X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη
Τηλ: 2461.034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


LINKS


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(9η αγωνιστική)

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣΜ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ1 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ4 - 1
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ0 - 3
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣΑ.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ0 - 6
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(10η αγωνιστική)

Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ - ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΙ ΑΦ/ΤΕΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
1 Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ 22
0
0
21-5
7-1-0
4-1
3-0-0
17-4
4-1-0
2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ 19
0
0
23-8
6-1-1
15-3
3-1-0
8-5
3-0-1
3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ 17
0
0
17-10
5-2-1
9-8
2-1-1
8-2
3-1-0
4 Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13
0
0
15-8
4-1-3
9-6
2-0-2
6-2
2-1-1
5 ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 13
0
0
14-11
4-1-3
4-4
1-1-1
10-7
3-0-2
6 ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ 11
0
0
18-15
3-2-3
10-5
2-1-1
8-10
1-1-2
7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ 6
0
0
6-9
2-0-6
3-7
1-0-4
3-2
1-0-2
8 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 3
0
0
4-28
1-0-7
3-12
1-0-3
1-16
0-0-4
9 ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ 0
0
0
0-24
0-0-8
0-15
0-0-5
0-9
0-0-3

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.



ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
25.09.2021  17.00
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ: ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
26.09.2021  17.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
6 - 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
26.09.2021  17.00
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
   ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
0 - 2
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ: Α.Α.
  
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 3

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
03.10.2021  16.30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2 - 1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
03.10.2021  12.00
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ: ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5 - 3
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
03.10.2021  16.30
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Δ: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΡΙΖΟΣ
   ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
1 - 2
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: Α.Α.
  
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ:
E:
   
3 - 0

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
17.10.2021  16.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1 - 3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
17.10.2021  16.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0 - 1
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ: Δ.Δ.
  
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 3
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
16.10.2021  16.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
4 - 0

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
24.10.2021  16.00
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ: ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
E:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1 - 0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
24.10.2021  11.30
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 - 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ: Δ.Δ.
  
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
24.10.2021  16.00
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΡΙΖΟΣ
2 - 3

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ: Δ.Δ.
  
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Γήπ: ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
30.10.2021  16.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
1 - 0
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
31.10.2021  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
    ΜΑΡΙΑ
   ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 - 3
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
31.10.2021  15.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
0 - 2

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
07.11.2021  11.00
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1 - 4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
07.11.2021  15.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1 - 0
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ: Δ.Δ.
  
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Γήπ: ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
07.11.2021  15.00
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1 - 1

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
13.11.2021  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1 - 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ: ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
14.11.2021  15.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 - 2
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
14.11.2021  15.00
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
2 - 1
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
13.11.2021  15.00
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
0 - 4

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
21.11.2021  15.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
5 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
20.11.2021  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0 - 1
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ: Δ.Δ.
  
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Γήπ: ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
21.11.2021  15.00
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2 - 3

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
28.11.2021  11.00
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
1 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ: ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
28.11.2021  15.00
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Δ: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 - 1
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ: Δ.Δ.
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
28.11.2021  15.00
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
   ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
0 - 6

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
12.12.2021  15.00
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ:
E:
   
-
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
11.12.2021  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ:
E:
   
-
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
12.12.2021  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Δ:
E:
   
-
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Γήπ: Δ.Δ.
  
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ:
E:
   
-

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ:
  
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ:
E:
   
-
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ:
  
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
-
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Γήπ:
  
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ:
E:
   
-
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ: Δ.Δ.
  
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
-

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ:
  
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ:
E:
-
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Δ:
E:
-
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ:
  
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ:
E:
-
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ:
E:
-

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ:
  
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ:
E:
-
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Γήπ:
  
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ:
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ:
E:
-
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ:
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Δ:
E:
-

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ:
  
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ:
E:
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπ:
  
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ:
  
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ:
E:
-
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ:
  
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Δ:
E:
-
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ:
  
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ:
E:
-
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ:
  
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Δ:
E:
-

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπ:
  
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ:
E:
-
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ:
E:
-
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ:
  
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ:
E:
-
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Γήπ:
  
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ:
E:
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ:
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Δ:
E:
-
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ:
E:
-
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ:
  
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Δ:
E:
-

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ:
  
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Γήπ:
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπ:
  
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ:
E:
-
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ:
  
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ 
v