X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη
Τηλ: 2461.034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


LINKS


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

K14 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(9η αγωνιστική)

ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ3 - 2
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ0 - 3
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ10 - 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ0 - 11

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΙ ΑΦ/ΤΕΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 20
0
0
40-14
6-2-0
10-5
1-2-0
30-9
5-0-0
2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ 18
0
0
29-8
6-0-2
17-3
3-0-1
12-5
3-0-1
3 ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 16
0
0
50-9
5-1-2
21-8
2-1-2
29-1
3-0-0
4 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 16
0
0
31-18
5-1-2
10-12
2-0-2
21-6
3-1-0
5 ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 11
0
0
26-12
3-2-3
19-7
2-1-1
7-5
1-1-2
6 ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ 10
0
0
26-21
3-1-4
18-18
1-0-3
8-3
2-1-1
7 ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ 10
0
0
27-21
3-1-4
7-6
1-0-2
20-15
2-1-2
8 ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ 3
0
0
9-39
1-0-7
7-19
1-0-4
2-20
0-0-3
9 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) 0
0
0
1-97
0-0-8
0-52
0-0-4
1-45
0-0-4

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

Προκρίνονται στη β΄ φάση : ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ , ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ , ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ, ΠΤΟΛ/ΔΑΣ και ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ.
Προκρίνονται στην γ΄ φάση (προημιτελική ) : ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ και ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ
06.10.2019  10.30
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
4 - 3
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
06.10.2019  12.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Δ:
E:
   
14 - 1
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
06.10.2019  12.30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Δ:
E:
   
0 - 5
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
06.10.2019  10.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
4 - 5

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ
19.10.2019  10.30
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 2
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
20.10.2019  12.30
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
20.10.2019  10.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
20.10.2019  12.30
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 16

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
03.11.2019  10.30
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 1
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
02.11.2019  10.30
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Δ:
E:
   
3 - 5
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
02.11.2019  12.30
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
7 - 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
02.11.2019  12.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Δ:
E:
   
13 - 0

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
17.11.2019  12.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Δ:
E:
   
2 - 4
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
17.11.2019  12.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
3 - 6
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
17.11.2019  10.00
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ:
E:
   
1 - 10
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπ: ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ
17.11.2019  10.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 4

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
01.12.2019  10.00
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ
30.11.2019  12.00
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Δ:
E:
   
6 - 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
30.11.2019  10.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
01.12.2019  12.00
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Δ:
E:
   
0 - 12

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
22.12.2019  12.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
2 - 3
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
22.12.2019  10.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Δ:
E:
   
4 - 0
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
22.12.2019  12.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Δ:
E:
   
0 - 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
22.12.2019  10.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 2

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΜΑΥΡΟΔΕΝΔΡΙΟΥ
02.02.2020  10.00
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Δ:
E:
   
4 - 0
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
02.02.2020  12.00
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Δ:
E:
   
3 - 4
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
02.02.2020  10.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
02.02.2020  10.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 13

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
16.02.2020  10.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Δ:
E:
   
14 - 0
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπ: ΜΑΥΡΟΔΕΝΔΡΙΟΥ
15.02.2020  10.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 5
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
16.02.2020  12.00
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Δ:
E:
   
0 - 0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
16.02.2020  12.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
2 - 2

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
08.03.2020  12.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Δ:
E:
   
3 - 2
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
08.03.2020  10.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Β΄
08.03.2020  12.00
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Δ:
E:
   
10 - 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
07.03.2020  10.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 11



     

     

  

Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ 
v