X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη | Τηλ: 2461 034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(26η αγωνιστική)

ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ2 - 2
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ1 - 4
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ2 - 1
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ2 - 1
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ7 - 1
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ4 - 2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ 59
0
63-16
19-2-3
37-7
11-0-1
26-9
8-2-2
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ 53
0
66-28
17-2-5
35-9
10-1-1
31-19
7-1-4
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 52
0
51-21
16-4-4
32-12
9-1-2
19-9
7-3-2
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ 47
0
46-24
15-2-7
26-10
10-0-2
20-14
5-2-5
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ 40
0
63-44
12-4-8
46-18
10-2-0
17-26
2-2-8
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ 39
0
38-33
11-6-7
21-15
7-3-2
17-18
4-3-5
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ 31
0
28-44
9-4-11
19-12
8-2-2
9-32
1-2-9
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 28
0
32-41
8-4-12
22-17
6-2-4
10-24
2-2-8
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 22
0
31-45
6-4-14
18-20
4-2-6
13-25
2-2-8
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ 21
0
30-58
6-3-15
19-23
5-1-6
11-35
1-2-9
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ 19
0
24-47
5-4-15
14-20
3-3-6
10-27
2-1-9
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ 17
0
27-50
4-5-15
10-23
0-4-8
17-27
4-1-7
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 16
0
25-73
4-4-16
14-25
3-3-6
11-48
1-1-10

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

1.Ανέρχεται στην Α΄ Κατηγορίας : Φ.Σ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ..
2. Το ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ θα διεκδικήσει την άνοδο σε αγώνα μπαράζ με τον 2ο του 2ου Ομίλου.
3. Υποβιβάζονται στη Γ΄ Κατηγορία : ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
23.09.2018  16.30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
4 - 1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
23.09.2018  12.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 2
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπ: ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
22.09.2018  16.30
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 4
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπ: ΚΟΜΝΗΝΩΝ
23.09.2018  16.30
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ:
E:
   
2 - 3
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
22.09.2018  16.30
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
5 - 1
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
22.09.2018  16.30
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
   
0 - 2

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
29.09.2018  16.00
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Δ:
E:
   
3 - 2
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΑ
30.09.2018  16.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 1
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
30.09.2018  16.00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Δ:
E:
   
2 - 2
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
29.09.2018  16.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
   
0 - 0
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
30.09.2018  16.00
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
   
2 - 1
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
29.09.2018  16.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
   
0 - 5

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
07.10.2018  16.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
5 - 2
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπ: ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
06.10.2018  16.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 0
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπ: ΚΟΜΝΗΝΩΝ
07.10.2018  16.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 0
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
06.10.2018  16.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ:
E:
   
5 - 2
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
06.10.2018  16.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 0
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
06.10.2018  16.00
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 0

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπ: ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
13.10.2018  16.00
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
14.10.2018  12.00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 1
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
13.10.2018  16.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
   
0 - 1
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΑ
14.10.2018  16.00
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
   
1 - 5
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
14.10.2018  16.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 4
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
13.10.2018  16.00
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ:
E:
   
2 - 0

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
21.10.2018  16.00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Δ:
E:
   
4 - 1
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
20.10.2018  16.00
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
20.10.2018  16.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
2 - 1
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
20.10.2018  16.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 0
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
21.10.2018  16.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
4 - 0
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
20.10.2018  16.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ:
E:
   
3 - 2

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
27.10.2018  16.00
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
2 - 2
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπ: ΚΟΜΝΗΝΩΝ
28.10.2018  15.00
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
    ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
1 - 3
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπ: ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
27.10.2018  16.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
E:ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
   ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
1 - 3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
28.10.2018  15.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
1 - 1
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
27.10.2018  16.00
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
   ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2 - 1
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΑ
28.10.2018  15.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
   ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
1 - 3

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
03.11.2018  15.00
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
    ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4 - 2
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΣΤΡΑΠΟΤΕΔΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
03.11.2018  15.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΝΕΡΑΤΖΑΚΗΣ
3 - 1
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
04.11.2018  15.00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E: ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
    ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 - 2
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
03.11.2018  15.00
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
   ΓΚΑΝΤΟΥΝΑΣ
2 - 1
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
03.11.2018  15.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
   ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 - 0
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
04.11.2018  15.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
1 - 1

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
10.11.2018  15.00
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
   ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
2 - 0
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
10.11.2018  15.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 - 0
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
10.11.2018  15.00
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ
2 - 1
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπ: ΚΟΜΝΗΝΩΝ
21.11.2018  15.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ: Καρατερπος Δημητριος
E:ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΤΣΑΝΗΣ
1 - 1
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπ: ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
10.11.2018  15.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4 - 0
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
10.11.2018  15.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
2 - 0

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
18.11.2018  15.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
   ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
6 - 0
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
28.11.2018  15.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
0 - 0
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
17.11.2018  15.00
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1 - 1
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
18.11.2018  15.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ: ΣΠΥΡΙΑΔΗΑ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
E: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ
    ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1 - 2
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
17.11.2018  15.00
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
0 - 2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
18.11.2018  11.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 - 0

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
06.02.2019  15.00
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
    ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
3 - 2
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
25.11.2018  15.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
E:ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
   ΣΥΚΟΣ
1 - 3
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
24.11.2018  15.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ
E:ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ
   ΣΑΡΟΓΛΟΥ
3 - 1
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
24.11.2018  15.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ
E:ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ
   ΔΡΑΓΩΓΙΑΣ
2 - 0
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπ: ΚΟΜΝΗΝΩΝ
24.11.2018  15.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
E:ΤΣΑΝΗΣ
   ΝΕΡΑΤΖΑΚΗΣ
0 - 2
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπ: ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
24.11.2018  15.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ
E:ΠΑΡΥΤΣΙΔΟΥ
   ΠΑΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
3 - 0

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
02.12.2018  15.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2 - 2
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
01.12.2018  15.00
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E: ΒΕΡΕΝΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
   ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
1 - 1
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
02.12.2018  15.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
0 - 0
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
01.12.2018  15.00
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΜΠΑΚΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
1 - 4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
02.12.2018  11.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
E:ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΧΟΛΕΒΑ ΣΥΛΒΙΑ
0 - 2
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπ: ΚΟΜΝΗΝΩΝ
01.12.2018  15.00
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
2 - 0

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
09.12.2018  15.00
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Δ: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
1 - 3
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
08.12.2018  15.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E: ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
   ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2 - 1
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
09.12.2018  15.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E: ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1 - 5
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
08.12.2018  15.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E: ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
   ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
1 - 0
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
09.12.2018  15.00
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
    ΒΕΡΕΝΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3 - 1
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
08.12.2018  15.00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
    ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ
4 - 0

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ
16.12.2018  15.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ: ΚΑΤΣΟΥΜΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
E:ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ
0 - 3
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
15.12.2018  15.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E: ΒΕΡΕΝΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
   ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
2 - 1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
16.12.2018  11.00
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 - 1
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπ: ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
15.12.2018  15.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
4 - 0
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπ: ΚΟΜΝΗΝΩΝ
16.12.2018  15.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
    ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1 - 5
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
15.12.2018  15.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ: ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
2 - 2

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
03.02.2019  15.00
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Δ: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E:ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
4 - 2
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
03.02.2019  15.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
0 - 1
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
02.02.2019  15.00
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E: ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 - 2
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
03.02.2019  15.00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΚΥΡΙΛΙΔΗΣ
4 - 2
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
02.02.2019  15.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
0 - 4
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
02.02.2019  15.00
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
    ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4 - 1

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
10.02.2019  15.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
    ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 - 4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
10.02.2019  11.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
1 - 3
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπ: ΚΟΜΝΗΝΩΝ
10.02.2019  15.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
    ΒΕΡΕΝΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
0 - 1
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
09.02.2019  15.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E:ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ
   ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
1 - 0
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
09.02.2019  15.00
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
4 - 0
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
09.02.2019  15.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E: ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
7 - 0

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
17.02.2019  11.00
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
   ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
2 - 2
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
16.02.2019  15.00
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ: ΚΑΤΣΟΥΜΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
E:ΒΑΡΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2 - 0
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
16.02.2019  15.00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ
2 - 0
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
16.02.2019  15.00
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ
E: ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
0 - 2
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
16.02.2019  15.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1 - 2
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
17.02.2019  15.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
   ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 - 1

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
02.03.2019  15.00
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ: ΚΑΤΣΟΥΜΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
E:ΚΥΡΙΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ
   ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3 - 0
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπ: ΚΟΜΝΗΝΩΝ
03.03.2019  15.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E:ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
   ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
3 - 1
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
02.03.2019  15.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
    ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0 - 2
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
02.03.2019  15.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 - 1
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΓ. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
02.03.2019  15.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
   ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
1 - 1
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
03.03.2019  15.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
   ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1 - 1

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπ: ΚΟΜΝΗΝΩΝ
16.03.2019  15.30
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Δ: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ
E: ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
2 - 1
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπ: ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
16.03.2019  15.30
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
0 - 0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
17.03.2019  11.00
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
0 - 3
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
16.03.2019  15.30
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 - 0
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
17.03.2019  15.30
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
E:ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
4 - 0
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
16.03.2019  15.30
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
0 - 2

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
24.03.2019  15.30
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΠΑΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 - 1
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
23.03.2019  15.30
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
   ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4 - 0
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
23.03.2019  15.30
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
4 - 1
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
23.03.2019  15.30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E: ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1 - 2
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
24.03.2019  15.30
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
E:ΒΕΡΕΝΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
1 - 0
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
23.03.2019  15.30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
2 - 1

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
30.03.2019  15.30
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Δ: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
E: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
4 - 0
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
30.03.2019  15.30
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
1 - 2
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπ: ΚΟΜΝΗΝΩΝ
31.03.2019  16.30
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
   ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
5 - 2
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπ: ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
30.03.2019  15.30
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΚΥΡΙΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ
4 - 0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
31.03.2019  12.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
4 - 0
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
30.03.2019  15.30
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
   ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3 - 0

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
03.04.2019  16.30
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
   ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
2 - 1
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
03.04.2019  16.30
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1 - 2
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
03.04.2019  16.30
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
0 - 1
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
03.04.2019  16.30
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Δ: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
E:ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 - 1
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
03.04.2019  16.30
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
   ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
1 - 2
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
03.04.2019  16.30
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
1 - 2

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
06.04.2019  16.30
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
1 - 0
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
06.04.2019  16.30
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E: ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2 - 0
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
06.04.2019  16.30
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
   ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 - 0
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
06.04.2019  16.30
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
    ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 - 1
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπ: ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
06.04.2019  16.30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
   ΚΥΡΙΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ
2 - 2
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
07.04.2019  12.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
   ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
2 - 0

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
14.04.2019  17.00
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
E:ΚΥΡΙΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ
   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
6 - 1
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
10.04.2019  17.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ: ΚΑΤΣΟΥΜΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
E:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
2 - 1
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
13.04.2019  17.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟ
0 - 1
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
13.04.2019  17.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
0 - 1
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
17.04.2019  17.00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
   ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 - 0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
14.04.2019  12.00
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E:ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
0 - 0

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
20.04.2019  17.00
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Δ: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 - 1
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
20.04.2019  17.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΠΑΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
0 - 1
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
20.04.2019  17.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
1 - 2
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
20.04.2019  17.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
1 - 0
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
20.04.2019  17.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
4 - 1
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπ: ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
20.04.2019  17.00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
   ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 - 1

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
05.05.2019  17.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4 - 3
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
05.05.2019  17.00
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
4 - 1
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
05.05.2019  17.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
E:ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5 - 1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
05.05.2019  17.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
1 - 5
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπ: ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
05.05.2019  17.00
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
0 - 5
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπ: ΚΟΜΝΗΝΩΝ
05.05.2019  17.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
   ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
1 - 4

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
11.05.2019  17.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
   ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2 - 2
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
11.05.2019  17.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
   ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
1 - 4
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
11.05.2019  17.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
E:ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 - 1
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
11.05.2019  17.00
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
    ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 - 1
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
11.05.2019  17.00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7 - 1
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
11.05.2019  17.00
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
4 - 2



        

     

  

Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ