X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη
Τηλ: 2461.034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


LINKS


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ




ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 12-13/9
https://www.epskozanis.gr/article.asp?code=2484

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 12.09.2020

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ(1η αγωνιστική)
---------------------------------
ΚΟΖΑΝΗ 2004 - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπεδο:Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ Ώρα:16.30
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - Φ.Σ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.
Γήπεδο:ΧΑΡΑΥΓΗΣ Ώρα:16.30
Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπεδο:ΔΡΕΠΑΝΟΥ Ώρα:16.30
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ-ΡΙΖΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο:ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Ώρα:16.30
Διαιτησία: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 13.09.2020


ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ(1η αγωνιστική)
---------------------------------
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπεδο:ΚΑΛΑΜΙΑΣ Ώρα:16.30
Διαιτησία: ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ-ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ-ΦΑΛΤΑΚΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ - Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπεδο:ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ Ώρα:16.30
Διαιτησία: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΒΑΡΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπεδο:ΒΑΤΕΡΟΥ Ώρα:16.30
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ Ώρα:16.30
Διαιτησία: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΑΡΔΑΣΣΑΣ Ώρα:16.30
Διαιτησία: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ- ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΠΕΡΔΙΚΚΑ Ώρα:16.30
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ-ΒΕΡΕΝΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ Ώρα:16.30
Διαιτησία: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΡΙΖΟΣ


     

     

  

Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ