X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη
Τηλ: 2461.034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


LINKS


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

K14 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(8η αγωνιστική)

ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)14 - 0
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ0 - 5
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ0 - 0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ2 - 2
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(9η αγωνιστική)

ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΙ ΑΦ/ΤΕΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ 18
0
0
27-5
6-0-1
17-3
3-0-1
10-2
3-0-0
2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 17
0
0
37-14
5-2-0
10-5
1-2-0
27-9
4-0-0
3 ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 13
0
0
40-8
4-1-2
11-7
1-1-2
29-1
3-0-0
4 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 13
0
0
28-16
4-1-2
7-10
1-0-2
21-6
3-1-0
5 ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 11
0
0
26-12
3-2-3
19-7
2-1-1
7-5
1-1-2
6 ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ 10
0
0
26-18
3-1-3
18-15
1-0-2
8-3
2-1-1
7 ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ 7
0
0
16-21
2-1-4
7-6
1-0-2
9-15
1-1-2
8 ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ 3
0
0
8-29
1-0-6
7-19
1-0-4
1-10
0-0-2
9 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) 0
0
0
1-86
0-0-7
0-41
0-0-3
1-45
0-0-4

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

- Το ρεπό τους έκαναν οι: ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ, Α.Ε.Π. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β', ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ, ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ, ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ, ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ
06.10.2019  10.30
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
4 - 3
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
06.10.2019  12.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Δ:
E:
   
14 - 1
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
06.10.2019  12.30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Δ:
E:
   
0 - 5
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
06.10.2019  10.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
4 - 5

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ
19.10.2019  10.30
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 2
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
20.10.2019  12.30
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
20.10.2019  10.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
20.10.2019  12.30
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 16

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
03.11.2019  10.30
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 1
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
02.11.2019  10.30
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Δ:
E:
   
3 - 5
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
02.11.2019  12.30
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
7 - 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
02.11.2019  12.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Δ:
E:
   
13 - 0

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
17.11.2019  12.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Δ:
E:
   
2 - 4
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
17.11.2019  12.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
3 - 6
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
17.11.2019  10.00
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ:
E:
   
1 - 10
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπ: ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ
17.11.2019  10.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 4

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
01.12.2019  10.00
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ
30.11.2019  12.00
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Δ:
E:
   
6 - 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
30.11.2019  10.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
01.12.2019  12.00
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Δ:
E:
   
0 - 12

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
22.12.2019  12.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
2 - 3
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
22.12.2019  10.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Δ:
E:
   
4 - 0
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
22.12.2019  12.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Δ:
E:
   
0 - 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
22.12.2019  10.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 2

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΜΑΥΡΟΔΕΝΔΡΙΟΥ
02.02.2020  10.00
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Δ:
E:
   
4 - 0
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
02.02.2020  12.00
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Δ:
E:
   
3 - 4
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
02.02.2020  10.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
02.02.2020  10.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 13

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
16.02.2020  10.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Δ:
E:
   
14 - 0
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπ: ΜΑΥΡΟΔΕΝΔΡΙΟΥ
15.02.2020  10.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 5
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
16.02.2020  12.00
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Δ:
E:
   
0 - 0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
16.02.2020  12.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
2 - 2

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
Γήπ:
  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Δ:
E:
-
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Γήπ:
  
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β)
Γήπ:
  
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
-



     

     

  

Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ 
v