X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη
Τηλ: 2461.034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


LINKS


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ




ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 19-20/11/2022
https://www.epskozanis.gr/article.asp?code=2754

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 19.11.2022

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπεδο:ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΤΣΑΝΑΚΑΣ
Διαιτησία: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Παρατηρητής: ΤΣΑΝΑΚΑΣ

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπεδο:ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ) Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Παρατηρητής: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΕΡΑΤΥΡΑΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΓΡΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Διαιτησία: ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - Παρατηρητής: ΓΡΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπεδο:ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ-ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - Παρατηρητής: ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπεδο:ΡΟΔΙΑΝΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ - Παρατηρητής:

ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ ΕΟΡΔΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ ΕΟΡΔΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥΏρα:15.00
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Παρατηρητής:





ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 20.11.2022

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπεδο:ΑΙΑΝΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΒΑΒΛΙΑΡΑΣ
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Παρατηρητής: ΒΑΒΛΙΑΡΑΣ

ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπεδο:ΠΕΡΔΙΚΚΑ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΗΣ
Διαιτησία: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - Παρατηρητής: ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΗΣ

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπεδο:ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ- ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΙΩΝΙΚΟΣ ΠΕΡ.ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ - Παρατηρητής:

Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπεδο:ΑΡΔΑΣΣΑΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Παρατηρητής:

ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπεδο:ΑΡΓΙΛΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ - Παρατηρητής:

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπεδο:ΚΑΛΑΜΙΑΣ Ώρα:11.00
Διαιτησία: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - Παρατηρητής:


Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ