X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη | Τηλ: 2461 034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(7η αγωνιστική)

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2 - 1
ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ3 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ5 - 1
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ3 - 0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ0 - 4
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ3 - 0
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(8η αγωνιστική)

ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ - ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 19
0
20-4
6-1-0
10-3
4-0-0
10-1
2-1-0
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ 16
0
16-7
5-1-1
9-2
3-1-0
7-5
2-0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ 16
0
18-9
5-1-1
13-3
4-0-0
5-6
1-1-1
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ 13
0
16-6
4-1-2
11-1
3-1-0
5-5
1-0-2
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ 12
0
20-19
4-0-3
9-5
2-0-1
11-14
2-0-2
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ 11
0
18-8
3-2-2
13-6
2-0-1
5-2
1-2-1
ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ 10
0
10-10
3-1-3
4-3
1-1-1
6-7
2-0-2
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ 9
0
14-14
3-0-4
12-5
3-0-1
2-9
0-0-3
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7
0
11-16
2-1-4
8-2
2-1-0
3-14
0-0-4
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ 6
0
12-20
2-0-5
10-4
2-0-1
2-16
0-0-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ 3
0
6-23
1-0-6
3-5
1-0-2
3-18
0-0-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ -6
-6
4-29
0-0-7
4-20
0-0-4
0-9
0-0-3

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

- Η ομάδα ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ έχει -6 βαθμούς από ποινές

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
23.09.2018  16.30
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
   
2 - 1
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
23.10.2018  16.30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
Δ:
E:
   
4 - 1
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ: ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
22.09.2018  16.30
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
Δ:
E:
   
6 - 0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ
Γήπ: ΑΥΛΩΝ
23.10.2018  16.30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ:
E:
   
2 - 4
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
22.09.2018  16.30
ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
Δ:
E:
   
4 - 1
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Γήπ: ΜΕΤΑΞΑ
23.09.2018  16.30
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ:
E:
   
6 - 2

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
30.09.2018  16.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 0
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
29.09.2018  16.00
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ:
E:
   
0 - 0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
Γήπ: ΠΕΤΡΑΝΩΝ
29.09.2018  16.00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
Γήπ: ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ
30.09.2018  16.00
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ: ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
30.09.2018  16.00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Δ:
E:
   
4 - 1
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
29.09.2018  16.00
ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
Δ:
E:
   
3 - 1

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
07.10.2018  16.00
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ:
E:
   
1 - 0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ
Γήπ: ΑΥΛΩΝ
07.10.2018  16.00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Δ:
E:
   
2 - 6
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
07.10.2018  16.00
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
   
2 - 4
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Γήπ: ΜΕΤΑΞΑ
06.10.2018  16.00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
Δ:
E:
   
2 - 0
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
07.10.2018  16.00
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
Δ:
E:
   
4 - 0
ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
Γήπ: ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
07.10.2018  16.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ:
E:
   
1 - 1

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ
Γήπ: ΑΥΛΩΝ
14.10.2018  16.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 7
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ: ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
14.10.2018  16.00
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ:
E:
   
4 - 6
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
14.10.2018  16.00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Δ:
E:
   
2 - 0
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
13.10.2018  16.00
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
Γήπ: ΠΕΤΡΑΝΩΝ
14.10.2018  16.00
ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ: ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
14.10.2018  16.00
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
Δ:
E:
   
3 - 1

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
21.10.2018  16.00
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ:
E:
   
5 - 1
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Γήπ: ΜΕΤΑΞΑ
21.10.2018  16.00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
21.10.2018  16.00
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ:
E:
   
1 - 1
ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
Γήπ: ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
21.10.2018  16.00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ: ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
21.10.2018  16.00
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
   
1 - 0
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
Γήπ: ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ
20.10.2018  16.00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
Δ:
E:
   
7 - 1

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Γήπ: ΜΕΤΑΞΑ
04.11.2018  15.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
1 - 3
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
04.11.2018  15.00
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΚΥΡΙΛΙΔΗΣ
   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
3 - 0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ
Γήπ: ΑΥΛΩΝ
04.11.2018  15.00
ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ: ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
04.11.2018  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 - 0
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
04.11.2018  15.00
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3 - 1
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
03.11.2018  15.00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
5 - 1

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
10.11.2018  15.00
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ: ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΜΝΟΥΗΛ
2 - 1
ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
Γήπ: ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
11.11.2018  15.00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Δ: ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ: ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
11.11.2018  15.00
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5 - 1
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
Γήπ: α.α
  15.00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
Γήπ: ΠΕΤΡΑΝΩΝ
11.11.2018  15.00
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ:
E:
   
0 - 4
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
10.11.2018  15.00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
   ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 - 0

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
Γήπ: ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
17.11.2018  15.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
-
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
18.11.2018  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ:
E:
   
-
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Γήπ: ΜΕΤΑΞΑ
18.11.2018  15.00
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
Δ:
E:
   
-
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
18.11.2018  15.00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
Δ:
E:
   
-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ
Γήπ: α.α.
  
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
   
-
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ: ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
18.11.2018  15.00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Δ:
E:
   
-

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
24.11.2018  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ:
E:
   
-
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
Γήπ: ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ
25.11.2018  15.00
ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
Δ:
E:
   
-
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
Γήπ: ΠΕΤΡΑΝΩΝ
25.11.2018  15.00
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ:
E:
   
-
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
24.11.2018  15.00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Δ:
E:
   
-
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
25.11.2018  15.00
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ:
E:
   
-
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ: ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
25.11.2018  15.00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ
Δ:
E:
   
-

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
Γήπ: ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ
02.12.2018  15.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ: ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
01.12.2018  15.00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
Δ:
E:
   
-
ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
Γήπ: ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
02.12.2018  15.00
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
   
-
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
02.12.2018  15.00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Δ:
E:
   
-
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Γήπ: ΜΕΤΑΞΑ
02.12.2018  15.00
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ:
E:
   
-
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ: α.α.
  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ
Δ:
E:
   
-

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
Γήπ: ΠΕΤΡΑΝΩΝ
09.12.2018  15.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
-
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
08.12.2018  15.00
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
Δ:
E:
   
-
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
08.12.2018  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ:
E:
   
-
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ: ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
09.12.2018  15.00
ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
Δ:
E:
   
-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ
Γήπ: α.α.
  
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ:
E:
   
-
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
09.12.2018  15.00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Δ:
E:
   
-

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ:
  
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
Γήπ:
  
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
Γήπ:
  
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ:
E:
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ:
  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
Γήπ:
  
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ:
E:
-
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ:
  
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Δ:
E:
-

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ:
  
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ
Γήπ:
  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
Δ:
E:
-
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ:
  
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
Δ:
E:
-
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Γήπ:
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
Γήπ:
  
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ:
E:
-

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ:
  
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Γήπ:
  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ:
  
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ:
E:
-
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
Γήπ:
  
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Δ:
E:
-
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
Γήπ:
  
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ:
E:
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ:
  
ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
Δ:
E:
-

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ
Δ:
E:
-
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ:
  
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ:
E:
-
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Γήπ:
  
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Δ:
E:
-
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ:
  
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
-
ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
Γήπ:
  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
Γήπ:
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ:
E:
-

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ:
  
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ
Γήπ:
  
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ:
  
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ:
E:
-
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Γήπ:
  
ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ:
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ:
E:
-
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
Γήπ:
  
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
Δ:
E:
-

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Δ:
E:
-
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ:
  
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ:
E:
-
ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
Γήπ:
  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ:
  
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ:
E:
-
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
Γήπ:
  
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Δ:
E:
-
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
Γήπ:
  
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
-

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ:
  
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Γήπ:
  
ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
Δ:
E:
-
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ:
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ
Γήπ:
  
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ:
  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Γήπ:
  
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
-

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ:
  
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ:
E:
-
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
Γήπ:
  
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Δ:
E:
-
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
Γήπ:
  
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ:
E:
-
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ:
  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Γήπ:
  
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ:
E:
-

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ:
  
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
Γήπ:
  
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
Δ:
E:
-
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ:
  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
Δ:
E:
-
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Γήπ:
  
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
-
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ:
  
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ
Γήπ:
  
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ:
E:
-

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
Δ:
E:
-
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
Γήπ:
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ:
  
ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Γήπ:
  
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ:
  
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Δ:
E:
-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ
Γήπ:
  
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ:
E:
-

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
Γήπ:
  
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ:
  
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
Γήπ:
  
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ:
E:
-
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ:
  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ
Δ:
E:
-
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Γήπ:
  
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ:
E:
-



        

     

Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ