X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη
Τηλ: 2461.034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


LINKS


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ




ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 13-14/11/2021
https://www.epskozanis.gr/article.asp?code=2584

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 13.11.2021

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΤΣΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Διαιτησία: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ- ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπεδο:ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΓΡΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Διαιτησία: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπεδο:ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΦΩΛΙΝΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
Διαιτησία: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπεδο:ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΡΙΖΟΣ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπεδο:ΧΑΡΑΥΓΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΖΗΝΟΒΙΟΣ
Διαιτησία: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Γήπεδο:ΑΡΓΙΛΟΥ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΜΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Διαιτησία: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ





ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 14.11.2021

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπεδο:ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπεδο:ΑΙΑΝΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΜΑΝΔΡΑΒΕΛΗΣ
Διαιτησία: ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπεδο:ΣΕΡΒΙΩΝ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΦΩΛΙΝΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
Διαιτησία: ΠΑΓΩΝΗΣ-ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΦΑΚΑΝΑΣ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΜΑΡΟΥΔΗΣ
Διαιτησία: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπεδο:ΡΟΔΙΑΝΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Διαιτησία: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ-ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ - ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπεδο:ΒΑΤΕΡΟΥ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Διαιτησία: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπεδο:ΠΕΡΔΙΚΚΑ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΔΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ- ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
Γήπεδο:ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ
Διαιτησία: ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ -ΡΙΖΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπεδο:ΕΡΑΤΥΡΑΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΤΣΙΤΣΑΡΗΣ ΧΟΡΧΕ
Διαιτησία: ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ-ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ


Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ