X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη
Τηλ: 2461.034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


LINKS


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(30η αγωνιστική)

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ3 - 0
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ0 - 3
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ1 - 2
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ4 - 0
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣΑΟ ΚΡΟΚΟΥ0 - 3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ2 - 9
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟΜ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ2 - 5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΙ ΑΦ/ΤΕΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ 76
0
0
105-7
25-1-2
61-2
13-0-1
44-5
12-1-1
2 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 75
0
0
78-11
24-3-1
40-4
11-2-1
38-7
13-1-0
3 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ 71
0
0
101-18
23-2-3
51-9
11-1-2
50-9
12-1-1
4 ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 58
0
0
65-22
17-7-4
37-11
9-3-2
28-11
8-4-2
5 Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ 47
0
0
48-37
14-5-9
23-10
8-2-4
25-27
6-3-5
6 ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ 44
0
0
41-33
12-8-8
18-13
7-4-3
23-20
5-4-5
7 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 43
0
0
60-34
13-4-11
40-12
8-2-4
20-22
5-2-7
8 ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ 40
0
0
41-44
11-7-10
21-20
6-4-4
20-24
5-3-6
9 ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ 34
0
0
51-69
10-4-14
29-31
6-1-7
22-38
4-3-7
10 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 30
0
0
42-51
9-3-16
25-23
6-1-7
17-28
3-2-9
11 ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ 29
0
0
44-71
8-5-15
27-27
5-4-5
17-44
3-1-10
12 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 26
0
0
43-72
7-5-16
25-32
5-2-7
18-40
2-3-9
13 Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ 23
0
0
38-95
7-2-19
21-45
3-2-9
17-50
4-0-10
14 ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ 3
0
0
15-104
1-0-26
13-54
1-0-13
2-50
0-0-13
15 Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ 0
0
0
6-110
0-0-27
4-50
0-0-13
2-60
0-0-14

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.



ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
11.09.2021  17.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΡΙΖΟΣ
0 - 2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Γήπ: ΦΟΥΦΑ
12.09.2021  17.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3 - 0
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
11.09.2021  17.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
E:ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 - 1
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
11.09.2021  17.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
0 - 4
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
12.09.2021  17.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
0 - 1
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
12.09.2021  17.00
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
6 - 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
11.09.2021  17.00
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4 - 1

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
18.09.2021  17.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
1 - 1
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
18.09.2021  17.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
0 - 6
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
18.09.2021  17.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ: ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
E:ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΡΙΖΟΣ
7 - 0
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
18.09.2021  17.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2 - 8
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
19.09.2021  17.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
5 - 2
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
19.09.2021  17.00
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
2 - 0
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
19.09.2021  17.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
0 - 5

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
25.09.2021  17.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
0 - 4
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
25.09.2021  17.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
2 - 1
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
25.09.2021  17.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
E:ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
0 - 3
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
26.09.2021  17.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1 - 0
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
26.09.2021  17.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
3 - 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
25.09.2021  17.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΡΙΖΟΣ
1 - 4
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
26.09.2021  17.00
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6 - 0

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
02.10.2021  16.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
0 - 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Γήπ: ΦΟΥΦΑ
03.10.2021  16.30
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
8 - 1
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
02.10.2021  16.30
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
0 - 4
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
02.10.2021  16.30
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
   ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
1 - 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
02.10.2021  16.30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΡΙΖΟΣ
4 - 1
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
02.10.2021  16.30
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
6 - 1
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
03.10.2021  16.30
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
0 - 0

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
16.10.2021  16.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ: ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ
E:ΠΑΝΟΥ
   ΜΕΔΙΤΣΚΟΥ
4 - 0
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
17.10.2021  16.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ
E:ΔΟΥΜΤΣΗΣ
   ΠΑΝΟΥ
2 - 1
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
17.10.2021  16.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
0 - 1
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
16.10.2021  16.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
3 - 4
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
16.10.2021  16.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ
E:ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ
   ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ
1 - 2
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
17.10.2021  16.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ: ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ
E:ΣΙΔΕΡΗΣ
   ΚΟΚΚΑΛΕΝΙΟΣ
1 - 0
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
16.10.2021  16.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 - 4

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
23.10.2021  16.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΡΙΖΟΣ
4 - 1
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
23.10.2021  16.00
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
4 - 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Γήπ: ΦΟΥΦΑ
24.10.2021  16.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
    ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 - 0
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
24.10.2021  16.00
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 - 1
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
23.10.2021  16.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
1 - 2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
23.10.2021  16.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
    ΜΑΡΙΑ
5 - 0
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
24.10.2021  16.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΤΖΑΜΟΣ
E:ΣΙΔΕΡΗΣ
   ΚΑΡΑΤΖΙΔΗΣ
3 - 0

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
30.10.2021  16.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
1 - 2
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
31.10.2021  15.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
0 - 6
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
30.10.2021  16.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
3 - 3
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
31.10.2021  15.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
0 - 2
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
31.10.2021  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
    ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
1 - 0
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
31.10.2021  15.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
6 - 1
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
30.10.2021  16.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 - 7

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
19.01.2022  15.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1 - 4
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
07.11.2021  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
2 - 0
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
07.11.2021  15.00
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ: ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
10 - 0
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
06.11.2021  15.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1 - 3
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
06.11.2021  15.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 - 2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Γήπ: ΦΟΥΦΑ
07.11.2021  15.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
9 - 0
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
06.11.2021  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
2 - 1

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
13.11.2021  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
2 - 0
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
14.11.2021  15.00
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
3 - 5
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
14.11.2021  15.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ: ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
0 - 0
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
14.11.2021  15.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΠΑΓΩΝΗΣ
E:ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
   ΦΑΚΑΝΑΣ
1 - 3
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
13.11.2021  15.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
0 - 5
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
13.11.2021  15.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1 - 2
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
13.11.2021  15.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΡΙΖΟΣ
1 - 0

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
21.11.2021  15.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
   ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
0 - 8
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
20.11.2021  15.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
    ΜΑΡΙΑ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 - 4
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
20.11.2021  15.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
0 - 4
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
21.11.2021  15.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
5 - 0
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
21.11.2021  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 - 0
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
19.01.2022  15.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
1 - 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Γήπ: ΦΟΥΦΑ
21.11.2021  15.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7 - 0

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
27.11.2021  15.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
0 - 3
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
28.11.2021  15.00
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
4 - 0
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
27.11.2021  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
1 - 5
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
27.11.2021  15.00
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
6 - 1
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
27.11.2021  15.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
0 - 0
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
27.11.2021  15.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2 - 3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Γήπ: ΦΟΥΦΑ
28.11.2021  15.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
5 - 0

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
08.12.2021  15.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1 - 0
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
08.12.2021  15.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ: ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4 - 0
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
08.12.2021  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1 - 3
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
08.12.2021  15.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
2 - 2
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
08.12.2021  15.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ: ΔΟΥΜΤΣΗΣ
E:ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ
   ΤΣΟΥΤΣΟΥΛΗΣ
4 - 1
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
08.12.2021  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Δ: ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ
E:ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ
   ΦΑΛΤΑΚΑΣ
1 - 1
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
08.12.2021  15.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
0 - 3

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
15.12.2021  15.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4 - 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
15.12.2021  15.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
0 - 0
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
15.12.2021  15.00
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
3 - 0
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
15.12.2021  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 - 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Γήπ: ΦΟΥΦΑ
12.12.2021  15.00
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ: ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ
E:ΡΑΤΖΑΣ
   ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ
7 - 0
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
15.12.2021  15.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ: ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ
E:ΦΑΛΤΑΚΑΣ
   ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ
1 - 2
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
15.12.2021  15.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
0 - 4

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
18.12.2021  15.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
5 - 0
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
19.12.2021  15.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
   ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 - 2
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
19.12.2021  15.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
8 - 1
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
19.12.2021  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Δ: ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
0 - 6
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
18.12.2021  15.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
0 - 1
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
18.12.2021  15.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΡΙΖΟΣ
2 - 3
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
19.12.2021  15.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΡΙΖΟΣ
0 - 2

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
15.01.2022  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2 - 0
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: Α.Α.
19.01.2022  15.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Γήπ: ΦΟΥΦΑΣ
16.01.2022  15.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2 - 0
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
15.01.2022  15.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
1 - 2
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: Α.Α.
19.01.2022  15.00
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
16.01.2022  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
   ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
6 - 1
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
16.01.2022  15.00
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 - 0

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
22.01.2022  15.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2 - 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
09.02.2022  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
0 - 3
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: Α.Α.
  
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
23.01.2022  15.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3 - 0
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
23.01.2022  15.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ
1 - 2
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: Α.Α.
  
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 3
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
23.03.2022  16.15
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ
1 - 1

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
16.03.2022  16.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3 - 2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Γήπ: ΦΟΥΦΑ
30.01.2022  15.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2 - 0
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
16.03.2022  16.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
3 - 3
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: Α.Α.
  
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ:
E:
   
3 - 0
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
30.01.2022  15.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
0 - 2
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
16.03.2022  16.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
0 - 7
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: Α.Α.
  
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
   
3 - 0

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Γήπ: ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
06.02.2022  15.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΦΑΛΤΑΚΑΣ
E:ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ
   ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
4 - 0
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
05.02.2022  15.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2 - 2
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
05.02.2022  15.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
1 - 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
05.02.2022  15.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
2 - 2
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: Α.Α.
  
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
06.02.2022  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3 - 0
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: Α.Α.
  
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 3

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
12.02.2022  15.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
3 - 3
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
12.02.2022  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Δ: ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
E:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1 - 3
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
13.02.2022  15.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3 - 0
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
13.02.2022  15.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
0 - 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
12.02.2022  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
0 - 2
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: Α.Α.
  
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ:
E:
   
-
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
13.02.2022  15.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
0 - 0

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
19.02.2022  15.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
    ΜΑΡΙΑ
2 - 1
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
19.02.2022  15.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
1 - 6
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Γήπ: ΦΟΥΦΑ
20.02.2022  15.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
5 - 0
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
19.02.2022  15.00
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
4 - 1
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
19.02.2022  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
    ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
1 - 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
19.02.2022  15.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1 - 2
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: Α.Α.
  
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ:
E:
   
3 - 0

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
26.02.2022  15.30
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΚΑΛΔΑΝΗΣ
E:ΤΟΪΤΟΣ
   ΗΛΕΚΤΡΙΔΗΣ
0 - 2
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
23.03.2022  16.15
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ
E:ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ
1 - 0
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
26.02.2022  15.30
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
2 - 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
26.02.2022  15.30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Δ: ΚΑΤΗΣ
E:ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ
   ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
1 - 5
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: Α.Α.
  
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
23.03.2022  16.15
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ
2 - 1
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: Α.Α.
  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 3

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
03.04.2022  17.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 - 0
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
05.03.2022  15.30
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
   ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 - 0
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
05.03.2022  15.30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6 - 2
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: Α.Α.
  
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Γήπ: ΦΟΥΦΑ
30.03.2022  17.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ
E:ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ
   ΦΑΛΤΑΚΑΣ
0 - 1
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
05.03.2022  15.30
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
E:ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
   ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
2 - 2
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: Α.Α.
  
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ:
E:
   
3 - 0

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
19.03.2022  16.00
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
2 - 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
19.03.2022  16.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
1 - 0
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: Α.Α.
  
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
20.03.2022  16.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 - 0
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
20.03.2022  16.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΝΤΟΥΚΑΣ
E:ΖΙΩΓΟΣ
   ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
3 - 1
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: Α.Α.
  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
19.03.2022  16.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
3 - 0

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
26.03.2022  16.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3 - 0
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: Α.Α.
  
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
   
3 - 0
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
27.03.2022  17.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ: ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
E:ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
0 - 4
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
27.03.2022  17.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
    ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
1 - 2
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: Α.Α.
  
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
26.03.2022  16.30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
1 - 0
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
26.03.2022  16.30
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
0 - 0

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: Α.Α.
  
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
03.04.2022  17.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
5 - 0
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
03.04.2022  17.00
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
5 - 0
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: Α.Α.
  
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
02.04.2022  17.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
0 - 1
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
02.04.2022  17.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 - 1
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
02.04.2022  17.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
0 - 5

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
06.04.2022  17.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
4 - 0
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: Α.Α.
  
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: Α.Α.
  
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ:
E:
   
3 - 0
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
06.04.2022  17.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 - 4
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
06.04.2022  17.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5 - 1
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΥΚΟΥ
06.04.2022  17.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
3 - 0
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
06.04.2022  17.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
0 - 2

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
09.04.2022  17.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
0 - 1
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: Α.Α.
  
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: Α.Α.
  
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
09.04.2022  17.00
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0 - 1
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
09.04.2022  17.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
   ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2 - 3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Γήπ: ΦΟΥΦΑ
10.04.2022  17.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΦΑΛΤΑΚΑΣ
2 - 0
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
09.04.2022  17.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2 - 2

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: Α.Α.
  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
13.04.2022  17.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
0 - 0
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: Α.Α.
  
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
13.04.2022  17.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ: ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
1 - 1
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: Α.Α.
  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Δ:
E:
   
0 - 3
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
13.04.2022  17.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
0 - 0
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
13.04.2022  17.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3 - 1

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
16.04.2022  17.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3 - 4
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
16.04.2022  17.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1 - 0
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
16.04.2022  17.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1 - 3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Γήπ: Α.Α.
  
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
16.04.2022  17.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1 - 1
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
16.04.2022  17.00
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3 - 4
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
16.04.2022  17.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3 - 1

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
20.04.2022  17.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ
E:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
   ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ
3 - 0
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: Α.Α.
  
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
20.04.2022  17.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ
   ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
1 - 2
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
20.04.2022  17.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ
4 - 0
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: Α.Α.
  
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
20.04.2022  17.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΣΙΑΣ Α
E:ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ
   ΡΙΖΟΣ
2 - 9
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
20.04.2022  17.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ
2 - 5



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ 
v