X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη
Τηλ: 2461.034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


LINKS


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(9η αγωνιστική)

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ1 - 0
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ3 - 0
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣΚΟΖΑΝΗ 20041 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ3 - 2
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(10η αγωνιστική)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ - ΚΟΖΑΝΗ 2004
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΙ ΑΦ/ΤΕΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
1 ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 17
0
0
18-9
5-2-1
12-2
4-0-0
6-7
1-2-1
2 ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ 16
0
0
19-6
5-1-2
12-3
3-1-0
7-3
2-0-2
3 ΚΟΖΑΝΗ 2004 15
0
0
17-6
4-3-0
12-5
3-1-0
5-1
1-2-0
4 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 15
0
0
23-12
5-0-3
15-3
3-0-1
8-9
2-0-2
5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ 12
0
0
24-13
4-0-3
16-7
3-0-1
8-6
1-0-2
6 ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ 10
0
0
12-13
3-1-4
0-5
0-1-2
12-8
3-0-2
7 ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ 7
0
0
21-36
2-1-5
13-17
1-1-2
8-19
1-0-3
8 ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ 5
0
0
12-25
1-2-5
5-11
1-1-3
7-14
0-1-2
9 ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ 3
0
0
4-30
1-0-7
3-9
1-0-2
1-21
0-0-5

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.



ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
Γήπ: ΑΚΡΙΝΗΣ
25.09.2021  17.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1 - 4
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
26.09.2021  17.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 - 1
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
26.09.2021  17.00
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 - 1
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
26.09.2021  17.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 - 0

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
03.10.2021  16.30
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
0 - 2
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
02.10.2021  16.30
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7 - 0
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
03.10.2021  16.30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 - 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ: ΕΡΑΤΥΡΑΣ
03.10.2021  16.30
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5 - 1

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
Γήπ: ΑΚΡΙΝΗΣ
16.10.2021  16.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ
   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
5 - 2
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
17.10.2021  16.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
3 - 1
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
20.10.2021  16.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ: ΣΙΑΣ
E:ΚΩΤΟΥΛΑΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ
1 - 4
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
17.10.2021  16.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 - 1

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
23.10.2021  16.00
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ: ΘΕΟΔΟΡΟΠΟΥΛΟΣ
E:ΔΟΥΜΤΣΗΣ
   ΜΕΔΙΤΣΚΟΥ
0 - 3
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
23.10.2021  16.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
7 - 1
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
24.10.2021  16.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
4 - 1
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
23.10.2021  16.00
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
Δ: ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
6 - 2

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
Γήπ: ΑΚΡΙΝΗΣ
10.11.2021  15.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5 - 5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
30.10.2021  16.00
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
0 - 4
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
31.10.2021  15.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ: ΕΡΑΤΥΡΑΣ
30.10.2021  16.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ: ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΈΙΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2 - 4

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
06.11.2021  15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
0 - 2
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: Δ.Δ.
07.11.2021  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ:
E:
   
-
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
07.11.2021  15.00
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
0 - 3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
06.11.2021  15.00
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0 - 5

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
14.11.2021  15.00
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
0 - 0
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
14.11.2021  15.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E: ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 - 0
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
14.11.2021  15.00
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
Δ: ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
   ΡΙΖΟΣ
6 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ: ΕΡΑΤΥΡΑΣ
14.11.2021  15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ: ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ
E:ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ
   ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ
6 - 0

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
Γήπ: ΑΚΡΙΝΗΣ
20.11.2021  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
2 - 6
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
20.11.2021  15.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1 - 1
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
21.11.2021  15.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
1 - 3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
20.11.2021  15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 - 0

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
27.11.2021  15.00
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1 - 0
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
28.11.2021  15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ: ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
3 - 0
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
28.11.2021  15.00
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ: ΕΡΑΤΥΡΑΣ
28.11.2021  15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
3 - 2

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
12.12.2021  15.00
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
Δ:
E:
   
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ: ΕΡΑΤΥΡΑΣ
12.12.2021  15.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
   
-
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
12.12.2021  15.00
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
-
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
11.12.2021  15.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
-

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ:
  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ:
E:
   
-
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
Γήπ:
  
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
-
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ:
  
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ:
E:
   
-
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ:
E:
   
-

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ:
  
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ:
  
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ:
  
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ:
  
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ:
E:
-

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ:
  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ:
E:
-
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ:
  
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
-
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
Γήπ:
  
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
-

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ:
  
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ:
  
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ:
E:
-
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ:
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ:
E:
-

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ:
  
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ:
  
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
-
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ:
  
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
Γήπ:
  
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
-

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ:
  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ:
E:
-
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ:
  
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
-
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
Γήπ:
  
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ:
E:
-
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ:
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ:
E:
-

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ:
  
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ:
  
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
-
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ:
  
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ:
  
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
-

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ:
  
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ:
  
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
-
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ:
  
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ:
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ:
E:
-



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ 
v