X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη
Τηλ: 2461.034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


LINKS


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(18η αγωνιστική)

Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ1 - 1
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ1 - 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ3 - 0
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ2 - 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΙ ΑΦ/ΤΕΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
1 Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ 46
0
0
43-7
15-1-0
17-1
8-0-0
26-6
7-1-0
2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ 37
0
0
40-22
12-1-3
24-8
6-1-1
16-14
6-0-2
3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ 36
0
0
45-18
11-3-2
28-10
6-1-1
17-8
5-2-1
4 ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 22
0
0
24-27
7-1-8
12-15
3-1-4
12-12
4-0-4
5 Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21
0
0
26-20
6-3-7
14-9
3-2-3
12-11
3-1-4
6 ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ 20
0
0
32-34
6-2-8
19-15
4-1-3
13-19
2-1-5
7 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 18
0
0
21-39
6-0-10
14-17
4-0-4
7-22
2-0-6
8 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ 10
0
0
13-29
3-1-12
6-11
2-0-6
7-18
1-1-6
9 ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ 0
0
0
0-48
0-0-16
0-24
0-0-8
0-24
0-0-8

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.



ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
25.09.2021  17.00
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ: ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
26.09.2021  17.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
6 - 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
26.09.2021  17.00
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
   ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
0 - 2
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ: Α.Α.
  
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 3

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
03.10.2021  16.30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2 - 1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
03.10.2021  12.00
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ: ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5 - 3
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
03.10.2021  16.30
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Δ: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΡΙΖΟΣ
   ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
1 - 2
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: Α.Α.
  
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ:
E:
   
3 - 0

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
17.10.2021  16.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1 - 3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
17.10.2021  16.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0 - 1
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ: Δ.Δ.
  
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 3
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
16.10.2021  16.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
4 - 0

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
24.10.2021  16.00
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ: ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
E:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1 - 0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
24.10.2021  11.30
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 - 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ: Δ.Δ.
  
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
24.10.2021  16.00
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΡΙΖΟΣ
2 - 3

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ: Δ.Δ.
  
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Γήπ: ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
30.10.2021  16.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
1 - 0
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
31.10.2021  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
    ΜΑΡΙΑ
   ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 - 3
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
31.10.2021  15.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
0 - 2

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
07.11.2021  11.00
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1 - 4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
07.11.2021  15.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1 - 0
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ: Δ.Δ.
  
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Γήπ: ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
07.11.2021  15.00
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1 - 1

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
13.11.2021  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1 - 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ: ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
14.11.2021  15.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 - 2
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
14.11.2021  15.00
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
2 - 1
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
13.11.2021  15.00
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
0 - 4

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
21.11.2021  15.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
5 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
20.11.2021  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0 - 1
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ: Δ.Δ.
  
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Γήπ: ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
21.11.2021  15.00
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2 - 3

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
28.11.2021  11.00
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
1 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ: ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
28.11.2021  15.00
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Δ: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 - 1
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ: Δ.Δ.
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
28.11.2021  15.00
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
   ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
0 - 6

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
19.12.2021  15.00
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
3 - 0
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
12.12.2021  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 - 3
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
12.12.2021  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
0 - 0
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Γήπ: Δ.Δ.
  
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ:
E:
   
3 - 0

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ: ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
30.01.2022  15.00
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
1 - 4
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
30.01.2022  15.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1 - 3
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Γήπ: ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
30.01.2022  15.00
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2 - 1
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ: Α.Α.
  
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 3

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ: Α.Α.
25.03.2022  16.00
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
06.02.2022  11.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
6 - 2
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ: Α.Α.
  
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
06.02.2022  15.00
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ: ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3 - 0

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
12.02.2022  15.00
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
1 - 2
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Γήπ: ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
13.02.2022  15.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2 - 5
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ: Α.Α.
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
13.02.2022  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
4 - 2

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ: Α.Α.
  
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
20.02.2022  15.00
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΡΙΖΟΣ
0 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ: ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
20.02.2022  15.00
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 - 1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
20.02.2022  11.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΣΑΒΟΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 - 0

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
26.02.2022  15.30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2 - 0
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: Α.Α.
30.03.2022  17.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Δ:
E:
   
3 - 0
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ: Α.Α.
  
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
17.03.2022  16.15
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Δ: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
2 - 1

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
20.03.2022  16.00
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
0 - 3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
19.03.2022  16.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
6 - 0
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
20.03.2022  16.00
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 - 4
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Γήπ: ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
20.03.2022  16.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
0 - 3

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
27.03.2022  17.00
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
    ΜΑΡΙΑ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3 - 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ: ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
27.03.2022  17.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 - 0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: Α.Α.
  
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ:
E:
   
3 - 0
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ: Α.Α.
  
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Δ:
E:
   
3 - 0

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
02.04.2022  17.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1 - 1
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Γήπ: ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
02.04.2022  17.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΧΑΛΑΤΣΟΓΛΟΥ
1 - 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπ: Α.Α.
  
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ:
E:
   
3 - 0
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
02.04.2022  17.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
2 - 0



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ 
v