X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη
Τηλ: 2461.034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


LINKS


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ




ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 27-28/11/2021
https://www.epskozanis.gr/article.asp?code=2588

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 27.11.2021

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΔΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΓΡΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπεδο:ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΜΑΡΟΥΔΗΣ
Διαιτησία: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπεδο:ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΜΗΤΣΙΑΚΟΣ ΝΕΣΤΩΡ
Διαιτησία: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπεδο:ΠΥΡΓΩΝ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ- ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπεδο:ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Διαιτησία: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 28.11.2021

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπεδο:ΣΕΡΒΙΩΝ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ
Διαιτησία: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπεδο:ΦΟΥΦΑ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΜΙΝΤΣΗΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπεδο:ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Ώρα:11.00 Παρατηρητής:ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Γήπεδο:ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ- ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπεδο:ΑΡΓΙΛΟΥ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΜΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Διαιτησία: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ -ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπεδο:ΠΕΡΔΙΚΚΑ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Διαιτησία: ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπεδο:Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπεδο:ΕΡΑΤΥΡΑΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΤΣΙΤΣΑΡΗΣ ΧΟΡΧΕ
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ


Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ