X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη
Τηλ: 2461.034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


LINKS


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(8η αγωνιστική)

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣΑΟ ΚΡΟΚΟΥ4 - 1
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝΑ.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ -
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ0 - 1
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣΑ.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ -
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ -
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ3 - 7
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(9η αγωνιστική)

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΙ ΑΦ/ΤΕΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 24
0
0
32-2
8-0-0
21-2
4-0-0
11-0
4-0-0
2 ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 18
0
0
16-5
6-0-1
10-4
3-0-1
6-1
3-0-0
3 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ 17
0
0
27-7
5-2-0
17-2
3-0-0
10-5
2-2-0
4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 16
0
0
24-10
5-1-2
7-4
1-1-1
17-6
4-0-1
5 ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ 15
0
0
17-13
5-0-3
9-7
3-0-1
8-6
2-0-2
6 ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 14
0
0
25-11
4-2-2
12-3
2-1-0
13-8
2-1-2
7 ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ 14
0
0
21-8
4-2-1
11-4
2-1-0
10-4
2-1-1
8 Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ 10
0
0
13-9
3-1-3
9-2
3-0-1
4-7
0-1-2
9 ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ 10
0
0
12-15
3-1-4
4-10
1-1-3
8-5
2-0-1
10 ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ 6
0
0
6-20
2-0-5
2-8
1-0-2
4-12
1-0-3
11 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 4
0
0
5-14
1-1-5
0-11
0-0-4
5-3
1-1-1
12 Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ 1
0
0
8-29
0-1-6
6-15
0-1-3
2-14
0-0-3
13 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 1
0
0
4-32
0-1-6
1-9
0-1-2
3-23
0-0-4
14 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ 0
0
0
7-42
0-0-8
6-21
0-0-5
1-21
0-0-3

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.



ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
10.09.2022  17.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ: Δ.Δ.
10.09.2022  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
10.09.2022  17.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
2 - 2
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
11.09.2022  17.00
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
2 - 0
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
11.09.2022  17.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1 - 6
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
10.09.2022  17.00
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
3 - 3
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
11.09.2022  17.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
0 - 3

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ: A.A.
  
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
23.10.2022  16.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1 - 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
22.10.2022  16.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ: ΚΑΤΗΣ
E:ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
   ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ
0 - 1
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
23.10.2022  16.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 - 2
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ (ΠΑΛΑΙΟ)
23.10.2022  16.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΝΤΟΥΚΑΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
   ΛΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
1 - 3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
22.10.2022  16.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ: ΨΑΛΛΙΔΑΣ
E:ΚΕΒΡΕΚΙΔΗΣ
   ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
4 - 0
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
22.10.2022  16.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0 - 1

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
29.10.2022  16.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ
0 - 5
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
30.10.2022  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
6 - 0
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
30.10.2022  15.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ
   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
0 - 0
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
29.10.2022  16.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ
1 - 0
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
30.10.2022  15.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ
E:ΣΑΚΚΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ
0 - 4
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
29.10.2022  16.00
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ
E:ΣΑΚΚΟΣ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
6 - 0
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
29.10.2022  16.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ
E:ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
   ΚΩΤΟΥΛΑΣ
2 - 1

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
06.11.2022  15.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ: ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
E:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 - 1
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
05.11.2022  15.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
7 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ: ΕΡΑΤΥΡΑΣ
05.11.2022  15.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
1 - 5
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
06.11.2022  15.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΣΑΚΚΟΣ
   ΚΩΤΟΥΛΑΣ
5 - 0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
05.11.2022  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΣΑΚΚΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
0 - 4
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
06.11.2022  15.00
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
2 - 0
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ (ΠΑΛΙΟ)
06.11.2022  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΝΤΟΥΚΑΣ
E:ΖΙΩΓΟΣ
   ΤΣΑΓΚΑΣ
1 - 6

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
12.11.2022  15.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
4 - 0
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
12.11.2022  15.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
0 - 3
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
13.11.2022  15.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2 - 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
12.11.2022  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
8 - 1
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
12.11.2022  15.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
3 - 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
12.11.2022  15.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
2 - 2
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ (ΠΑΛΙΟ)
13.11.2022  15.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3 - 3

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
19.11.2022  15.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0 - 3
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
20.11.2022  15.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
0 - 3
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
20.11.2022  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
0 - 3
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
19.11.2022  15.00
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ: ΕΡΑΤΥΡΑΣ
19.11.2022  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
E:ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
   ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
2 - 3
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
20.11.2022  15.00
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
6 - 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
19.11.2022  15.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
   ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
0 - 1

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
26.11.2022  15.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3 - 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
26.11.2022  15.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
3 - 0
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
26.11.2022  15.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
4 - 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
26.11.2022  15.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1 - 2
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ (ΠΑΛΙΟ)
27.11.2022  15.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
    ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
1 - 3
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
26.11.2022  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
7 - 0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
26.11.2022  15.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
0 - 5

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
03.12.2022  15.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
   ΣΙΑΣ Κ.
4 - 1
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
04.12.2022  15.00
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
   ΣΙΑΣ Α.
-
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
03.12.2022  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ
E:ΠΡΑΧΑΛΗΣ
   ΚΩΤΟΥΛΑΣ
0 - 1
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
04.12.2022  15.00
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ: ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ
E:ΠΑΝΤΑΖΗΣ
   ΜΠΑΚΑΛΗΣ
-
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
04.12.2022  15.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ
E:ΠΡΑΧΑΛΗΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ
-
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
03.12.2022  15.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΚΑΤΗΣ
E:ΤΟΪΤΟΣ
   ΗΛΕΚΤΡΙΔΗΣ
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ: ΕΡΑΤΥΡΑΣ
03.12.2022  15.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
E:ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ
3 - 7

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
10.12.2022  15.00
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
   
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
10.12.2022  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
-
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ (ΠΑΛΙΟ)
11.12.2022  15.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ:
E:
   
-
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
10.12.2022  15.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
10.12.2022  15.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
-
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
11.12.2022  15.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
   
-
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
10.12.2022  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ:
E:
   
-

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
-
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ:
  
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ:
E:
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ:
  
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
-
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ:
  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ:
  
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
-

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ:
  
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ:
E:
-
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ:
  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ:
  
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
-
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ:
  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ:
  
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ:
E:
-
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ:
  
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
-

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ:
  
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
-
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ:
  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
-
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ:
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ:
E:
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ:
  
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
-
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ:
  
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
-

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ:
  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ:
  
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ:
  
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ:
E:
-
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ:
  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ:
  
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
-
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
-
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ:
  
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ:
  
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ:
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ:
E:
-
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ:
  
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
-
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ:
  
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ:
  
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ:
  
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ:
E:
-

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ:
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ:
E:
-
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ:
  
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ:
  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ:
E:
-
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ:
  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ:
  
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
-

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ:
  
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ:
  
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
-
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ:
  
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ:
  
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ:
  
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ:
E:
-
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ:
  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
-

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ:
  
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
-
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ:
E:
-
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ:
  
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ:
  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
-
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ:
  
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ:
E:
-

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ:
  
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ:
  
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ:
  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
-
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ:
  
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ:
  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ:
  
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ:
E:
-

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ:
  
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ:
  
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ:
  
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
-
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ:
  
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ:
E:
-
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ:
  
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
-
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ:
  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
-

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ:
  
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ:
  
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ:
  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ:
  
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ:
  
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
-
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ:
  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
-

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ:
  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
-
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ:
  
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ:
E:
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ:
  
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ:
  
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ:
  
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
-
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ:
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ:
E:
-

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ:
  
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ:
  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ:
  
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
-
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ:
  
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ:
  
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
-

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ:
  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ:
  
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
-
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ:
  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ:
  
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ:
E:
-
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ:
  
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ:
  
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ:
  
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
-

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ:
  
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
-
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ:
  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ:
  
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
-
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ:
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ:
  
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
-

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ:
  
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ:
  
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ:
  
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ:
E:
-
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ:
  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ:
  
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
-
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ:
  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
-

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ:
  
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
-
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ:
  
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
-
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ:
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ:
E:
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
-
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ:
  
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ:
  
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ:
E:
-



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ 
v