X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη
Τηλ: 2461.034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


LINKS


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ




ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Όλες οι αγωνιστικές των κατηγοριών υποδομής
https://www.epskozanis.gr/article.asp?code=2570

Κ10 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -

ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ: -

ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ: -


2η αγωνιστική
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ: -

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ: -

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ: -


3η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -

ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -

ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -


4η αγωνιστική
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ: -

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ: -

ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ: -

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -


5η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ: -

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -


6η αγωνιστική
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -

ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ: -

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ: -

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -


7η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ: -

ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ: -

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ: -

ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -


8η αγωνιστική
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -

ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -

ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -


9η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ: -

ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ: -

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ: -

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ: -


10η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -

ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ: -


11η αγωνιστική
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ: -

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ: -

ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ: -


Κ10 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β): -

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΕ ΠΟΤΝΙΩΝ ΠΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ: -

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β) - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ (Β): -

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -


2η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ: -

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β) - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β): -

ΑΕ ΠΟΤΝΙΩΝ ΠΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β): -

ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ (Β): -


3η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ: -

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β) - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ: -

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β): -

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΕ ΠΟΤΝΙΩΝ ΠΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ (Β) - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ: -


4η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ: -

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β): -

ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β) - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ (Β): -

ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΑΕ ΠΟΤΝΙΩΝ ΠΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -


5η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β): -

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β): -

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ (Β) - ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ: -

ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ: -

ΑΕ ΠΟΤΝΙΩΝ ΠΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β): -


6η αγωνιστική
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ: -

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β) - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ (Β): -

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ - ΑΕ ΠΟΤΝΙΩΝ ΠΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β): -


7η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ (Β) - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -

ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β): -

ΑΕ ΠΟΤΝΙΩΝ ΠΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β): -

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ: -


8η αγωνιστική
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ (Β) - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ: -

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ: -

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΕ ΠΟΤΝΙΩΝ ΠΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β) - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β): -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ: -

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ: -


9η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ: -

ΑΕ ΠΟΤΝΙΩΝ ΠΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ (Β): -

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β) - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β): -

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β): -


10η αγωνιστική
ΑΕ ΠΟΤΝΙΩΝ ΠΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ: -

ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β): -

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ (Β) - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ: -

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ: -

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β) - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β): -


11η αγωνιστική
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β) - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ: -

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΕ ΠΟΤΝΙΩΝ ΠΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ: -

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ (Β): -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β) - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -


Κ12 - LEAGUE A

1η αγωνιστική
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ: -

ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -


2η αγωνιστική
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ: -

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -


3η αγωνιστική
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ: -

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ: -

ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ: -


4η αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ: -

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -


5η αγωνιστική
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ: -

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ: -

ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -


6η αγωνιστική
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -

ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ: -

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -


7η αγωνιστική
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ: -

ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ: -

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ: -


8η αγωνιστική
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ: -

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ: -


9η αγωνιστική
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ: -

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ: -

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -


10η αγωνιστική
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -

ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ: -

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ: -

ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -


11η αγωνιστική
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ: -

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -

ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ: -



Κ12 - LEAGUE B

1η αγωνιστική
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β) - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β): -

ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β): -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ: -

ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.: -


2η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: -

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β) - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β): -

ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β): -

ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. - ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ: -

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β) - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -


3η αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β): -

ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β) - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β): -

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β) - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ: -

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.: -


4η αγωνιστική
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β): -

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ: -

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β) - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β): -

ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ: -


5η αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β): -

ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ: -

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β) - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β): -

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -

ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β): -


6η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: -

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β) - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β): -

ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.: -

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ: -


7η αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β): -

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ: -

ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β): -

ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ: -

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -


8η αγωνιστική
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: -

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β) - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.: -

ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ: -

ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β): -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -


9η αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.: -

ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β) - ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ: -

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β): -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ: -


10η αγωνιστική
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: -

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β): -

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -

ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β): -

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β) - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ: -


11η αγωνιστική
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β) - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ: -

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -

ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β): -

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β) - ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ: -


K14 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΕΤΟΥ: -

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: -

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -

ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -


2η αγωνιστική
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -

Μ.ΑΛΕΞ.ΑΕΤΟΥ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -

ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -


3η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -

ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΕΤΟΥ: -

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: -


4η αγωνιστική
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -

Μ.ΑΛΕΞ.ΑΕΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: -


5η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ: -

ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -

Μ.ΑΛΕΞ.ΑΕΤΟΥ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -


6η αγωνιστική
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: -

ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΕΤΟΥ: -

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -


7η αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -

Μ.ΑΛΕΞ.ΑΕΤΟΥ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ: -


8η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΕΤΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -

ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ: -


9η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΕΤΟΥ: -

ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ - ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: -

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -


10η αγωνιστική
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ: -

Μ.ΑΛΕΞ.ΑΕΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -

ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -


11η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΕΤΟΥ: -


12η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -

ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: -

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΕΤΟΥ: -


13η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -

ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -

Μ.ΑΛΕΞ.ΑΕΤΟΥ - ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ: -

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -


14η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: -

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΕΤΟΥ: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -


K14 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β): -

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ: -

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β) - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β) - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -


2η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ: -

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ: -

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β): -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β): -


3η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ: -

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β) - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β) - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β): -

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ: -


4η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β): -

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β) - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ: -


5η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β): -

ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β): -

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β): -

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ: -

ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -


6η αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β): -

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β) - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ: -

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β) - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ: -


7η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β): -

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ: -

ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β): -


8η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ: -

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β) - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ: -

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β) - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -


9η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β): -

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β) - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β): -

ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -


Κ16

1η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ: -

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ: -

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -

ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. - ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: -

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -


2η αγωνιστική
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -

ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: -


3η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. - ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ: -

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ: -

ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -


4η αγωνιστική
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.: -

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -

ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ: -


5η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.: -

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ: -


6η αγωνιστική
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -

ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: -

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ: -


7η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.: -

ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -

ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -


8η αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ: -

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ: -

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -


9η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -

ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: -

ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.: -

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -


10η αγωνιστική
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -

ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ: -

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -


11η αγωνιστική
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ: -

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: -

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -

ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -


Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ