X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη | Τηλ: 2461 034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(14η αγωνιστική)

ΑΕΚ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ1 - 1
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ0 - 3
ΚΟΖΑΝΗ 2004ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ5 - 0
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ1 - 5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ 35
0
34-17
13-2-1
20-9
7-0-0
14-8
6-2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ 35
0
39-5
9-2-1
21-2
5-2-0
18-3
4-0-1
ΑΕΚ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥ 31
0
39-16
10-1-3
22-8
5-1-1
17-8
5-0-2
ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ 22
0
33-36
7-1-6
19-12
5-0-2
14-24
2-1-4
ΚΟΖΑΝΗ 2004 18
0
34-24
6-0-8
14-12
3-0-4
20-12
3-0-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ 6
-6
16-28
3-3-8
5-16
1-2-4
11-12
2-1-4
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ 6
0
22-55
2-0-12
11-28
1-0-6
11-27
1-0-6
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ -5
-9
10-46
1-1-12
7-21
1-0-6
3-25
0-1-6

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

- Η ομάδα ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ έχει -6 βαθμούς από ποινές
- Η ομάδα ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ έχει -9 βαθμούς από ποινές

Ανέρχονται στη Β Ερασιτεχνική οι ομάδες: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ και ΑΕΚ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥ

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ: ΠΑΛΑΙΟ ΑΙΑΝΗΣ
14.10.2018  16.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Δ:
E:
   
1 - 0
ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ
Γήπ: ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ
13.10.2018  16.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
13.10.2018  16.00
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ
Δ:
E:
   
6 - 0
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
14.10.2018  16.00
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
1 - 7

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
21.10.2018  16.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ: ΕΡΑΤΥΡΑΣ
21.10.2018  16.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Δ:
E:
   
4 - 2
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: ΝΕΑΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
20.10.2018  16.00
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ
Δ:
E:
   
5 - 1
ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ
Γήπ: ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ
20.10.2018  16.00
ΑΕΚ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 1

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ (ΠΑΛΑΙΟ)
04.11.2018  15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
E:ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
    ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
0 - 1
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
03.11.2018  15.00
ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
   ΒΑΜΒΑΚΑΣ
2 - 6
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: ΝΕΑΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
04.11.2018  11.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
1 - 0
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ
Γήπ: ΑΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
04.11.2018  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
    ΒΕΡΕΝΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1 - 4

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
11.11.2018  15.00
ΑΕΚ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
1 - 4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
10.11.2018  15.00
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΒΕΡΕΝΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
2 - 0
ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ
Γήπ: ΑΑ
10.11.2018  15.00
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ
Δ: ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΚΥΡΙΛΙΔΗΣ
   ΓΚΑΝΤΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 - 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
11.11.2018  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
0 - 3

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ (ΠΑΛΙΑΟ)
17.11.2018  15.30
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΔΡΑΓΩΓΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3 - 2
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ
Γήπ: ΑΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
17.11.2018  15.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Δ: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ
E:ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ: ΕΡΑΤΥΡΑΣ
09.12.2018  15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
    ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
1 - 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
18.11.2018  15.00
ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
    ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 - 2

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ
Γήπ: ΑΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
25.11.2018  15.00
ΑΕΚ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ
E:ΒΑΜΒΑΚΑΣ
   ΣΑΡΟΓΛΟΥ
2 - 4
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: ΝΕΑΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
25.11.2018  11.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ
E:ΣΠΕΝΤΖΑΣ
   ΣΥΚΟΣ
1 - 2
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
25.11.2018  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ
E:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
   ΓΚΑΝΤΟΥΝΑΣ
1 - 3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
24.11.2018  15.00
ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ
E:ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
   ΠΑΠΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
4 - 0

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ: ΕΡΑΤΥΡΑΣ
02.12.2018  15.00
ΑΕΚ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E: ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
02.12.2018  15.00
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΚΥΡΙΛΙΔΗΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ
2 - 2
ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ
Γήπ: ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ
01.12.2018  15.00
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
E:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
3 - 2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
01.12.2018  15.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΠΑΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ
5 - 0

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
10.02.2019  15.00
ΑΕΚ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
E:ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ
0 - 3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ: ΕΡΑΤΥΡΑΣ
09.02.2019  15.00
ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
    ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
3 - 1
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ
Γήπ: α.α.
  
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: ΝΕΑΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
10.02.2019  11.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Δ: ΚΥΡΙΛΙΔΗΣ
E:ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
   ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
1 - 2

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ (ΠΑΛΙΟ)
17.02.2019  15.00
ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΠΑΠΠΑΣ
8 - 2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
16.02.2019  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Δ: ΚΥΡΙΛΙΔΗΣ
E:ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ
   ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1 - 1
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
17.02.2019  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E:ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
   ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ
2 - 3
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ
Γήπ: α.α.
  
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
0 - 3

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
02.03.2019  15.00
ΑΕΚ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΓΚΑΝΤΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 - 0
ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ
Γήπ: ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ
02.03.2019  15.00
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
6 - 4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
03.03.2019  15.00
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΒΕΡΕΝΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
   ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
0 - 4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ: α.α.
  
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ
Δ:
E:
   
3 - 0

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ (ΠΑΛΙΟ)
17.03.2019  15.30
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Δ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
   ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
6 - 2
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
17.03.2019  11.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
   ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
0 - 3
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ
Γήπ: α.α.
  
ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ: ΕΡΑΤΥΡΑΣ
17.03.2019  15.30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
4 - 3

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
23.03.2019  15.30
ΑΕΚ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
E:ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
1 - 4
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπ: α.α.
  
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
23.03.2019  15.30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1 - 1
ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ
Γήπ: ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ
23.03.2019  15.30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
4 - 1

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ: A.A.
  
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ: ΕΡΑΤΥΡΑΣ
31.03.2019  16.30
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ: ΚΑΤΣΟΥΜΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3 - 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
31.03.2019  16.30
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΒΑΡΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
1 - 0
ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ
Γήπ: ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ
31.03.2019  16.30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
E:ΚΥΡΙΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ
   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
1 - 4

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ (ΠΑΛΙΟ)
13.04.2019  17.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
E:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
1 - 1
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ
Γήπ: Α.Α.
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
13.04.2019  17.00
ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ
Δ: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ
E:ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5 - 0
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
13.04.2019  17.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
1 - 5



        

     

  

Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ