X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη
Τηλ: 2461.034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


LINKS


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

K14 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(9η αγωνιστική)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥΦΣ ΚΟΖΑΝΗ (Β)0 - 3
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗΑΟ ΚΡΟΚΟΥ4 - 0
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ0 - 3
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ0 - 3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣΚΟΖΑΝΗ 20047 - 2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΙ ΑΦ/ΤΕΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
1 ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ 27
0
0
56-0
9-0-0
36-0
5-0-0
20-0
4-0-0
2 ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 24
0
0
35-9
8-0-1
19-7
4-0-1
16-2
4-0-0
3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ 21
0
0
29-13
7-0-2
18-7
3-0-1
11-6
4-0-1
4 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 18
0
0
38-18
6-0-3
20-9
3-0-1
18-9
3-0-2
5 ΚΟΖΑΝΗ 2004 12
0
0
23-25
4-0-5
7-6
2-0-2
16-19
2-0-3
6 ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ 12
0
0
14-13
4-0-5
7-5
2-0-2
7-8
2-0-3
7 ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ (Β) 12
0
0
21-37
4-0-5
7-11
2-0-2
14-26
2-0-3
8 ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ 6
0
0
11-45
2-0-7
1-33
0-0-5
10-12
2-0-2
9 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ 3
3
0
15-30
1-0-8
6-18
0-0-5
9-12
1-0-3
10 ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ 0
4
0
2-54
0-0-9
2-25
0-0-5
0-29
0-0-4

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

Σ.Σ. : α) Μ. ΑΛΕΞ. ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ έχει 3 μηδενισμούς
β)Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ αποκλείστηκε από το πρωτάθλημα και έχει 4 μηδενισμούς.
Προκρίνονται στη β΄ φάση : ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ , ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ , ΚΟΖΑΝΗ 2004 ΚΑΙ Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ.
Προκρίνονται στην γ΄ φάση (προημιτελική ) : Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ και ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
06.10.2019  10.30
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
1 - 6
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
06.10.2019  10.30
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ (Β)
Δ:
E:
   
9 - 0
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπ: ΑΑ
05.10.2019  12.30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
06.10.2019  10.30
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
   
2 - 0
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
06.10.2019  12.30
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 11

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
19.10.2019  10.30
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Δ:
E:
   
3 - 1
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
19.10.2019  10.30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
   
13 - 0
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
20.10.2019  12.30
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ
19.10.2019  12.30
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
   
8 - 0
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ (Β)
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
19.10.2019  12.30
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 6

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
02.11.2019  10.30
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 7
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
03.11.2019  10.30
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
0 - 7
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
02.11.2019  12.30
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
1 - 7
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
02.11.2019  12.30
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ (Β)
Δ:
E:
   
9 - 4
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
02.11.2019  10.30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 1

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
17.11.2019  10.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 1
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
17.11.2019  12.00
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
6 - 0
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπ: ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
17.11.2019  12.00
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
   
2 - 3
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
17.11.2019  10.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
   
10 - 0
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ (Β)
Γήπ: ΠΑΛΑΙΟ ΑΙΑΝΗΣ
16.11.2019  10.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
3 - 4

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
30.11.2019  12.00
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
   
0 - 6
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ
30.11.2019  10.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ (Β)
Δ:
E:
   
4 - 1
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ)
30.11.2019  10.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
2 - 4
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ)
01.12.2019  10.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Δ:
E:
   
4 - 1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
01.12.2019  10.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
0 - 4

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ)
21.12.2019  10.00
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
4 - 0
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
22.12.2019  12.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ (Β)
Δ:
E:
   
4 - 6
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
22.12.2019  12.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
22.12.2019  10.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 6
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΑΑ
22.12.2019  10.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
   
3 - 0

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
01.02.2020  10.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 3
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπ: ΑΑ
  
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΑΑ
01.02.2020  10.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
01.02.2020  12.00
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
3 - 1
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ (Β)
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
01.02.2020  12.00
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
   
2 - 1

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΑΑ
15.02.2020  12.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
16.02.2020  12.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Δ:
E:
   
4 - 0
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΜΑΥΡΟΔΕΝΔΡΙΟΥ
15.02.2020  12.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
0 - 6
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΜΑΥΡΟΔΕΝΔΡΙΟΥ
16.02.2020  12.00
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
6 - 1
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ (Β)
Γήπ: ΜΑΥΡΟΔΕΝΔΡΙΟΥ
16.02.2020  10.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
   
2 - 0

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: Α.Α.
  
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ (Β)
Δ:
E:
   
0 - 3
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΜΑΥΡΟΔΕΝΔΡΙΟΥ
07.03.2020  12.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
   
4 - 0
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπ: Α.Α.
07.03.2020  12.00
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
08.03.2020  12.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΜΑΥΡΟΔΕΝΔΡΙΟΥ
07.03.2020  10.00
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
7 - 2



     

     

  

Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ 
v