X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη
Τηλ: 2461.034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


LINKS


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ




ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 8-9/2
https://www.epskozanis.gr/article.asp?code=2406

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 08.02.2020

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπεδο:ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Διαιτησία: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπεδο:ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΚΟΡΥΦΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Διαιτησία: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπεδο:ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπεδο:ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Διαιτησία: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Γήπεδο:ΚΡΟΚΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπεδο:ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ-ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπεδο:ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπεδο:ΔΡΕΠΑΝΟΥ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 09.02.2020

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπεδο:ΑΙΑΝΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο:ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπεδο:ΣΕΡΒΙΩΝ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο:ΑΡΓΙΛΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ - Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπεδο:ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ

ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπεδο:ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπεδο:ΕΡΑΤΥΡΑΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ - Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπεδο:ΚΑΛΑΜΙΑΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Διαιτησία: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ -ΜΑΡΙΑ-ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπεδο:ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ) Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΣΑΚΚΕΛΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ


     

     

  

Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ