X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη
Τηλ: 2461.034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


LINKS


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(18η αγωνιστική)

ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ0 - 0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ2 - 5
ΚΟΖΑΝΗ 2004ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ2 - 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ0 - 2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΙ ΑΦ/ΤΕΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
1 ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 36
0
0
40-20
11-3-2
24-3
7-1-0
16-17
4-2-2
2 ΚΟΖΑΝΗ 2004 35
0
0
37-11
10-5-1
25-6
7-1-0
12-5
3-4-1
3 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 32
0
0
45-19
10-2-4
28-8
6-0-2
17-11
4-2-2
4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ 30
0
0
49-25
10-0-6
29-11
6-0-2
20-14
4-0-4
5 ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ 22
0
0
23-17
6-4-6
14-5
4-3-1
9-12
2-1-5
6 ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ 19
0
0
19-28
6-1-9
6-12
2-1-5
13-16
4-0-4
7 ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ 14
0
0
21-38
4-2-10
10-17
2-1-5
11-21
2-1-5
8 ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ 13
0
0
29-66
4-1-11
20-25
3-1-4
9-41
1-0-7
9 ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ 5
0
0
11-50
1-2-13
9-22
1-2-5
2-28
0-0-8

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.



ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
Γήπ: ΑΚΡΙΝΗΣ
25.09.2021  17.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1 - 4
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
26.09.2021  17.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 - 1
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
26.09.2021  17.00
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 - 1
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
26.09.2021  17.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 - 0

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
03.10.2021  16.30
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
0 - 2
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
02.10.2021  16.30
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7 - 0
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
03.10.2021  16.30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 - 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ: ΕΡΑΤΥΡΑΣ
03.10.2021  16.30
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5 - 1

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
Γήπ: ΑΚΡΙΝΗΣ
16.10.2021  16.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ
   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
5 - 2
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
17.10.2021  16.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
3 - 1
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
20.10.2021  16.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ: ΣΙΑΣ
E:ΚΩΤΟΥΛΑΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ
1 - 4
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
17.10.2021  16.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 - 1

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
23.10.2021  16.00
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ: ΘΕΟΔΟΡΟΠΟΥΛΟΣ
E:ΔΟΥΜΤΣΗΣ
   ΜΕΔΙΤΣΚΟΥ
0 - 3
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
23.10.2021  16.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
7 - 1
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
24.10.2021  16.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
4 - 1
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
23.10.2021  16.00
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
Δ: ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
6 - 2

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
Γήπ: ΑΚΡΙΝΗΣ
10.11.2021  15.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5 - 5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
30.10.2021  16.00
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
0 - 4
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
31.10.2021  15.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ: ΕΡΑΤΥΡΑΣ
30.10.2021  16.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ: ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΈΙΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2 - 4

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
06.11.2021  15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
0 - 2
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
18.12.2021  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3 - 0
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
07.11.2021  15.00
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
0 - 3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
06.11.2021  15.00
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0 - 5

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
14.11.2021  15.00
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
0 - 0
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
14.11.2021  15.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E: ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 - 0
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
14.11.2021  15.00
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
Δ: ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
   ΡΙΖΟΣ
6 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ: ΕΡΑΤΥΡΑΣ
14.11.2021  15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ: ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ
E:ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ
   ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ
6 - 0

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
Γήπ: ΑΚΡΙΝΗΣ
20.11.2021  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
2 - 6
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
20.11.2021  15.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1 - 1
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
21.11.2021  15.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
1 - 3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
20.11.2021  15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 - 0

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
27.11.2021  15.00
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1 - 0
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
28.11.2021  15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ: ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
3 - 0
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
28.11.2021  15.00
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ: ΕΡΑΤΥΡΑΣ
28.11.2021  15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
3 - 2

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
12.12.2021  15.00
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
5 - 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ: ΕΡΑΤΥΡΑΣ
12.12.2021  15.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ: ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ
E:ΠΑΝΤΑΖΗΣ
   ΜΗΤΣΙΟΥ
2 - 3
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
12.12.2021  15.00
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΡΙΖΟΣ
1 - 1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
18.12.2021  15.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
1 - 2

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
16.03.2022  16.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 - 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
Γήπ: ΑΚΡΙΝΗΣ
17.03.2022  16.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
1 - 4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
05.03.2022  15.30
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ: ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1 - 1
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
23.03.2022  16.15
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ
E:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ
0 - 4

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
05.02.2022  15.00
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
5 - 0
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
05.03.2022  15.00
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
0 - 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
06.02.2022  15.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
0 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ: ΕΡΑΤΥΡΑΣ
06.02.2022  15.00
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
3 - 1

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
13.02.2022  15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
0 - 1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
12.02.2022  15.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1 - 1
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
13.02.2022  15.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ: ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
0 - 1
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
Γήπ: ΑΚΡΙΝΗΣ
12.02.2022  15.00
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
1 - 4

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
19.02.2022  15.00
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5 - 1
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
20.02.2022  15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
4 - 1
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
20.02.2022  15.00
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 - 0
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
20.02.2022  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
4 - 2

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
29.03.2022  17.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ
0 - 4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ: ΕΡΑΤΥΡΑΣ
26.02.2022  15.30
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΡΙΖΟΣ
1 - 0
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
26.02.2022  15.30
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
1 - 0
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
Γήπ: ΑΚΡΙΝΗΣ
26.02.2022  15.30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
E:ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
    ΜΑΡΙΑ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 - 0

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
19.03.2022  16.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 - 0
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
20.03.2022  16.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ: ΤΟΪΤΟΣ
E:ΚΟΥΓΙΑΣ
   ΗΛΕΚΤΡΙΔΗΣ
6 - 1
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
Γήπ: ΑΚΡΙΝΗΣ
20.03.2022  16.00
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3 - 0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
19.03.2022  16.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1 - 4

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ: ΕΡΑΤΥΡΑΣ
26.03.2022  16.30
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
Δ: ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7 - 0
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
26.03.2022  16.30
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
1 - 1
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
26.03.2022  16.30
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΈΙΟΣ
   ΧΑΛΑΤΖΟΓΛΟΥ
3 - 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
26.03.2022  16.30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥΣ ΑΝΝΑ
    ΜΑΡΙΑ
1 - 0

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
03.04.2022  17.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0 - 0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
03.04.2022  17.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
E:ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 - 5
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
03.04.2022  17.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 - 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
03.04.2022  17.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
0 - 2



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ 
v