X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη | Τηλ: 2461 034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(8η αγωνιστική)

ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ2 - 0
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ6 - 0
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ2 - 1
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝΜ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ -
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ4 - 0
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ2 - 0
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(9η αγωνιστική)

ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ - ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ 21
0
18-2
7-0-0
8-1
4-0-0
10-1
3-0-0
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ 16
0
23-13
5-1-2
17-6
4-0-0
6-7
1-1-2
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ 16
0
15-6
5-1-1
8-2
3-1-0
7-4
2-0-1
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ 15
0
24-13
5-0-3
13-5
3-0-1
11-8
2-0-2
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 14
0
14-7
4-2-1
12-4
3-1-0
2-3
1-1-1
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ 10
0
8-7
3-1-3
7-4
3-0-1
1-3
0-1-2
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ 10
0
9-10
3-1-3
4-2
2-0-0
5-8
1-1-3
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 9
0
12-20
2-3-3
6-7
1-2-1
6-13
1-1-2
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ 8
0
10-14
2-2-3
4-6
1-0-2
6-8
1-2-1
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 6
0
8-14
2-0-5
7-9
2-0-3
1-5
0-0-2
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ 5
0
10-19
1-2-4
4-7
0-2-1
6-12
1-0-3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ 2
0
5-15
0-2-5
1-4
0-1-2
4-11
0-1-3
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 1
0
4-20
0-1-6
3-9
0-1-2
1-11
0-0-4

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
23.09.2018  16.30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
4 - 1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
23.09.2018  12.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 2
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπ: ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
22.09.2018  16.30
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 4
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπ: ΚΟΜΝΗΝΩΝ
23.09.2018  16.30
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ:
E:
   
2 - 3
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
22.09.2018  16.30
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
5 - 1
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
22.09.2018  16.30
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
   
0 - 2

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
29.09.2018  16.00
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Δ:
E:
   
3 - 2
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΑ
30.09.2018  16.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 1
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
30.09.2018  16.00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Δ:
E:
   
2 - 2
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
29.09.2018  16.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
   
0 - 0
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
30.09.2018  16.00
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
   
2 - 1
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
29.09.2018  16.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
   
0 - 5

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
07.10.2018  16.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
5 - 2
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπ: ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
06.10.2018  16.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 0
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπ: ΚΟΜΝΗΝΩΝ
07.10.2018  16.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 0
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
06.10.2018  16.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ:
E:
   
5 - 2
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
06.10.2018  16.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 0
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
06.10.2018  16.00
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 0

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπ: ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
13.10.2018  16.00
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
14.10.2018  12.00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 1
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
13.10.2018  16.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
   
0 - 1
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΑ
14.10.2018  16.00
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
   
1 - 5
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
14.10.2018  16.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 4
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
13.10.2018  16.00
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ:
E:
   
2 - 0

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
21.10.2018  16.00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Δ:
E:
   
4 - 1
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
20.10.2018  16.00
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
20.10.2018  16.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
2 - 1
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
20.10.2018  16.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 0
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
21.10.2018  16.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
4 - 0
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
20.10.2018  16.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ:
E:
   
3 - 2

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
27.10.2018  16.00
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
2 - 2
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπ: ΚΟΜΝΗΝΩΝ
28.10.2018  15.00
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
    ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
1 - 3
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπ: ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
27.10.2018  16.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
E:ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
   ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
1 - 3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
28.10.2018  15.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
1 - 1
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
27.10.2018  16.00
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
   ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2 - 1
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΑ
28.10.2018  15.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
   ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
1 - 3

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
03.11.2018  15.00
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
    ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4 - 2
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΣΤΡΑΠΟΤΕΔΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
03.11.2018  15.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΝΕΡΑΤΖΑΚΗΣ
3 - 1
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
04.11.2018  15.00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E: ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
    ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 - 2
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
03.11.2018  15.00
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
   ΓΚΑΝΤΟΥΝΑΣ
2 - 1
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
03.11.2018  15.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
   ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 - 0
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
04.11.2018  15.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
1 - 1

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
10.11.2018  15.00
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
   ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
2 - 0
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
10.11.2018  15.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 - 0
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
10.11.2018  15.00
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ
2 - 1
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπ: ΚΟΜΝΗΝΩΝ
11.11.2018  15.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ
E:ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΒΕΡΕΝΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
-
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπ: ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
10.11.2018  15.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4 - 0
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
10.11.2018  15.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
2 - 0

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
18.11.2018  15.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
   ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
-
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
18.11.2018  15.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
-
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
17.11.2018  15.00
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
-
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
18.11.2018  15.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ: ΣΠΥΡΙΑΔΗΑ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
E: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ
    ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
-
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
17.11.2018  15.00
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
-
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
18.11.2018  11.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
-

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
25.11.2018  15.00
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Δ:
E:
   
-
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
25.11.2018  15.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ:
E:
   
-
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
24.11.2018  15.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ:
E:
   
-
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
24.11.2018  15.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
-
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπ: ΚΟΜΝΗΝΩΝ
24.11.2018  15.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
-
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπ: ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
24.11.2018  15.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
-

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
02.12.2018  15.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ:
E:
   
-
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
01.12.2018  15.00
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ:
E:
   
-
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
02.12.2018  15.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
   
-
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
01.12.2018  15.00
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
   
-
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
02.12.2018  11.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
   
-
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπ: ΚΟΜΝΗΝΩΝ
01.12.2018  15.00
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ:
E:
   
-

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
09.12.2018  15.00
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Δ:
E:
   
-
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
09.12.2018  15.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
-
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
09.12.2018  15.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
-
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
08.12.2018  15.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
-
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
08.12.2018  15.00
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ:
E:
   
-
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
08.12.2018  15.00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Δ:
E:
   
-

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
16.12.2018  15.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ:
E:
   
-
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
15.12.2018  15.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ:
E:
   
-
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
16.12.2018  11.00
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ:
E:
   
-
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπ: ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
15.12.2018  15.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
-
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπ: ΚΟΜΝΗΝΩΝ
16.12.2018  15.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
   
-
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
15.12.2018  15.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
   
-

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Δ:
E:
-
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ:
  
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ:
  
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ:
E:
-
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ:
  
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Δ:
E:
-
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ:
  
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
-
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ:
  
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
-

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπ:
  
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπ:
  
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ:
  
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ:
E:
-
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ:
  
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ:
E:
-
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ:
  
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
-

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Δ:
E:
-
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Δ:
E:
-
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ:
  
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
-
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ:
  
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
-
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ:
  
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
-

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπ:
  
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ:
E:
-
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπ:
  
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ:
  
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ:
  
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ:
  
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ:
E:
-
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ:
  
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ:
E:
-

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπ:
  
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Δ:
E:
-
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπ:
  
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
-
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
-
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
-
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ:
  
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ:
E:
-

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπ:
  
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
-
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ:
  
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Δ:
E:
-
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ:
  
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ:
E:
-
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ:
  
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ:
  
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ:
  
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ:
  
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ:
  
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
-
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπ:
  
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπ:
  
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ:
E:
-
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ:
E:
-
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ:
E:
-

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπ:
  
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
-
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ:
  
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
-
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ:
  
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
-
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ:
  
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Δ:
E:
-
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ:
  
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ:
  
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Δ:
E:
-
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ:
  
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ:
E:
-
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ:
  
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ:
  
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ:
E:
-
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπ:
  
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπ:
  
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ:
E:
-
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ:
  
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ:
  
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
-
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
-
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Δ:
E:
-
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ:
E:
-

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ:
  
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Δ:
E:
-
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ:
  
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ:
E:
-
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ:
  
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ:
  
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ:
  
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπ:
  
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Δ:
E:
-

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπ:
  
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ:
E:
-
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
-
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπ:
  
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
-
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπ:
  
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
-

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ:
  
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ:
  
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ:
  
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ:
  
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ:
E:
-
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ:
  
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ:
  
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
-



        

     

Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ