
0
10-9
2-0-3
4-4
1-0-1
6-5
1-0-2
ΑΚΑΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 6
0
6-12
2-0-3
3-2
1-0-0
3-10
1-0-3
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ 3
0
5-39
1-0-5
4-12
1-0-2
1-27
0-0-3
Μ ΑΛΕΞ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ 3
0
2-36
1-0-4
2-28
1-0-3
0-8
0-0-1
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 0
0
2-22
0-0-6
0-10
0-0-3
2-12
0-0-3

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
21.10.2018  12.30
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 5
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
20.10.2018  12.30
ΑΚΑΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 1
Μ ΑΛΕΞ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
20.10.2018  12.30
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
Δ:
E:
   
0 - 9
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
20.10.2018  10.30
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 6
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
20.10.2018  12.30
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
1 - 2

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
03.11.2018  12.00
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
   
10 - 0
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
04.11.2018  10.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
4 - 1
ΑΚΑΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
03.11.2018  10.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
3 - 2
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
03.11.2018  12.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Δ:
E:
   
2 - 2
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
04.11.2018  12.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 6

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
17.11.2018  12.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
4 - 1
Μ ΑΛΕΞ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
18.11.2018  12.00
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 7
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
17.11.2018  10.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
   
2 - 1
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
09.02.2019  10.00
ΑΚΑΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
17.11.2018  12.00
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
Δ:
E:
   
2 - 0

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ ΑΛΕΞ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ
01.12.2018  12.00
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
   
2 - 1
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
02.12.2018  12.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 5
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
01.12.2018  10.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Δ:
E:
   
4 - 2
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: AA
02.12.2018  10.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
01.12.2018  12.00
ΑΚΑΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
3 - 0

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
15.12.2018  12.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 6
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
16.12.2018  12.00
Μ ΑΛΕΞ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Δ:
E:
   
8 - 0
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
15.12.2018  10.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
4 - 0
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
16.12.2018  10.00
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
   
5 - 2
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
15.12.2018  12.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
   
3 - 0

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ)
16.02.2019  10.30
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
   
15 - 0
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
16.02.2019  12.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
1 - 0
Μ ΑΛΕΞ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
17.02.2019  10.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 11
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
16.02.2019  12.00
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
Δ:
E:
   
0 - 4
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
16.02.2019  10.00
ΑΚΑΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
4 - 2

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
23.02.2019  10.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
-
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
24.02.2019  12.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Δ:
E:
   
-
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
23.02.2019  12.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
-
ΑΚΑΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
23.02.2019  12.00
Μ ΑΛΕΞ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Δ:
E:
   
-
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
23.02.2019  12.00
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
   
-

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ:
  
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
-
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ:
  
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
Δ:
E:
-
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Γήπ:
  
ΑΚΑΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
-
Μ ΑΛΕΞ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπ:
  
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
-

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ:
  
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
Δ:
E:
-
ΑΚΑΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ:
  
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ:
  
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Δ:
E:
-
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ:
  
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ:
  
Μ ΑΛΕΞ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Δ:
E:
-

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ:
  
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
-
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ:
  
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
-
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ:
  
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Γήπ:
  
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
Μ ΑΛΕΞ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Δ:
E:
-

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ:
  
ΑΚΑΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ:
  
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
Δ:
E:
-
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
-
Μ ΑΛΕΞ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπ:
  
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
-
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Δ:
E:
-



        

     

  

Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ