X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη
Τηλ: 2461.034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


LINKS


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ




ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 20-21/11/2021
https://www.epskozanis.gr/article.asp?code=2585

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 20.11.2021

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΚΑΛΑΜΙΑΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΜΑΝΔΡΑΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ-ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπεδο:ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ
Διαιτησία: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΝΑΒΟΛΗ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπεδο:ΑΡΓΙΛΟΥ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΖΙΑΖΙΑΣ
Διαιτησία: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ- ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπεδο:ΑΚΡΙΝΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Διαιτησία: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΚΟΖΑΝΗ 2004 - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπεδο:Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπεδο:ΔΡΕΠΑΝΟΥ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΣΑΒΒΟΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Διαιτησία: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 21.11.2021

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπεδο:ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΓΡΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Διαιτησία: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ-ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ

Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπεδο:ΑΡΔΑΣΣΑΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΔΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπεδο:ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΜΑΡΟΥΔΗΣ
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπεδο:ΦΟΥΦΑ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΜΙΜΤΣΗΣ Γ.
Διαιτησία: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ- ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ - Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπεδο:ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπεδο:ΧΑΡΑΥΓΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΜΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Διαιτησία: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ


Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ