X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη
Τηλ: 2461.034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


LINKS


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ




ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Πρόγραμμα 5 αγωνιστικών ανδρικών πρωταθλημάτων
https://www.epskozanis.gr/article.asp?code=2386

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

16η αγωνιστική
Ημερομηνία: 25.01.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ: -

Ημερομηνία: 25.01.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ: -

Ημερομηνία: 26.01.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ: -

Ημερομηνία: 25.01.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -

Ημερομηνία: 26.01.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΣΕΡΒΙΩΝ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ: -

Ημερομηνία: 26.01.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ) ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -

Ημερομηνία: 25.01.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΧΑΡΑΥΓΗΣ Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ: -


17η αγωνιστική
Ημερομηνία: 01.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

Ημερομηνία: 01.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ: -

Ημερομηνία: 01.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΧΑΡΑΥΓΗΣ Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -

Ημερομηνία: 02.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΒΑΤΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ: -

Ημερομηνία: 01.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ: -

Ημερομηνία: 01.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

Ημερομηνία: 01.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ: -


18η αγωνιστική
Ημερομηνία: 08.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ: -

Ημερομηνία: 09.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΑΙΑΝΗΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -

Ημερομηνία: 08.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ: -

Ημερομηνία: 08.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -

Ημερομηνία: 09.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ: -

Ημερομηνία: 08.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ: -

Ημερομηνία: 09.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΣΕΡΒΙΩΝ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -



19η αγωνιστική
Ημερομηνία: 16.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΒΑΤΕΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -

Ημερομηνία: 15.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ: -

Ημερομηνία: 15.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ: -

Ημερομηνία: 15.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ: -

Ημερομηνία: 15.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΧΑΡΑΥΓΗΣ Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

Ημερομηνία: 16.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ) ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ: -

Ημερομηνία: 16.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΣΕΡΒΙΩΝ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -


20η αγωνιστική
Ημερομηνία: 23.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ: -

Ημερομηνία: 22.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -

Ημερομηνία: 22.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ: -

Ημερομηνία: 23.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΑΙΑΝΗΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ: -

Ημερομηνία: 22.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -

Ημερομηνία: 22.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ: -

Ημερομηνία: 23.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -




Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

15η αγωνιστική
Ημερομηνία: 25.01.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΚΡΟΚΟΥ ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ: -

Ημερομηνία: 26.01.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ - Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: -

Ημερομηνία: 25.01.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΑΡΓΙΛΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

Ημερομηνία: 25.01.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ: -

Ημερομηνία: 26.01.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ - ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ: -

Ημερομηνία: 26.01.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΡΟΔΙΑΝΗΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ - Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ: -
ΡΕΠΟ :ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ

16η αγωνιστική
Ημερομηνία: 02.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ: -

Ημερομηνία: 02.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ: -

Ημερομηνία: 02.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΡΟΔΙΑΝΗΣ Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ: -

Ημερομηνία: 02.02.2020 - Ώρα: 11.00 Γήπεδο: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ: -

Ημερομηνία: 01.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΑΡΓΙΛΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ: -

Ημερομηνία: 02.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ - Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ: -
ΡΕΠΟ : Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ

17η αγωνιστική
Ημερομηνία: 08.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΚΡΟΚΟΥ ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ: -

Ημερομηνία: 09.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΑΡΓΙΛΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ: -

Ημερομηνία: 08.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ: -

Ημερομηνία: 09.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ - Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: -

Ημερομηνία: 08.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

Ημερομηνία: 09.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ: -
ΡΕΠΟ : Μ. ΑΛΕΞ. ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ

18η αγωνιστική
Ημερομηνία: 16.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΑΡΓΙΛΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ: -

Ημερομηνία: 16.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΜΕΤΑΞΑ ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ: -

Ημερομηνία: 16.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ: -

Ημερομηνία: 15.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ: -

Ημερομηνία: 16.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΡΟΔΙΑΝΗΣ Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ: -

Ημερομηνία: 16.02.2020 - Ώρα: 11.00 Γήπεδο: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ: -
ΡΕΠΟ : ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ


19η αγωνιστική
Ημερομηνία: 22.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΚΡΟΚΟΥ ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ: -

Ημερομηνία: 22.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ: -

Ημερομηνία: 23.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΡΟΔΙΑΝΗΣ Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ: -

Ημερομηνία: 23.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ: -

Ημερομηνία: 23.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ: -

Ημερομηνία: 23.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΑΡΓΙΛΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ - Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: -
ΡΕΠΟ : ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

15η αγωνιστική
Ημερομηνία: 26.01.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΕΡΑΤΥΡΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ: -

Α.Α. Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ: -

Ημερομηνία: 26.01.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΚΑΛΑΜΙΑΣ ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ: -

Ημερομηνία: 26.01.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ - ΚΟΖΑΝΗ 2004: -

Ημερομηνία: 25.01.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

Ημερομηνία: 25.01.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ: -
ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ

16η αγωνιστική
Ημερομηνία: 02.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΑΡΔΑΣΣΑΣ Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ: -

Ημερομηνία: 01.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΠΥΡΓΩΝ ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ: -

Α.Α. ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ: -

Ημερομηνία: 02.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΠΕΡΔΙΚΚΑ ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -

Ημερομηνία: 01.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 2004 - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -

Ημερομηνία: 02.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ) ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ: -
ΡΕΠΟ : ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ

17η αγωνιστική
Ημερομηνία: 09.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΕΡΑΤΥΡΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ: -

Ημερομηνία: 09.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΚΑΛΑΜΙΑΣ ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ - Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ: -

Ημερομηνία: 08.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ: -

Α.Α. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ: -

Ημερομηνία: 08.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ: -

Ημερομηνία: 09.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ) ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΚΟΖΑΝΗ 2004: -
ΡΕΠΟ : ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

18η αγωνιστική
Ημερομηνία: 15.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΚΑΛΑΜΙΑΣ ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ: -

Ημερομηνία: 15.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ: -

Ημερομηνία: 16.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΑΡΔΑΣΣΑΣ Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -

Ημερομηνία: 15.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΠΥΡΓΩΝ ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -

Α.Α. ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ: -

Ημερομηνία: 16.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΠΕΡΔΙΚΚΑ ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΚΟΖΑΝΗ 2004: -
ΡΕΠΟ : ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ



19η αγωνιστική
Ημερομηνία: 23.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΕΡΑΤΥΡΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ: -

Ημερομηνία: 22.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ: -

Ημερομηνία: 22.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ: -

Ημερομηνία: 22.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ: -

Ημερομηνία: 23.02.2020 - Ώρα: 15.00 Γήπεδο: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ) ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ: -

Α.Α. ΚΟΖΑΝΗ 2004 - ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ: -
ΡΕΠΟ : Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ


     

     

  

Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ