X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη | Τηλ: 2461 034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(9η αγωνιστική)

ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝΦΣ ΚΟΖΑΝΗ0 - 1
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣΑΟ ΚΡΟΚΟΥ1 - 0
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ1 - 1
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ2 - 0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ0 - 3
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ2 - 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ4 - 2
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(10η αγωνιστική)

Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ 27
0
26-2
9-0-0
12-1
4-0-0
14-1
5-0-0
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ 24
0
20-3
8-0-1
9-3
4-0-1
11-0
4-0-0
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ 18
0
14-14
6-0-3
7-6
3-0-1
7-8
3-0-2
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 16
0
12-8
5-1-3
6-0
3-1-0
6-8
2-0-3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 14
0
19-16
4-2-3
14-13
3-0-2
5-3
1-2-1
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 12
0
13-13
3-3-3
6-4
2-1-1
7-9
1-2-2
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ 11
0
14-13
3-2-4
6-3
2-1-1
8-10
1-1-3
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ 10
0
7-7
2-4-3
4-5
1-1-2
3-2
1-3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ 10
0
21-24
3-1-5
10-14
1-1-3
11-10
2-0-2
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ 10
0
14-18
3-1-5
4-10
1-0-3
10-8
2-1-2
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ 9
0
14-17
3-0-6
6-12
1-0-4
8-5
2-0-2
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 8
0
9-17
2-2-5
4-9
1-2-2
5-8
1-0-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 5
0
12-24
1-2-6
7-13
1-2-2
5-11
0-0-4
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ 5
0
7-26
1-2-6
1-13
0-1-4
6-13
1-1-2

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπ: ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ
16.10.2018  17.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
16.09.2018  17.00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
   
1 - 2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ
16.09.2018  17.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
3 - 5
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
16.09.2018  17.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 3
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
15.09.2018  17.00
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
15.09.2018  17.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
16.09.2018  17.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
   
1 - 3

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
23.09.2018  16.30
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 2
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΑ
22.09.2018  16.30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
23.09.2018  16.30
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
22.09.2018  16.30
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 1
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
23.09.2018  16.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 1
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
22.09.2018  16.30
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 0
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: Δ.Α.Κ. ΚΟΖΝΑΗΣ
23.09.2018  16.30
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
   
5 - 0

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπ: ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ
30.09.2018  16.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
2 - 1
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
30.09.2018  16.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ:
E:
   
2 - 3
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
29.09.2018  16.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
2 - 0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
29.09.2018  16.00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
   
3 - 3
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
30.09.2018  16.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
2 - 0
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
30.09.2018  16.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 1
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ
30.09.2018  16.00
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 0

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
07.10.2018  16.00
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
06.10.2018  16.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
2 - 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
07.10.2018  16.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
5 - 4
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΑ
07.10.2018  16.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
07.10.2018  16.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 1
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
06.10.2018  16.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
1 - 5
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
07.10.2018  16.00
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 1

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπ: ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ
14.10.2018  16.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
3 - 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
13.10.2018  16.00
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
   
2 - 1
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
14.10.2018  16.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 1
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
13.10.2018  16.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ:
E:
   
3 - 2
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ
14.10.2018  16.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
3 - 1
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
13.10.2018  16.00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
   
4 - 0
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
14.10.2018  16.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 3

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
20.10.2018  16.00
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 4
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
21.10.2018  16.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 0
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
21.10.2018  16.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
   
1 - 3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ
21.10.2018  16.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
0 - 4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
21.10.2018  16.00
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ:
E:
   
2 - 4
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΑ
21.10.2018  16.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
4 - 1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
21.10.2018  16.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 1

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπ: ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ
28.10.2018  15.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E: ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1 - 0
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
27.10.2018  16.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
    ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
2 - 0
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ
28.10.2018  15.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
3 - 0
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
27.10.2018  16.00
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1 - 4
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
27.10.2018  16.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
    ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
0 - 3
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
27.10.2018  16.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
1 - 4
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
28.10.2018  15.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
0 - 5

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
03.11.2018  15.00
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΜΠΕΛΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ
    ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
0 - 3
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
03.11.2018  15.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
0 - 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
03.11.2018  15.00
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
E: ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 - 2
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
03.11.2018  15.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
E:ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1 - 0
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
04.11.2018  15.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
2 - 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
03.11.2018  15.00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
5 - 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
04.11.2018  15.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
   ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
2 - 2

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπ: ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ
11.11.2018  15.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
0 - 1
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
10.11.2018  15.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E: ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
1 - 0
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
11.11.2018  15.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
1 - 1
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
10.11.2018  15.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 - 0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
11.11.2018  15.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
   ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
0 - 3
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
11.11.2018  15.00
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
2 - 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
10.11.2018  15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
   ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
4 - 2

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
17.11.2018  15.00
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Δ:
E:
   
-
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ
18.11.2018  15.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
-
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
17.11.2018  15.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
-
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
18.11.2018  15.00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
   
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
17.11.2018  15.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
-
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
17.11.2018  15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ:
E:
   
-
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
18.11.2018  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
-

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπ: ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ
25.11.2018  15.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
-
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
24.11.2018  15.00
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ:
E:
   
-
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
25.11.2018  15.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
-
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
25.11.2018  15.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
   
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
25.11.2018  15.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ:
E:
   
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
24.11.2018  15.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
-
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ:
  
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
   
-

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
01.12.2018  15.00
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Δ:
E:
   
-
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
02.12.2018  15.00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
   
-
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
01.12.2018  15.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
-
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ
02.12.2018  15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ:
E:
   
-
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
01.12.2018  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
-
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
02.12.2018  15.00
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
   
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
01.12.2018  15.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
-

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπ: ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ
09.12.2018  15.00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
   
-
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
09.12.2018  15.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
09.12.2018  15.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
08.12.2018  15.00
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ:
E:
   
-
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
09.12.2018  15.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
-
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
08.12.2018  15.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
   
-
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
09.12.2018  15.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
-

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ:
  
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Δ:
E:
-
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ:
  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ:
  
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
-
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ:
  
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
-
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ:
  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ:
  
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ:
E:
-

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπ:
  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ:
E:
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ:
  
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
-
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ:
  
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ:
  
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ:
  
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ:
E:
-
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ:
  
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
-

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Δ:
E:
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ:
  
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ:
  
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
-
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ:
  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ:
  
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
-
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ:
  
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
-

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπ:
  
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ:
  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ:
  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ:
  
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ:
  
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
-
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ:
  
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ:
  
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
-

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ:
  
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ:
E:
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ:
  
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
-
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ:
  
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
-
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ:
  
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
-

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπ:
  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ:
  
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ:
  
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ:
  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ:
  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ:
  
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
-

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ:
  
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ:
  
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
-
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ:
  
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
-
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ:
  
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ:
E:
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ:
  
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ:
  
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
-

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπ:
  
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
-
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ:
  
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ:
E:
-
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ:
  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ:
  
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ:
  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ:
  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ:
E:
-

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ:
  
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ:
  
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ:
E:
-
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ:
  
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ:
  
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ:
  
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ:
  
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ:
  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπ:
  
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ:
E:
-
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ:
  
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
-
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ:
  
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ:
E:
-
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ:
  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ:
  
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
-

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ:
  
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Δ:
E:
-
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ:
  
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ:
  
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ:
  
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ:
  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ:
  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ:
  
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
-

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπ:
  
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ:
  
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ:
  
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ:
E:
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ:
  
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ:
E:
-
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ:
  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
-

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ:
  
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ:
  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ:
E:
-
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ:
  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ:
  
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ:
  
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ:
  
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ:
E:
-



        

     

Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ