X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη | Τηλ: 2461 034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(26η αγωνιστική)

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ0 - 6
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ1 - 4
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ5 - 4
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ0 - 0
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ2 - 0
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ2 - 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ2 - 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ 75
0
86-9
25-0-1
46-7
12-0-1
40-2
13-0-0
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ 70
0
71-8
23-1-2
41-4
12-0-1
30-4
11-1-1
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 45
0
34-26
14-3-9
20-3
10-2-1
14-23
4-1-8
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 38
0
40-31
11-5-10
20-20
6-2-5
20-11
5-3-5
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ 36
0
39-37
11-3-12
21-20
6-1-6
18-17
5-2-6
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 35
0
37-54
10-5-11
21-21
7-3-3
16-33
3-2-8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ 33
0
52-52
10-3-13
21-24
4-3-6
31-28
6-0-7
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ 33
0
38-48
9-6-11
20-25
4-4-5
18-23
5-2-6
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ 32
0
38-29
8-8-10
23-17
5-3-5
15-12
3-5-5
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ 32
0
34-30
8-8-10
20-14
6-2-5
14-16
2-6-5
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 31
0
35-31
8-7-11
15-12
5-3-5
20-19
3-4-6
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ 31
0
28-40
9-4-13
18-20
5-2-6
10-20
4-2-7
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 21
0
31-61
6-3-17
15-28
4-3-6
16-33
2-0-11
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ -1
-6
9-116
1-2-23
1-55
0-1-12
8-61
1-1-11

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

1. Ανέρχεται στη Γ΄ Εθνική : Α.Ε.Π. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ .
2. Υποβιβάζονται στη Β΄ Κατηγορία : Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ , ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ και ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ.

- Η ομάδα ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ έχει -6 βαθμούς από ποινές

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπ: ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ
16.10.2018  17.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
16.09.2018  17.00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
   
1 - 2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ
16.09.2018  17.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
3 - 5
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
16.09.2018  17.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 3
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
15.09.2018  17.00
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
15.09.2018  17.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
16.09.2018  17.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
   
1 - 3

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
23.09.2018  16.30
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 2
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΑ
22.09.2018  16.30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
23.09.2018  16.30
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
22.09.2018  16.30
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 1
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
23.09.2018  16.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 1
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
22.09.2018  16.30
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 0
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: Δ.Α.Κ. ΚΟΖΝΑΗΣ
23.09.2018  16.30
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
   
5 - 0

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπ: ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ
30.09.2018  16.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
2 - 1
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
30.09.2018  16.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ:
E:
   
2 - 3
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
29.09.2018  16.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
2 - 0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
29.09.2018  16.00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
   
3 - 3
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
30.09.2018  16.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
2 - 0
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
30.09.2018  16.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 1
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ
30.09.2018  16.00
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 0

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
07.10.2018  16.00
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
06.10.2018  16.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
2 - 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
07.10.2018  16.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
5 - 4
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΑ
07.10.2018  16.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
07.10.2018  16.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 1
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
06.10.2018  16.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
1 - 5
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
07.10.2018  16.00
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 1

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπ: ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ
14.10.2018  16.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
3 - 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
13.10.2018  16.00
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
   
2 - 1
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
14.10.2018  16.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 1
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
13.10.2018  16.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ:
E:
   
3 - 2
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ
14.10.2018  16.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
3 - 1
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
13.10.2018  16.00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
   
4 - 0
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
14.10.2018  16.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 3

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
20.10.2018  16.00
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 4
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
21.10.2018  16.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 0
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
21.10.2018  16.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
   
1 - 3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ
21.10.2018  16.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
0 - 4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
21.10.2018  16.00
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ:
E:
   
2 - 4
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΑ
21.10.2018  16.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
4 - 1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
21.10.2018  16.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 1

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπ: ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ
28.10.2018  15.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E: ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1 - 0
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
27.10.2018  16.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
    ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
2 - 0
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ
28.10.2018  15.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
3 - 0
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
27.10.2018  16.00
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1 - 4
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
27.10.2018  16.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
    ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
0 - 3
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
27.10.2018  16.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
1 - 4
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
28.10.2018  15.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
0 - 5

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
03.11.2018  15.00
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΜΠΕΛΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ
    ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
0 - 3
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
03.11.2018  15.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
0 - 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
03.11.2018  15.00
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
E: ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 - 2
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
03.11.2018  15.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
E:ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1 - 0
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
04.11.2018  15.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
2 - 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
03.11.2018  15.00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
5 - 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
04.11.2018  15.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
   ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
2 - 2

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπ: ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ
11.11.2018  15.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
0 - 1
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
10.11.2018  15.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E: ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
1 - 0
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
11.11.2018  15.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
1 - 1
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
10.11.2018  15.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 - 0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
11.11.2018  15.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
   ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
0 - 3
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
11.11.2018  15.00
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
2 - 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
10.11.2018  15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
   ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
4 - 2

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
17.11.2018  15.00
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Δ: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
E:ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
   ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0 - 2
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ
18.11.2018  15.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
7 - 0
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
17.11.2018  15.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
0 - 0
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
28.11.2018  15.00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
   ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 - 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
17.11.2018  15.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
1 - 0
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
18.11.2018  15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ:
E:
   
2 - 1
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
28.11.2018  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
   ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
0 - 1

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπ: ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ
25.11.2018  15.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ
E:ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ
6 - 0
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
24.11.2018  15.00
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ
E:ΤΣΙΑΜΠΑΖΗΣ
   ΣΥΚΟΣ
2 - 2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
25.11.2018  15.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ
E:ΣΙΑΣ Α
   ΔΡΑΓΩΓΙΑΣ
0 - 4
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
25.11.2018  15.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ
E:ΦΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ
   ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ
2 - 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
25.11.2018  15.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ
1 - 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
24.11.2018  15.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΣΟΥΛΙΔΗΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
   ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ
0 - 1
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
25.11.2018  15.00
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
E:ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
2 - 1

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
01.12.2018  15.00
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
1 - 4
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
02.12.2018  15.00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
    ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ
2 - 0
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
01.12.2018  15.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
0 - 0
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ
02.12.2018  15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
3 - 0
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
01.12.2018  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
0 - 1
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
02.12.2018  15.00
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
   ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
0 - 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
01.12.2018  15.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
1 - 1

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπ: ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ
09.12.2018  15.00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
E:ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10 - 0
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
09.12.2018  15.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
   ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
1 - 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
09.12.2018  15.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΔΡΑΓΩΓΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2 - 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
08.12.2018  15.00
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
   ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1 - 0
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
09.12.2018  15.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
    ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
1 - 3
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
08.12.2018  15.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ: ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
1 - 0
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
09.12.2018  15.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E: ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
    ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6 - 1

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
16.12.2018  15.00
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
0 - 4
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
16.12.2018  15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
0 - 4
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
15.12.2018  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
2 - 1
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
16.12.2018  15.00
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ: ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
2 - 1
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
15.12.2018  15.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
0 - 1
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ
16.12.2018  15.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 - 0
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
15.12.2018  15.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1 - 2

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπ: ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ
03.02.2019  15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
   ΔΡΑΓΩΓΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2 - 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
02.02.2019  15.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
2 - 0
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
03.02.2019  15.00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
   ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5 - 0
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
03.02.2019  15.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
2 - 0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
02.02.2019  15.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
    ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
1 - 2
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
03.02.2019  15.00
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
    ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 - 1
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
02.02.2019  15.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
0 - 5

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ
10.02.2019  15.00
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
    ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
0 - 4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
10.02.2019  15.00
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
    ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
1 - 1
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
10.02.2019  15.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
    ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2 - 0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
10.02.2019  15.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΚΑΤΣΟΥΜΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
E:ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
0 - 6
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
09.02.2019  15.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E: ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
0 - 0
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
10.02.2019  15.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
2 - 1
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
09.02.2019  15.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
E:ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
0 - 1

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπ: ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ
17.02.2019  15.00
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
2 - 0
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
17.02.2019  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E: ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
1 - 0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
16.02.2019  15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
2 - 1
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
17.02.2019  15.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
0 - 0
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
16.02.2019  15.00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
E:ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
   ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
6 - 0
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ
17.02.2019  15.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
E:ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
3 - 0
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
16.02.2019  15.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
4 - 1

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
03.03.2019  15.00
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
0 - 1
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
03.03.2019  15.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 - 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
02.03.2019  15.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
0 - 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
02.03.2019  15.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
1 - 1
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
03.03.2019  15.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
0 - 1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
03.03.2019  15.00
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
E:ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΔΡΑΓΩΓΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
0 - 7
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
02.03.2019  15.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2 - 1

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπ: ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ
17.03.2019  15.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΔΡΑΓΩΓΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5 - 2
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
17.03.2019  15.30
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
E:ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
3 - 0
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
16.03.2019  15.30
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
0 - 2
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ
17.03.2019  15.30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 - 0
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
16.03.2019  15.30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ: ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
1 - 3
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
17.03.2019  15.30
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
1 - 1
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
16.03.2019  15.30
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
5 - 0

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
24.03.2019  15.30
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
0 - 3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
23.03.2019  15.30
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
0 - 1
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
24.03.2019  15.30
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
0 - 0
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
24.03.2019  15.30
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
1 - 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
23.03.2019  15.30
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
1 - 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
24.03.2019  15.30
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
   ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
0 - 1
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
24.03.2019  15.30
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΚΑΤΣΟΥΜΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
E:ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΚΥΡΙΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ
4 - 0

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπ: ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ
31.03.2019  16.30
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
4 - 0
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ
31.03.2019  16.30
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
    ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
2 - 1
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
30.03.2019  15.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2 - 0
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
31.03.2019  16.30
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
E:ΒΕΡΕΝΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 - 1
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
30.03.2019  15.30
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ: ΚΑΤΣΟΥΜΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
E:ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
3 - 3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
31.03.2019  16.30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
0 - 6
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
31.03.2019  16.30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 - 3

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ
07.04.2019  16.30
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Δ: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ
E:ΓΙΑΝΤΖΗΣ
   ΠΙΤΟΣ
0 - 1
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
06.04.2019  16.30
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
1 - 2
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
07.04.2019  16.30
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
2 - 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
06.04.2019  16.30
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
    ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
1 - 4
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: Α.Α.
07.04.2019  16.30
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
3 - 0
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
07.04.2019  16.30
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
0 - 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
06.04.2019  16.30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3 - 1

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπ: ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ
14.04.2019  17.00
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
2 - 0
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
17.04.2019  17.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1 - 0
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
16.04.2019  16.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
0 - 0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
14.04.2019  17.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
0 - 6
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
10.04.2019  17.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
   ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
2 - 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
14.04.2019  17.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2 - 3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
13.04.2019  17.00
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
0 - 1

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
21.04.2019  17.00
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1 - 4
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
21.04.2019  17.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
2 - 0
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ
21.04.2019  17.00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
8 - 1
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
21.04.2019  17.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
1 - 1
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
21.04.2019  17.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
1 - 3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
20.04.2019  17.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
E:ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
0 - 5
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
20.04.2019  17.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
E:ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2 - 1

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπ: ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ
05.05.2019  18.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
6 - 1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΑΑ
04.05.2019  17.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
   ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
0 - 3
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
04.05.2019  17.00
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1 - 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
04.05.2019  17.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
E:ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
    ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ
1 - 2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
04.05.2019  17.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
2 - 0
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
04.05.2019  17.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
4 - 2
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
03.05.2019  17.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
   ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3 - 0

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
12.05.2019  17.00
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΚΥΡΙΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ
0 - 6
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
12.05.2019  17.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1 - 4
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
12.05.2019  17.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
    ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
5 - 4
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
12.05.2019  17.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
   ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
0 - 0
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ
12.05.2019  17.00
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
2 - 0
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
12.05.2019  17.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2 - 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
12.05.2019  17.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
E:ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
2 - 1



        

     

  

Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ